Стрижка коней в ВЦ ДоброВет

29.06.2018

Стрижка коней

Стрижка коней в ВЦ ДоброВет

Як це не здасться дивним, стрижка коней необхідна, щоб утримувати тварину в належній гігієнічної формі. Під час тренувань вони сильно пітніють, а густа шерсть, відростають до зими, заважає їхній повній «викладенні».

ВЦ ДоброВет пропонує конезаводчики послугу — стрижка коней. Обробці піддаються області, в яких вони найбільше пітніють. Обстриженим коням обов’язково знадобляться попони, навіть якщо вони просто стоять в денників.

«Бандитська» — шерсть залишають тільки на передній частині морди, щоб захистити від дощу. Така стрижка підходить лякливим особинам, які не терплять дотиків до голови.

«Мисливська» — щоб уникнути натертостей і для захисту ніг від колючок шерсть залишають під сідлом і на ногах.

«По Посторонки» — волосся вистригають з живота, нижньої частини шиї і нижньої частини тіла. Така стрижка підходить для поні і спортивних коней.

«Нагрудник» — добре підходить для тварин, у яких сильно потіє шия. Забирають волосся з передньої частини шиї, голови, з плечей і грудей.

«Черевце» — волосся зістригають між передніми ногами і з живота. У деяких випадках вистригають нижню частину шиї.

«Під попону» — не стрижені залишається тільки ділянку на спині, щоб захистити кінь з негустий шерстю від негоди. Така стрижка підійде для багато працює особини.

Від природи густа шерсть у коня покликана захищати її від негоди. Але якщо у тварини необмежені навантаження, вона буде сильно потіти і відчувати колосальний дискомфорт. У деяких випадках це може призвести до сильної застуди. Крім того, кінь повинен акуратно виглядати.

Щоб зрозуміти, як відчуває себе кінь з густою шерстю при пробіжках, можна уявити себе в важкому зимовому пальто, що здійснює тривалий променад в кілька миль. Саме тому — стрижки так необхідні.

Безсумнівно, можна провести стрижку самостійно, але якщо належного досвіду в такій складній справі немає — краще довірити процедуру професіоналам з ВЦ ДоброВет.

Важливо пам’ятати, що стригти коня поодинці — не рекомендується, присутність помічника, навіть якщо у заводчика колосальний досвід в утриманні коней — міра розумна і в деяких випадках, необхідна.

Короткий опис статті: Стрижка коней москва, стрижка коней москва

Джерело: Стрижка коней в ВЦ ДоброВет

Також ви можете прочитати