Стрижка Каскад. Зачіска Каскад. Відео

31.05.2015

Стрижка Каскад | Зачіска Каскад | Відео


Не у кожної дівчини має довге волосся виходить красиво і гладко їх укласти. Надати волоссю красивий природний вигляд досить легко, тут на допомогу прийде стрижка каскад на довге волосся. Стрижка Каскад на волосся середньої довжини, довгі локони, а також каскадна стрижка на короткі волосся, є досить ефективною зачіскою, яка дозволяє надати стрижці своєрідну форму, в результаті якої розпущене волосся виглядають акуратними і доглянутими.

Особливості виконання стрижки Каскад на довге волосся

Виконувати стрижку Каскад краще всього на вологі ретельно розчесані волосся. Спереду відокремлюється невелика прядка, за якою буде задаватися бажана довжина. Самі короткі волосся в готовій зачісці Каскад будуть дорівнюють довжині цієї пасма. Для зручності виконання можна заколоти волосся одним або двома пучками. Пасма отчесываются проборами, які паралельні передній лінії зростання. Відтягують всі прядки горизонтально, тобто, щоб вони були розташовані паралельно підлозі. При цьому захоплюється і контрольна пасмо, за якою зрізаються решта волосся. Рухатися під час процесу роботи над зачіскою Каскад необхідно у напрямку до потилиці.

Техніка виконання стрижки Каскад

Пасма накладаються один на одного і підрізають на одному рівні. Таким чином, виконується стрижка Каскад на довге волосся. Коли стрижка Каскад буде готова, настає черга окантовки довгого волосся. Для цього волосся ретельно розчісують за напрямком росту і виходять за лінію зрізу видаляють волоски. Щоб лінія зрізу вийшла найбільш рівною, розчесати довге волосся доведеться кілька разів.

Завершальним етапом Каскаду, як і більшості інших стрижок є філіровка. На довге волосся філіровку можна здійснювати на всю довжину полотна робочих ножиць. Під час филировки прямі ножиці тримаються паралельно волоссю так, щоб кінці ножиць були спрямовані строго вгору. Оригінальну форму готової стрижки Каскад можна надати, якщо кінці намочити і висушити за допомогою круглої щітки і фена. Найбільш поширеною серед «каскадів» є стрижка каскад виконана на середні волосся. Сама стрижка Каскад на волосся середньої довжини чудова тим, що допускає величезну кількість варіантів укладання та не вимагає великої витрати часу і ресурсів на своє створення.

Особливості стрижки Каскад

Каскад – класична стрижка, яка представляє собою різкий перехід від більш коротких волосся до більш довгим волоссям. Досить стильно виглядають каскади на гладко витягнутих волоссі середньої довжини з переходом, підкресленим за допомогою засобів для укладання волосся. Стрижка Каскад розкриває всі пишність густих товстих волосся середньої довжини і надає тонким обсяг. Завдяки пасмам різної довжини стрижка каскад на тонких волоссі буде виглядати пишно, а надто густі об’ємні волосся середньої довжини будуть мати більш повітряний і м’який вигляд. Ця стрижка волосся середньої довжини легко поєднується з чубчиками самих різних форм рівною або рваною, прямий або асиметричною. Ускладнити каскад на волосся середньої довжини можна за рахунок «рваних» країв.

Укладка Каскаду на волосся середньої довжини

Каскадну стрижку можна укладати хвилями або великими локонами. Найбільш простий зачіскою буде підкручування кінчиків волосся середньої довжини догори.

Стрижка Каскад не вимагає багато часу на укладку середніх волосся. Якщо вам не належить важлива подія, зачіску Каскад взагалі можна не укладати, адже в ній немає елементів, які потребують щоденної коригуванню.

Стандартна довжина Каскаду – до рівня плечей, але при необхідності вона може бути коротше або довше. Якщо ви не хочете дуже пишний потилицю, то перша сходинка драбинки повинна починатися нижче, ніж за стандартною схемою. При наявності чубчика перша сходинка починається на її рівні. При каскаді на кінчиках волосся середньої довжини акцентується увага, тому вони повинні бути отфилированы і доглянуті.


укладається стрижка Каскад на волосся середньої довжини?

Як говорилося вище, укладання волосся середньої довжини робити не обов’язково. Але якщо ви володієте вільним часом, то можна зробити наступні варіанти укладання Каскаду:

Обережно завити кінчики всередину – така укладання підкреслить переходи пасм і їх форму;

Завити кінчики назовні – ця зачіска додасть вашому образу легковажності і романтичності;

Вирівняти волосся середньої довжини праскою – це допоможе виділити кожну пасмо і зробити зачіску більш виразною;

Накрутивши локони до половини довжини — ви гарантовано отримаєте ефектний жіночний образ.

Гарна напівкругла форма і ефект драбинки — це стрижка Каскад. Зачіски на середні волосся – хороший вибір для тих, хто не хоче різко міняти свою зовнішність.

Каскадна стрижка на короткі волосся


Коротка стрижка Каскад виникла в 70-х роках минулого століття і залишається популярною на сьогоднішній день. Вона існує в великій кількості варіантів. Стрижка Каскад характеризується плавним переходом від коротких волосся зверху до більш довгого волосся знизу. Каскадна стрижка на короткі волосся нагадує Каре, при цьому у неї відсутній чубчик, а контури більш природні.

Каскад відноситься до таких варіантів стрижки, які користуються популярністю вже багато років за рахунок своєї простоти і природності. Власниці волосся середньої і малої довжини дуже цінують зачіску Каскад, так як вона дозволяє додати жіночність і м’якість всьому образу, а також Каскад ідеально виглядає як на прямих, так і на кучерявих волоссі. Найчастіше короткі стрижки роблять дами, чиї волосся не відрізняються густотою. Тому зачіска Каскад на короткі волосся – бездоганний варіант для таких жінок.

Чим хороша стрижка Каскад?

Каскадна стрижка зроблена на короткі волосся додасть обсяг тонким негустим локонам, тому немає потреби використовувати спеціальні засоби для додання обсягу. Колорування, підкреслює шаруватість стрижки, допоможе вам стати зразком стилю.

Каскадна стрижка підійде для будь-якого типу волосся і будь-якого віку, за умови, що вона виконана професіоналом.

Переваги каскадної стрижки

Каскадна стрижка на короткі волосся впорядкує і додасть елегантний вигляд густим волоссям. На основі стрижки Каскад можна створити безліч варіантів зачісок для короткого волосся. Стрижка Каскад в поєднанні з модною чубчиком допоможе створити молодіжний образ, а класичний Каскад на короткі волосся створить образ врівноваженою і суворою бізнес-леді.

Каскадна стрижка допомагає візуально наблизити до ідеального овал обличчя. Каскад з підкрученими всередину пасмами виконаний на короткі волосся сховає масивне підборіддя, а при вузькому обличчі підкручені назовні прядки додадуть особі округлу форму.

Легкість укладання – ще одна перевага каскадної стрижки. Іноді Каскад можна навіть не укладати короткі волосся будуть виглядати укладеними в зачіску після звичайної просушування феном. При бажанні пригладити волосся можна за допомогою воску або гелю. За допомогою щипців або бігуді можна завити локони. Короткі волосся скронь можна заколоти шпильками. Для додання каскадної зачіски додаткового обсягу можна зробити начісування.

Як виглядає зачіска Каскад?

Каскад — це своєрідний ступінчастий перехід пасом від коротких до довгих, який починається від верхівки і закінчується нижніми шарами волосся. Інтенсивність таких «сходинок» може бути абсолютно різноманітним – Каскад може поширюватися виключно на нижні пасма, так і на всю довжину короткого волосся.

Зачіска Каскад на короткі волосся володіє такими перевагами, як простота в укладанні, гламурність, можливість коригувати овал обличчя. Крім цього Каскад на коротких і кучерявих волоссі візуально краде недоліки кінчиків ваших пасм. У тому, як ефектно виглядає Каскад на коротких волоссі, вже переконалися тисячі жінок у всьому світі.

Як зробити укладку Каскад на короткі волосся?

З різних способів укладання такої стрижки, як Каскад, можна виділити три основних:

Перший спосіб полягає в тому, що кінці коротких волосся закручуються всередину. Така зачіска ідеально підходить жінкам з важкою нижньою частиною обличчя.

Другий спосіб прямо протилежний першому – всі кінчики викручуються в зовнішню сторону. Цей варіант добре виглядає на дівчатах з коротким волоссям і з вузькими рисами обличчя.

Третій спосіб поєднує в собі два попередніх, будучи як би результатом їх змішування. Виглядає ця укладка дуже цікаво і забавно, а підходить практично всім.

Будь-яка з перерахованих вище укладок Каскаду досить проста у виконанні і не потребує багато часу від вас. Просто озбройтеся феном, щіткою для додання обсягу і гребінцем з рідкісними зубцями для виділення окремих пасом. Не забудьте про моделюючий гель або пінку для укладки, так вашим коротким волоссям буде набагато простіше надати потрібну форму.

Як зробити каскадну стрижку?

Спочатку вимите підсушене рушником волосся розділити прямим центральним проділом, потім намочити. З обох сторін витягуються рівні пасма, за якими надалі буде визначатися довжина каскаду. Решту короткі волосся при необхідності закріплюються затиском на потилиці. Коли перші пасма підстрижені, закріплених волосся витягуються нові пасма, які підстригаються на рівні перших. Коли все волосся підстрижені на одному рівні, починається заключний етап каскадної стрижки – филирование. Воно надає зачіски з короткого волосся додатковий об’єм і завершеність.

Укладка Каскаду за допомогою бігуді

Якщо вам хочеться зробити легку повітряну зачіску на коротких волоссі, то просто скористайтеся бігуді або електрощипцями. У створенні зачіски Каскад підбирайте насадки різного діаметра, так ви досягнете природної простоти та легкості. Жінкам, які проводять багато часу в офісі, більше підійде зачіска Каскад на прямих волоссі, в допомогу для створення такої укладки вам потрібні прасування. Не бійтеся експериментувати зі своїм волоссям, і тоді ви завжди будете виглядати на всі сто!

Приклад укладання стрижки каскад на короткі волосся на відео нижче:

Короткий опис статті: стрижка каскад

Джерело: Стрижка Каскад | Зачіска Каскад | Відео

Також ви можете прочитати