Стрижка каскад: виконання і укладання

13.09.2015

Стрижка каскад: виконання і укладання

Вирушаючи в перукарню для створення нової зачіски, кожна жінка мріє відразу про отримання індивідуального нового образу, про ефектному підкресленні краси волосся і овалу обличчя. Природно, нова зачіска у кожної представниці прекрасної статі повинна легко укладатися і не створювати проблем при швидкому приведення в порядок перед щоденним доглядом на роботу. На думку професійних стилістів, оптимальним варіантом, що задовольняє всім перерахованим вище умовам, є стрижка каскад.

Саме така зачіска дозволяється домогтися видимого об’єму волосся, їх пишності і легкості, а також придбати стрижку з кількома варіантами нескладної укладання, яка буде виглядати чудово на волоссі різного типу (як прямих, так і кучерявих) і будь-якої довжини. Але особливо добре буде виглядати стрижка каскад на середні волосся в’ється типу, так як при цьому волосся виглядають дуже красиво виглядають густими і сильними.

Класичний каскад створюється поступовим переходом від самих коротких волосся на маківці до все більш і більш довгим, утворюючим в деякому роді подібність природного каскаду. В залежності від того, як підстрижені локони, така зачіска може представляти собою рівні і м’які лінії, а може виконуватися у вигляді рваної стрижки по всій довжині.

Стрижка каскад відмінно підійде, як вже було зазначено, для будь-якого волосся, тонкого і товстого, кучерявих і прямих, підкреслить красу овального обличчя і трохи витягнутої форми. Тонким і ослабленим пасмам така зачіска додасть об’єм і пишність, особливо якщо вони пофарбовані в світлі відтінки — світло-русяве, пшеничні або світло-шоколадні. Цікавий образ може вийти і завдяки мелірування — легкі відблиски контрастного кольору на волоссі змусять заграти цю стрижку зовсім по-іншому.

Створюється оригінальна і завжди приваблива стрижка каскад за допомогою двох технік, обов’язково на волоссі чистих і трохи зволожених. Перший спосіб припускає виділення контрольної пасма за допомогою двох паралельних проділів. Далі цю пасмо прочісують і вирівнюють, підстригають до потрібної довжини, після чого по ній орієнтують і довжину решти волосся. Другий метод отримання градуйованою східчастої структури — пасмо за пасмом, від контрольної по напрямку до чола. Слід пам’ятати, що тільки стрижка каскад повинна піддатися филировке, щоб локони придбали певну легкість і легко піддавалися укладанні.

до Речі, про укладання: первісною завданням при цьому є додання волоссю (основний їхній масі) обсягу. Щоденна укладання каскадної стрижки може виконуватися за допомогою найпростіших інструментів — фена і пальців. Голову при цьому потрібно опустити вниз і, просушуючи волосся феном, розрівняти руками пасма від коренів до кінчиків. Щоб кінчики виглядали більш привабливо, на них можна нанести гель або віск. Щоб створити укладання більш святкову та ошатну, на зачіску спочатку слід нанести спеціальну пінку, рівномірно розподілити її, після чого висушити пасма потоком гарячого повітря, направляючи його до кінчиків волосся від коренів, витягаючи їх під кутом 90°. Далі можна укласти локони кільцями за допомогою круглої гребінця і зафіксувати готову зачіску лаком.

Також стрижка каскад може бути гарно оформлена і укладена з використанням прасування для волосся. Локони обов’язково потрібно вимити і підсушити теплим повітрям, нанести засіб, що забезпечує їм термозахист. Після цього кожну пасмо слід пропрасувати праскою (тільки один раз, щоб не завдати структурі волосся ушкодження), розігрітим до температури, зазначеної в інструкції, інакше замість сяючою повітряної зачіски каскад можна отримати великі проблеми з відновленням і лікуванням пошкодженого волосся.

Короткий опис статті: стрижка каскад Ця стрижка оптимально підходить власницям не занадто пишних волосся, так як при ній навіть найслабші пасма перетворюються на справжній витвір мистецтва. Стрижка каскад ніколи не підводить стрижка каскад стрижка каскад на середні волосся укладання каскадної стрижки

Джерело: Стрижка каскад: виконання і укладання — FB.uk

Також ви можете прочитати