Стрижка коні

29.06.2018

Loshadenok.ru

Стрижка коні

Стрижка коні

Салон краси для вашої коні.

Для кого стрижуть коней?

Відповідь особисто для мене, як для horse-перукаря, був довгий час очевидним. Яке ж було моє здивування, коли я випадково почула від одного з власників зовсім інший варіант відповіді: «Стрижу під час линьки, щоб МЕНІ зручно було чистити.» І чесно скажу, така відповідь мені не сподобався. Більш того, я вважаю таку позицію неправильною і навіть небезпечною. Чому?

На мій погляд, стрижка потрібна, перш за все, коні, а зручність в чищенні — це всього лише супутній бонус для власника або коновода. І це ключовий момент. Деякі коні сильно обростають до зими. У манежі з опаленням вони рясно потіють і навантаження на серце значно збільшується. А після роботи вони дуже довго сохнуть, тому ризикують застудитися. При цьому якщо надлишок вовни заважає працювати в приміщенні, то стрижена кінь цілком комфортно може працювати на вулиці і гуляти в леваді.

Стрижка коні

Варто ще відзначити, що машинка не голить наголо.На насправді вона саме стриже, залишаючи шерсть завдовжки від трьох і більше міліметрів, тому кінь не залишається абсолютно голою, як дехто вважає. Якої довжини буде шерсть після стрижки, можна поцікавитися у перукаря, до якого ви плануєте звернутися.

Коли краще стригти?

Тут є одне непорушне правило — не стригти під час линьки. Орієнтовно, наприклад в центральній Росії, осіння линька йде в жовтні, захоплюючи початок листопада, а весняна в кінці лютого і березні. У ці періоди у коней змінюється обмін речовин, і вторгнення в природний процес зміни «шубки» може викликати збій в організмі. Проявитися він може по-різному. Найчастіше у тварини порушується графік линьки. Вона починає міняти шерсть невпопад, або зовсім перестає линяти. Тому може статися, що до літа ви отримаєте «мамонта», а до зими у коні не з’явитися підшерсток, вона не адаптується до холодів і буде постійно мерзнути. Крім того, якщо вже говорити про плюси для власника, виклик перукаря в період линьки виявиться марним і для вас. Линька, швидше за все, затягнеться, так як кінь буде продовжувати оновлювати «шубку» і в підсумку знову стане волохатою вже через місяць. А якщо перетерпіти цей період (всього два місяці на рік!) І постригти пізніше (по суті у вас в розпорядженні залишилися 10 місяців), то кінь залишиться короткошерстої до наступної линьки. І ваші маніпуляції не зашкодять її здоров’ю.

Вибираємо зачіску.

Видів стрижки безліч, і як вибрати потрібну? Це ще одне питання, яке хвилює власників. Важливо підібрати не просто вподобану, а правильну стрижку, щоб коні було максимально комфортно. Особливо ретельно варто вибирати зимову стрижку. Наприклад, якщо кінь багато гуляє і працює тільки на вулиці, то зістригати потрібно по-мінімуму: тільки місця, де вона сильно отпотевает. Якщо робота має бути виключно в манежі, а прогулянки будуть нетривалі, то можна голити цілком. Розкажіть якомога більше про вашу коня (її зміст і тренінгу) перукаря і він допоможе вам з вибором. Але щоб ви знали з чого вибирати, я опишу найпоширеніші види стрижок.

Види стрижок.

У книгах і на інтернет ресурсах можна зустріти різні варіанти назв стрижок, але суть від цього не змінюється. Я віддаю перевагу асоціативні назви, які добре запам’ятовуються і зрозумілі власникам коней.

Стрижка коні

Стрижка коні

Стрижка коні

Стрижка коні

Стрижка коні

Стрижка коні

Готуємося до візиту перукаря.

Кінь повинна потрапити до перукаря чистою і сухою! Тому стрижку краще призначати до роботи і прогулянки. Якщо ваша коня буде мокрою і вже тим більше брудної, майстер відмовиться її стригти. Волога шерсть дуже погано і не рівно стрижеться, а ножі на машинці швидко затупляются. Обов’язково приготуйте вологу суконку. Після стрижки на шерсті можуть залишитися сліди масла від машинки, тому кінь потрібно обов’язково змахнути щіткою і протерти.

устаткування

Я вважаю за краще бути у всеозброєнні, тому користуюся двома спеціальними машинками для стрижки коней. Велика машинка швейцарської фірми Heiniger для стрижки тіла &# 8212; потужна, що витримує довгі навантаження. За допомогою неї я виконую основну роботу. А маленька німецька машинка фірми Moser, дуже тиха і з більш вузьким лезом добре підходить для стрижки голови. При цьому у мене завжди в запасі змінний комплект ножів. Я дуже трепетно ​​ставлюся до їх гостроті, тому точу їх набагато раніше, ніж вони встигають як слід затупитися.

Якщо у вашої коні ще немає перукаря або у вас просто виникли питання, то можна написати мені на пошту sinica@loshadenok.ru або зателефонувати 8-916-595-одін86одін

(На фото Донський жеребець Дикий і Англо-Кабардинський мерин Хлопчина)

Короткий опис статті: Стрижки коней фото, стрижки коней фото

Джерело: Стрижка коні

Також ви можете прочитати