Стрижка каскад: плюси і мінуси. Фото приклади стрижки каскад

07.09.2015

Стрижка каскад: плюси і мінуси

Каскад завжди знаходиться серед найбільш бажаних стрижок, незалежно від поточних модних тенденцій. У всі часи ця зачіска мала величезний успіх, і в цій статті ми постараємося з’ясувати, з чим це пов’язано.

Поєднання краси, легкості та простоти


Реальність сучасного життя така, що часу на щоденну укладку стає все менше. Постійно прискорюється ритм життя змушує нас шукати способи набагато довше зберігати зовнішній вигляд своєї зачіски без особливого втручання і витрат часу. В цьому плані стрижка каскад має величезні переваги порівняно з багатьма іншими стрижками. Вона дійсно не забирає багато часу. Крім того, каскад відмінно підходить практично під будь-дрес-код, і добре поєднується з будь-якою формою обличчя.

Також слід зазначити, що саме виконання даного виду стрижки не вимагає багато часу. І це, безумовно, один з плюсів каскаду. Все більше і більше жінок стають прихильницями каскадної стрижки завдяки тому, що хороший майстер може виконати її протягом не більш півгодини. Так, ви будете виглядати стильно і сучасно без необхідності годинами сидіти в салоні краси в очікування необхідного результату. Відповідно, завдяки цьому ви не витратите на неї «ціле стан»!

Всі ми знаємо, що догляд за волоссям — це дуже важлива процедура. Кожна жінка, яка хоче, щоб її волосся були красивими і здоровими, має виділити необхідний час на турботу про своїх волоссі. У цьому відношенні можна відзначити ще одну перевагу стрижки каскад. Вона не вимагає ніяких особливих зусиль або особливої косметики. Насправді, ця стрижка ще менш вимогливі, ніж якщо б у вас взагалі не було стрижки. Цей факт також пояснює її популярність.

Стрижка каскад і одяг

Будь-яка жінка знає, що стрижка і одяг завжди повинні йти рука об руку. Адже жодна зачіска сама по собі не може бути красивою. Дуже важливо знайти правильне поєднання, щоб всі елементи вашого образу доповнювали один одного, а не дисонували між собою. Є безліч прикладів, коли, наприклад, в цілому хороша стрижка відмінно виглядає з вечірньою сукнею і абсолютно не поєднується з повсякденним одягом. Або навпаки, хороша для повсякденного стилю зачіска зовсім не підходить під вихідний наряд.

Добре, що для стрижки каскад це не справедливо. Ви можете бути ким завгодно, хоч рок-зіркою, хоч бізнес-леді, ви можете дотримуватися найрізноманітніших стилів одягу, але при цьому ваші волосся завжди будуть виглядати чудово. Дуже багато цінують каскадну стрижку за цей універсалізм.

Каскад і форма обличчя

чи Знайома вам ситуація, коли ви хочете зробити ту чи іншу стрижку, яка вам дуже подобається, приходьте до перукаря, розповідаєте або показуєте, що хочете, а у відповідь чуєте, що така стрижка не підійде під вашу форму обличчя? Досвідчений майстер, звичайно, вас заспокоїть, пояснить, чому вам не варто робити ті чи інші стрижки, і розповість, які стрижки вам підходять. Недосвідчений або байдужий перукар просто зробить те, що ви просите. І виглядати така зачіска при невідповідній формі особи може просто жахливо.

Стрижка каскад позбавлена цього недоліку. Вона добре підходить практично під будь-який тип особи. Завдяки тому, що пасма м’яко «обволікають» ваше обличчя, вони візуально надають йому правильну овальну форму.

Короткий опис статті: стрижка каскад

Джерело: Стрижка каскад: плюси і мінуси. Фото приклади стрижки каскад

Також ви можете прочитати