Стрижка каскад та її різновиди

31.08.2015

Стрижка каскад та її різновиди

Зачіска творить з нашої зовнішністю просто чудеса – вона може зробити жінку чарівною, а при невдалому виборі здатна і красуню перетворити в сіру мишу. Модна стрижка зробить вас молодшими і вигідно виділяє з натовпу. А здорові і доглянуті волосся-це одна з складових жіночої краси. І вибір стрижки стає важливою справою.

Однією з найбільш модних і зручних стрижок сьогодні є стрижка каскад. Її використовують багато закордонні та вітчизняні зірки, чия зовнішність завжди ідеальна. Величезний плюс стрижки каскад в тому, що вона універсальна і легко здійсненна на волоссі практично будь-якої довжини. Суть цієї стрижки відображено в її назві, волосся стрижуть спадаючим каскадом від більш коротких пасом у верхній частині голови з збільшенням довжини волосся внизу.

Різновиди стрижки каскад

Стрижка каскад за типом «карі»

Наступний різновид стрижки каскад можна віднести до романтичного напрямку. В цьому випадку переходи починаються з самої верхньої частини голови і кінці окремих пасм не зібрані в зону загального зрізу, як у випадку каре, а рівномірно розподілені по всій зачісці. З такої стрижки можна легко зробити модну зараз «кудлату» укладання.

Ще однією особливістю цієї стрижки є те, що каскад можна зробити на волосся різної довжини. Стрижка каскад на довге волосся виглядає романтично і ніжно, Якщо ви власниця довгого волосся однієї довжини і хочете щось змінити у зовнішності, але не хочете втрачати довжину, то каскад буде відмінним варіантом. Стрижка каскад на середні волосся зустрічається найчастіше, на волоссі середньої довжини каскад завжди виглядає доречно. Останнім часом і коротка стрижка каскад набирає позиції, сміливі дівчата не бояться ризикнути і зробити собі нестандартну коротку стрижку! Як ви вже зрозуміли ця стрижка відмінно виглядати на волоссі будь-якої довжини, а так само підійде як для прямих, так і для кучерявого волосся.

Стрижка каскад з чубчиком

Як було написано вище, стрижка каскад є універсальною стрижкою і поєднується майже з будь-якою формою обличчя, підходить для будь-якої довжини. Такий елемент стрижки як чубчик так само чудово поєднується з цієї цікавої стрижкою. Чубчик і стрижка каскад здатні скорегувати форму обличчя, наприклад, для круглої форми обличчя відмінно підійде каскад з косою чубчиком. Такий варіант візуально подовжить і звузить ваше обличчя. А пряма чубчик зі стрижкою каскад бездоганно підійде власницям витягнутого обличчя. Але в кожному випадку потрібно підходити індивідуально при виборі чубчика для стрижки каскад, майстер допоможе вам визначитися з таким нелегким вибором. Загалом, для стрижки каскад підійде практично будь-яка зачіска, це може бути пряма чубчик, коса чілка, асиметрична чубчик, чубчик плавно перетекающая в стрижку або чітко окреслена.

Короткий опис статті: стрижка каскад Зачіска творить з нашої зовнішністю просто чудеса – вона може зробити жінку чарівною, а при невдалому виборі здатна і красуню перетворити в сіру мишу.

Джерело: Стрижка каскад та її різновиди

Також ви можете прочитати