Стрижка каскад на короткі волосся фото коротких каскадних стрижок сезону-2015

08.08.2015

Стрижка каскад на короткі волосся: фото коротких каскадних стрижок сезону-2015

коротка Стрижка каскад-2015

Створити новий і цікавий спосіб здатна не кожна зачіска.


Цими можливостями в повній мірі володіє стрижка каскад на короткі волосся. Її проста і оригінальна техніка в буквальному сенсі цього слова здатна на чудеса.

Каскад традиційно вважається однією з кращих зачісок для довгого або середніх волосся. Він дозволяє створити красивий і керований обсяг локонів, надати їм структуру і поліпшити зовнішній вигляд.

Секрет стрижки короткий каскад (з фото)

Секрет стрижки короткий каскад знають тільки кращі перукарі. За основу зачіски береться будь-яка з актуальних, а головне ідеально підходять під тип зовнішності і локонів зачіска, на яку буквально «накладається» техніка каскад. Базової може стати будь-яка з модних зачісок – боб, каре. піксі і будь-які асиметричні варіанти їх виконання. Індивідуальний підбір фасону – одне з головних якостей цієї зачіски.

Подивіться на фото, коротка стрижка каскад завжди володіє індивідуальним силуетом:Відправною точкою для її створення стає довжина контрольної пасма. Її відбирають на маківці і вивіряють довжину під тип і форму особи. Вузькі або кутасте обличчя будуть виглядати м’якше й гармонійніше, якщо довжина контрольної пасма буде доходити до лінії підборіддя. А округле обличчя зробить легше простий прийом, контрольні пасма — буквально до скроні.

Обсяг каскадним стрижок на короткі волосся

У будь-якому випадку інший обсяг каскадних стрижок на короткі волосся оформляється сходами або хвилями довільної форми. Якими саме – залежить від густоти і довжини волосся, пасма скроневої і потиличної зони відтягуються і їх кінчики оформляються під кутом або «пір’їнками».


Такий прийом дозволяє створити в кожному окремому випадку додатковий обсяг. Легким, тонким і повітряним локонам він додасть структури та обсягу, я «важким» і густим – легкості і точного силуету.

Кінчики пасом кожен майстер обробляє по-своєму, філірувальними ножицями або класичної небезпечною бритвою. У цьому випадку варто довіритися професіоналу, оскільки тонке силуетне рішення безпосередньо залежить від обраної ним техніки.

Зверніть увагу, як елегантно оформлені короткі каскадні стрижки на цих фото:

Техніка виконання коротких каскадних стрижок

Завдяки техніці виконання ці зачіски дозволяють створити завжди унікальний і єдиний у своєму роді образ. Багатошарове, ступенева оформлення пасм дозволяє відмінно «попрацювати» з їх обсягом і силуетом.

Але не варто забувати про такий важливий елемент зачіски як чубчик. Короткі каскадні стрижки краще всього поєднуються з довгими, що прикривають лоб і брови чубчиками.

Фасони коротких каскадних стрижок (з фото)

Який саме фасон вибрати – залежить тільки від вашого типу особи. У моді сьогодні — складних фасонів асиметричні чубчика, які відмінно моделюють овал обличчя і підкреслюють силует зачіски.

Фарбування волосся при короткій каскадної стрижки

Модні віяння торкнулися і фарбування волосся. Як будь-яка зачіска зі складним, багаторівневим силуетом, каскад відмінно виглядає на монохромно фарбованого волосся.


Природний русявий, колір стиглої пшениці і звичайно всі відтінки каштанового – ці кольори дозволяють розкрити і підкреслити красу фасону зачіски.


Але для посилення ефекту можна додати кілька яскравих відтінків. З допомогою бродирования або мелірування висвітлити декілька пасм на макушечной зоні або делікатно освітлити чубок. Такі прийоми додають зачісці об’єму і підкреслюють її малюнок.

Укладання стрижки каскад на короткі волосся

Перукарі вважають цю зачіску однією з найпростіших в укладанні. профільовані пасма елегантно укладаються самі собою. Вимите і злегка підсушене рушником волосся досить злегка витягнути, від коренів до кінчиків, надаючи їм плавні і витончені лінії.

Не забудьте про додатковий обсяг на маківці і в області вилиць, каскадні стрижки на коротке волосся дозволяють сформувати його ще на етапі створення зачіски.

Щоб підсилити ефект, злегка підніміть волосся від коренів за допомогою фена або круглої щітки.


Сильні стайлінги і «жорсткі» укладання сьогодні не в моді. Щоб підкреслити силует зачіски досить скористатися легким мусом або пінкою.

Короткий опис статті: стрижка каскад Опис каскадних стрижок на короткі волосся з фотографіями, технологія виконання стрижки каскад | Жіночий журнал «Дев’ять ліній життя»

Джерело:
Стрижка каскад на короткі волосся: фото коротких каскадних стрижок сезону-2015

Також ви можете прочитати