Стрижка Каскад фото (понад 40 прикладів стрижки). Жіночі зачіски та стрижки, догляд за волоссям, краса і мода

06.06.2015

стрижка Каскад фото

У наше століття високих технологій мода крокує все вперед і вперед. Сьогодні ми поговоримо про стрижки «Каскад». Ця стрижка є однією з досить старих стрижок. Її придумали ще 1980 році, і до цих пір вона користується величезною популярністю і є однією з частих стрижок. Цю стрижку можна зробити і на довгому і короткому волоссі. Напевно саме цим вона і полюбилася безлічі дівчат. Стрижка «Каскад» виглядає чудово як на густих волоссі, так і на рідкісних.

Особливість каскаду

Вже з назви можна зрозуміти, чим відрізняється від інших стрижка «Каскад ». Особливість полягає в тому, що від самих коротких пасом до найдовших. Буває кілька видів «Каскаду» і всі вони починаються з різної висоти. Стрижка може починатися з маківки, а можуть обмежитися лише декількома м’якими переходами. «Каскад» називають також «Драбинкою», але це не правильно.

До головних плюсів даної стрижки є різноманітність різних технік даної стрижки. Кожен зможе підібрати який-небудь вид для себе. Кожен вид допомагає коригувати свої особливості зовнішності.

Стрижка «Каскад» на довге волосся

Дана стрижка «Каскад» виглядає дуже красиво і так само вона є дуже зручною. Вперше цю стрижку на одній із скромних вулиць Лондона. Пізніше ця стрижка почала розповсюджуватися по всій Європі.

Є кілька видів каскадів для довгого волосся:

Варіант 1. Рваний каскад – пасма сформовані нерівномірно. Така стрижка виглядає дуже незвично. Ця стрижка актуальна для кожного сезону.

Варіант 2. Рівний каскад – такий каскад формує рівні лінії. Пасма зістригати рівномірно.

Каскад з чубчиком

Стрижку «Каскад» можна тільки прикрасити чубчиком. Для плавного каскаду найкраще підійде коса чілка.

Але зірки Голлівуду переконують всіх, що довгий каскад може мати різну чубок. І кожна по-своєму виглядає дуже красиво.

Як укласти каскад на довге волосся

Каскад для довгого волосся досить просто укласти. Необхідний лише фен і кругла гребінець. Каскад на дуже довгому волоссі виглядає просто шикарно з хвилястими локонами.

Дрібні кучерики теж будуть дуже мило виглядає на довгому волоссі.

Так само буде гарно, якщо укласти цю зачіску. Об’ємна укладання дуже непогано виглядає на довгому каскаді.

Каскад на коротких волоссі

Найчастіше каскад на коротких волоссі вирішуються робити жінки, які досягли більш дорослого віку. Так як багато перестають стежити за собою, так як стежили раніше.

Дуже шкода, що молоді дівчата дуже рідко роблять каскад на коротких волоссі. Це виглядає просто неймовірно! Кожен кваліфікований перукар зробить вам дуже модний короткий каскад.

Кожна людина особлива. У нього свої незвичайні риси зовнішності. І найчастіше короткий «Каскад» зможе прикрасити будь-які риси. А в досвідчених руках майстра навіть сама звичайна зачіска перетворюється в стильну «шевелюру».

Якщо ви зважилися на таку зачіску, то ви повинні знати що майстер (перукар) повинен створювати досить плавні переходи. Така техніка зовні нагадує драбинку.

Дівчата найчастіше вибирають рваний каскад. Дійсно така зачіска виглядає дуже красиво. І якщо ви зібралися зробити стрижку «рваний каскад» то радимо вам знайти хорошого перукаря. Тому що не кожен зможе зробити таку стильну зачіску якісно.

Чубчик при короткому «Каскаді»

У кожного типу обличчя свої особливості. Ви можете вибрати абсолютно будь-яку чубок (косу, рівну, рвану, густу). Але пам’ятайте, круглого овалу особи каскад з будь чубчиком протипоказаний!

Каскад на середні волосся

Найчастіше каскад виконують на середні волосся. Так як ризик поганої зачіски мінімальний. Саме такий каскад є самим простим у догляді та укладанні. Така зачіска витягає овал обличчя. Середній каскад дуже актуальне вже не один десяток років. Так що якщо у вас середні волосся і ви просто хочете надати їм будь-яку форму, то така техніка буде найоптимальнішою для вас.

Багато модниць по всьому світу вибирають саме стрижку «Каскад ». Адже вона виглядає незвично і дуже красиво. Саме з такою стрижкою будь-яка жінка може, не бояться змін. Так як дана зачіска «Каскад» підходить для будь-якого образу. Бажаємо вам вдалих змін і, звичайно ж, гарного настрою!

Короткий опис статті: стрижка каскад В наше століття високих технологій мода крокує все вперед і вперед. Сьогодні ми поговоримо про стрижки «Каскад». Ця стрижка є однією з досить старих стрижок. Її каскад,стрижка,фото,стрижка Каскад,Стрижки фото

Джерело: стрижка Каскад фото (понад 40 прикладів стрижки) | Жіночі зачіски та стрижки, догляд за волоссям, краса і мода

Також ви можете прочитати