Стрижка Каскад на середні волосся

20.02.2017

Стрижка Каскад на середні волосся

Мій світ

Google

Вибираючи нову стрижку, далеко не кожна жінка готова до кардинальних змін і ризикованих експериментів. Особливо, якщо довжина волосся оптимально-середня і розташовує до фантазій перукаря.

Стрижка Каскад на середні волосся

Для бажаючих змінити імідж, придбати об’єм, не втративши при цьому довжину, існує стрижка Каскад на середні волосся.

Три незаперечні достоїнства Каскаду

По-перше, універсальність. Така стрижка підійде як діловій жінці, так і пустотливий школярці.

По-друге, легкість укладання. З допомогою звичайного фена і гребінця можна запросто укласти як до повсякденного, так і більш складну вечірню зачіску.

В-третіх, Каскад одна з небагатьох стрижок, які завжди на піку популярності і не виходять з моди.

Кому підійде Каскад?

Така стрижка підходить практично будь-якого типу зовнішності. Але ідеально Каскад буде виглядати на повністю прямих або хвилястих волоссі середньої довжини.

Ефектний водоспад спадаючих волосся з прядок різної довжини підкреслить правильний овал обличчя і вдало приховає широкі вилиці або круглі щоки.

Стрижка Каскад на середні волосся

Стрижка Каскад підійде для бажаючих надати зачісці легкість, об’єм і густину.

Найбільш виграшно така стрижка виглядає на волоссі золотисто-пшеничного, світло-русявого і насиченого шоколадного кольору. Вдало підкреслить розлітаються прядки мелірування, що створює ефект легких відблисків.

Кому не рекомендується стрижка Каскад

 • власницям важких і дуже густих смуг;
 • жінкам з витягнутою формою особи (візуально подовжує);
 • сильно в’ються, кучерявим волоссям (не буде видно переходів).
  Приклад техніки виконання

  Стрижка Каскад на середні волосся бере початок від лінії скул або маківки, а закінчується на рівні плечей. По центру голови двома паралельними проборами відділяється контрольна пасмо. Її прочісують, витягають паралельно підлозі і обрізають до потрібної довжини. Інші пасма підстригаються прямим зрізом, з орієнтиром на контрольну. Пасма тім’яної зони стрижуть, рухаючись від маківки до чола. Віскі – з орієнтуванням на волосся фронтальної зони, яка, в свою чергу, орієнтується на верхівкову контрольну пасмо. В результаті, стрижка набуває градуйовану ступеневу структуру.

  Стрижка Каскад на середні волосся

  Виконуючи Каскад, не забудьте про філіровку, з допомогою якої стрижка стане більш легким і буде легше укладатися.

  Особливості укладання

  Найкращими інструментами для укладання Каскаду є фен і круглі гребінця різних діаметрів, для створення хвиль і локонів різних розмірів.

  Бажано вибирати гребінці з отворами на корпусі – вони добре пропускають тепле повітря та сприяють наданню обсягу «зсередини» кожного пасма.

  Оптимальний варіант для повсякденної зачіски – класична укладання «об’ємної шапочкою», коли пасма підвертаються кінчиками вниз.

  Також можна використовувати праску для укладання – провести нагрітим випрямлячем один раз уздовж кожної прядки. Така зачіска вдало підкреслить структуру каскаду і зробить її більш помітної.

  Для святкової зачіски потрібно більш ретельне укладання, при якій волосся сушаться від коренів до кінчиків, а кожна пасмо витягується під кутом 90 градусів. Таким чином, досягається стійкий обсяг біля коріння, а кінчики направляються всередину або назовні і фіксуються лаком.

  Стрижка Каскад на середні волосся

  найшвидша укладання — на вологе волосся нанести мус, і висушити феном, з допомогою рук надаючи зачісці форму «творчого безладу».

  Схожі статті

  Стрижки на середні волосся із чубчиком

  Жіночі стрижки на волоссі середньої довжини актуальні завжди. Вони універсальні і підходять жінкам різного віку.

  Стрижка драбинка на довге волосся

  Серед розмаїття зачісок на довге волосся драбинка залишається популярною вже тривалий час, незважаючи на свою.

  Стрижка драбинка на середні волосся

  Драбинка – це багатошарова ступінчаста стрижка. Свою назву вона отримала за характерні пасма різної довжини, зовні.

  Стрижка каскад на довге волосся

  Короткий опис статті: як стригти каскад Вибираючи нову стрижку, далеко не кожна жінка готова до кардинальних змін і ризикованих експериментів. Особливо, якщо довжина волосся оптимально-середня і розташовує до фантазій перукарні стрижка каскад на середні волосся

  Джерело: Стрижка Каскад на середні волосся

 • Також ви можете прочитати