Стрижка каре з чубчиком

16.07.2015

Стрижка каре з чубчиком

Багато стилісти і перукарі, а також дизайнери прийшли до єдиної думки, що каре є беззмінною класикою, яка, не дивлячись на мінливість моди, завжди залишається актуальною. Головна її перевага в універсальності. Стрижка каре з чубчиком підійде для роботи і для вечірніх прогулянок, потрібно мінімум зусиль для такої трансформації. Воно може бути коротким чи подовженим. Особливо модні варіанти — рване, асиметричне або на ніжці. До того ж чубчик здатна приховати широкий лоб. Для додання об’єму можна зробити градуювання.

Техніка виконання

Волосся необхідно змочити та розрахувати по лінії зростання. Стригти починаємо з потиличної частини, інші пасма заколіть, щоб не заважали. Робимо низький проділ від вуха до вуха. Стрижемо зверху вниз методом пасмо на пасмо, при цьому відтяжку не робимо. Далі приступаємо до роботи над фронтально-тім’яної зоною, з якої вибираємо частина для чубчика і заколюємо її. Переходимо до оброблення верху потилиці, стрижемо його як для класичного каре. Якщо є бажання, то віскі допускаються з коротким виглядом, але загальна лінія повинна залишатися плавною. Хочете перетворити зачіску, зробіть мелірування, здатний вигідно підкреслити пасма. Можна також застосовувати відтінкові шампуні.

А тепер переходимо до чубчику. Відокремте першу пасмо біля самого чола, ширина якої не повинна перевищувати 1 див. Визначтеся з довжиною і не забувайте, що стригти мокре волосся, і після висихання «підскочать» десь на сантиметр. Поступово відокремлюйте горизонтальним проділом частини і підстригайте врівень з контрольною пасмом.

Довжина чубчика

Вона може бути різною. Коротка чубчик буде однаково хороша для молодих дівчат і стильних жінок. Для створення зоряного образу чубок можна підстригти до середини чола, при цьому її лінія повинна бути чіткою. Каре в такому випадку краще до середини вух. Вибираючи таку стрижку, треба врахувати форму особи. Вона повинна бути ідеальною, щоб були підкреслені всі достоїнства.

Подовжена чубчик також дуже популярна, особливо стильно вона виглядає в короткій стрижці, покладена на бік. Форма може бути як прямий, так і косою. З допомогою різної довжини чілок ви коригуєте свій образ: від ніжної, душевної дівчата до жінки-вамп. Для сміливих жінок підійдуть чубчика з важкою структурою у вигляді каскаду. Вона відмінно буде виглядати на хвилястих і кучерявого волосся. Щоб мати вигляд на всі 100%, потрібно буде використовувати дуже хороші інструменти і засоби для укладання. Власницям густого волосся і високого чола підійде довге каре. В результаті особа зменшиться, а зробивши макіяж смокі айз акцент буде зроблений на очі.

Середня чубчик підходить для всіх форм особи. Можна зробити її рідкісною і це допоможе врівноважити ваше обличчя.

Ще один варіант стрижки – асиметрія, яка підійде лиця з широкими вилицями. Це можуть бути нерівні кінчики або проділ, а чубчик у такому варіанті краще буде виглядати косою і подовженою. До такої стрижки рекомендується зробити колорування. Ідеальною укладанням будуть рівні пасма з надійною фіксацією.

Каре для волосся різної довжини

Якщо ви володарка кучерявих локонів, то стрижка буде дуже вам до лиця. А прямі волосся можна підкрутити з допомогою плойки або фена. Модний варіант укладання – гладкі коріння і чубчик у поєднанні з хвилястими кінчиками. Якщо у вас немає часу на щоденну укладку, можна застосувати легку біо-завивку або довгострокову укладання.

зараз дуже популярно коротке або середньої довжини каре. Особливо ефектно вона виглядає на ідеально рівних волоссі. А варіанти такої стрижки можуть бути різноманітні.

Короткий опис статті: стрижка каре Незмінна класика — стрижка каре з чубчиком. стрижка каре з чубчиком фото

Джерело: Стрижка каре з чубчиком

Також ви можете прочитати