Стрижка каре, види стрижок, нові фото

06.06.2016

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Жіночі стрижки
Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Популярна стрижка каре має багато різних варіантів виконання і кожна дівчина може вибрати для себе той чи інший вид цієї стильної стрижки.

У сучасному світі, коли-то класична стрижка каре, придбала масу варіацій і нових можливостей. І практично кожна представниця прекрасної статі замислювалася про, цієї воістину дивовижною і багатогранної стрижці.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Сучасні види стрижки каре універсальні, це може бути класичне каре або градуированное, каре на короткі, середні або навіть довге волосся; стрижка може бути з чубком і без неї, пряме або сміливе косе каре і ще багато інших варіантів. Сьогодні ми розглянемо самі модні види стрижки каре

Стрижка каре волосся з подовженням фото

Ця жіноча стрижка дуже популярна і актуальна серед молодих дівчат, її в основному вибирають жінки від 20 до 30 років, тому що стрижка волосся каре з подовженням надає образу дівчини деяку загадковість і вигідно виділяє яскравий образ з оточуючих.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Ця ефектна стрижка особливо підходить для вечірніх нарядів, вона прекрасно приховує деякі недоліки жінки, такі як тонкі волосся або округлість або пухлість особи за рахунок того, що візуально особа здається більш витягнутим. Особливо модно і витончено стрижка каре з подовженням виглядає на прямих волоссі. Якщо ж ви володієте кучерявою шевелюрою, то ми б порадили придивитися до інших більш підходящим для ваших волосся жіночих стрижках.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Крім безлічі переваг каре з подовженням є один, але досить значний недолік ця стрижка вимагає постійної укладання і вам не вдасться просто так прокинутися і вийти на вулицю. Для того що б ця стрижка виглядала належним чином – красиво, яскраво і модно необхідно перед виходом у світ як слід укласти, інакше фіаско не уникнути! Це добре видно нашій добірці фото каре з подовженням.

Стрижка каре ззаду коротше фото

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Найбільш поширеним варіантом виконання стрижки каре ззаду коротше – передні пасма волосся підстрижені трохи нижче або за рівнем підборіддя, а задні намагаються підстригати як можна коротше. Це маленька хитрість виповнюється для того що б підняти зачіску, в деяких варіантах виконання допускається навіть трохи виголити ззаду, для того що б різниця рівнів пасм спереду і ззаду була максимальною, це додає образу більш стильний і сміливий вид.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Як вже писали вище, такий вид каре вимагає особливого ставлення і постійної укладання, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні запасами терпіння і часу, то можливо вам варто відмовитися від виконання каре ззаду коротше, а якщо ви все-таки зважитеся, то безсумнівно зможете вигідно подати себе оточуючим.

Стрижка каре на тонкі волосся фото

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Одним з очевидних виборів, якщо у вас тонке волосся, є жіноча стрижка каре. Сьогодні як ніколи в тренді експерименти з цієї стрижкою, для тонких прямих волосся підійде так звана французька стрижка на основі геометричного каре. Оптимальним варіантом буде початкова довжина волосся трохи вище плечей. Це важливо, бо якщо у вас будуть занадто довге волосся то вони будуть липнути до голови і створити настільки необхідний обсяг у вас ніяк не вийде, як не намагайтеся. При виконанні цієї стрижки чубчик повинна бути сострижена максимально під «йоржик».

Стрижка каре на тонкі волосся виходить ідеальною, якщо вдатися до створення шарів з пасм волосся. Трохи недбалі локони будуть створювати необхідний об’єм і густину вашої прекрасної шевелюри. Для посилення ефекту рекомендуємо вдатися до колорування каскадних пір’їнок. При цьому чубчик може бути абсолютно будь-який, якщо густота волосся дозволяє, то можна зробити її прямий і довше, якщо ж ні, то потрібно вдатися до асиметрії, що дозволить приховати ваші тонкі волосся.

Під час укладання стрижки каре на тонких волоссі потрібно пам’ятати про те, що найкращий спосіб створити об’єм це прикореневій начісування, простий, але дуже дієвий метод додання обсягу вашої стрижки каре.

Стрижка каре з косою чубчиком фото

Жіноча стрижка каре, хоч і є однією з найстаріших жіночих стрижок. Але виконувати її з косою чубчиком стали відносно не так давно. Тут можна виділити кілька моментів, на які слід звернути увагу.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Якщо ви володієте світлими пасмами волосся, то вам, безсумнівно, підійде рване каре з косою чубчиком. Рваний стиль додає об’єм і особливо добре виглядає коса чілка на світлому волоссі, якщо виконати колорування або просто пофарбувати локона на кінцях. Вашу косу чубок потрібно, як і всю зачіску виконати у рваному стилі, що б не порушувало цілісність вашого образу. Професійні перукарі рекомендують косу чубок стригти на лівий або правий бік, так що б вона непомітно переходила в вільні кінці вашої зачіски.

Стрижка каре з дозволяє експериментувати і додати вашому образу унікальний сміливий характер якщо, наприклад косий чубчик фарбувати в кардинально інший колір. Правда треба визнати, це сміливе рішення можуть дозволити собі тільки молоді модниці, для жінок середнього та похилого віку така стрижка не підійде, буде виглядати безглуздо.

Якщо ж ви володієте темним волоссям, то вам більше підійде градуированное каре з косою чубчиком, але тільки якщо ви володієте гарною густою шевелюрою. Така стрижка підійде власницям овального і круглого типу особи з середньою довжиною волосся, приблизно до плечей.

Коса чілка допомагає приховати округлість обличчя і вигідно підкреслити вилиці і очі. Прекрасним рішенням при укладанні загорнути кучері трохи назад, за допомогою круглої гребінця.

Стрижка каре з короткою косою чубчиком може собі дозволити тільки дівчина володіє практично ідеальними рисами обличчя, так як коротка чубчик буде привертати увагу до очей, щоки і носа. Якщо тут є хоч невеликі вади, то краще відмовитися від неї.

Стрижка каре градуированное з чубчиком фото

Такий вид стрижки каре досить молодий і користується популярністю в основному у молодих дівчат, які можуть собі дозволити розкутий і сміливий вигляд.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Градуированное каре з чубчиком, як правило, вибирають дівчата, які хочуть трохи візуально підкоригувати овальне або кругле обличчя. Чубчик у цьому випадку допомагає компенсувати довжину. Але треба бути обережною, якщо овал обличчя буде занадто подовжений, необхідно виконати чубок в рваному і асиметричному стилі. Як на наведених фото.

Якщо природа нагородила вас квадратним типом особи, яка відрізняє строгість ліній, то градуированное каре з чубчиком, що буде допомагати компенсувати легкістю рваних пасм. Але будьте обережні, пряма довга чолка зовсім занапастить ваш образ, вам підійде тільки коса чілка, вона приховає ваші вилиці і додасть вашому образу легкість.

Крім того, як ми вже писали вище, стрижка градуированное каре з чубчиком підійде власницям темного волосся або ж якщо у вас світлі і тонкі волосся. Така стрижка надає візуальний об’єм вашим волоссю.

Модні стрижки подовжене каре фото

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Пройшли ті часи, коли в моді було класичне каре, родоначальником якого була божественна Клеопатра. У сучасному світі краси в моді є стрижка подовжене каре. Така стрижка змушує звертати на себе увагу і залишатися в тренді світу модних стрижок.

У чому ж секрет цієї стрижки? Вона багатогранна і дозволяє приховати деякі недоліки зовнішності або ж навпаки, сконцентрувати увагу оточуючих на ваших сильних сторонах.

Крім того подовжене каре вибирають дівчата, які не мислять себе з довгим волоссям, подовжене каре для них це якийсь компроміс.

Найбільш модним виконанням подовженого каре є варіант «на ніжці», тут вистригають волосся ззаду коротше, а спереду залишають пасма з подовженням. Така стрижка на довге волосся виконується все частіше і частіше, так як зачіска в цьому випадку виглядає більш виразною і доглянутою, ніж, якщо б просто підрівняти. І багато дівчат стежать за модними тенденціями користуються цим простим але дуже ефективним прийомом.

Всі знають, що зачіска повинна підбиратися з урахуванням форми вашого обличчя і шиї, інакше навіть сама, здавалося б, гарна стрижка, може виглядати безглуздо на вашій голові і подовжене каре в цьому випадку не є винятком.

В залежності від форми шиї фахівці рекомендують дотримуватися наступних правил, якщо у вас довга шия, то вам протипоказана стрижка «на ніжці», вам підійде стрижка по плечі з видовженими пасмами. Якщо ж ви володієте тонкою шиєю, то вам без сумніву підійде каре «на ніжці».

Модні стрижки подовжене каре крім усього іншого допомагають приховати вікові зміни шкіри, допомагають візуально зробити обличчя худішим, якщо воно у вас повненьке або занадто важке в нижній частині. У цьому випадку стрижка надає необхідну вишуканість і моложавість вашому образу.

Стрижка каре на ніжці з чубчиком фото

Така стрижка надає особі доглянутий і витончений вигляд, освіжає його і роблячи модним у всі часи. Стрижка каре на ніжці це чудовий вибір для тих, хто хоче освіжити свій вигляд. Саме за рахунок цих якостей, таку стрижку вибирають не тільки особи молодого віку, але і жінки середнього та похилого віку.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Для виконання стрижки волосся на маківці, біля вух і в області особи формують об’ємними, а ззаду на потилиці волосся роблять значно коротше, зрізують або навіть виголюють їх до мінімуму. Стандартний, можна сказати класичний варіант такої стрижки каре виглядає дуже елегантно і строго, який підходить для ділових і цілеспрямованих жінок.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Єдина застереження стрижка каре на ніжці з чубчиком, як вже було написано вище підходить жінкам будь-якого віку, але якщо молоді дівчата можуть вибирати різні варіанти чубчика (пряма, коса, асиметрична, видовжена), то жінкам більш старшого віку варто дотримуватися класичного виконання з прямою короткою чілкою.

Особливо шикарно така стрижка буде виглядати, якщо у вас шикарна густа шевелюра, а якщо у вас гарні виразні очі, то буде взагалі чудово, так як така стрижка каре акцентує увагу саме на них.

Стрижка каре на ніжці на короткі волосся фото

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Вибираючи такий вигляд жіночої стрижки особливу увагу слід приділити лінії зрізу, так як кінцевий результат буде багато в чому залежати від того, як майстер оформить. Стрижка каре на ніжці виконана на коротких волоссі підкреслює плавні контури лінії шиї, за цим якщо ви володієте масивної або занадто довгою шиєю, вам варто гарненько подумати чи варто вибирати таку стрижку.

Часто таку стрижку вибирають жінки середнього віку, вона допомагає їм виглядати молодо і в теж час модно і елегантно.

Жіноча стрижка каре на ніжці на короткі волосся, більш ефектно виглядає на волоссі темних відтінків, підходить для виконання на всіх типах волосся. Крім того вона універсальна і для дівчат з різними формами особи, так як за рахунок грамотної техніки фахівець може вміло приховати деякі недоліки і вигідно підкреслити наявні гідності. З цього уважно поставтеся до вибору майстра і ви повинні добре уявляти, що ви хочете отримати в результаті.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

У наш час актуальні всі варіанти дуже популярної жіночої стрижки каре і зокрема власниці витягнутого або вузького обличчя дуже люблять стрижку кругле каре, яка чудово підходить до цього типу жіночих осіб. Такий вид стрижки дозволяє їм виглядати стильно і навіть модно, і в теж час дуже жіночно.

Крім того таку стрижку можуть вибрати власниці розкішних хвилястого або кучерявого волосся. Цю стрижку найкраще обробити філірувальними ножицями для додання їй круглої форми. Стрижка кругле каре вигідно підкреслює структуру ваших пасма волосся, і для укладки волосся немає необхідності використовувати праску. Тут можна дозволити собі трохи пофилонить і подовше поспати вранці, так як укладання не займе багато часу.

Найчастіше стрижку виконують в її подовженому варіанті, чубок виконують, так що б вона приховувала брови. Це робиться, що б звернути увагу на очі, вони стають по-справжньому виразними і красивими. Завдяки круглій стрижці жіночий образ набуває такі протилежні властивості як сила і беззахисність, скромність і напористість.

Особливо красиво кругле каре виглядає на волоссі, пофарбованих у яскраві кольори, наприклад в руді або платинові відтінки. Але в теж час така стрижка протипоказана, якщо у вас повне або кругле обличчя, така стрижка вам напевно не піде.

Якщо ви хочете ще більш сміливий варіант стрижки кругле каре, то ви можете додати до свого образу асиметричну пасмо волосся, виглядає дуже зухвало.

Стрижка каре для круглого обличчя фото

Деякі дівчата, маючи повне або просто кругле або овальне обличчя, не знають яку стрижку їм вибрати. Найважливішим моментом при виборі стрижки, є той факт, що необхідно приховати недоліки і як можна більш вигідно підкреслити особливості вашого обличчя.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Хорошим варіантом для цих цілей може послужити стрижка коротке каре, як би міні-каре. Довжина такої стрижки зазвичай буває трохи нижче вух, а ззаду ще коротше, волосся повинні бути повністю вистрижене.

Так само повинна добре підходити гарна стрижка каре з подовженням, така стрижка покликана візуально витягнути контур обличчя, за рахунок довгих локонів нижче підборіддя. Але така стрижка, в основному підходить для дівчат з прямим волоссям, якщо у вас від природи волосся в’ється, то вам слід попрацювати утюжком, що б добитися бажаного ефекту.

Особливо красиво така стрижка, якщо передні пасма волосся опущені нижче ніж задні, така стрижка дуже модна і стильна в даний час.

У будь-якому випадку, навіть якщо ви змушені вибирати короткі стрижки, повинні пам’ятати про золотому правилі, допомагає приховати повноту або округлість обличчя – вуха повинні бути закриті волоссям.

Красиві стрижки каре фото

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

З усього різноманіття різних видів і варіацій чудовою стрижки каре, напевно, найкрасивішими і модними на сьогоднішній день є стрижки каре з подовженням, витончене каре «на ніжці» і елегантне кругле каре з елементами асиметрії.

Але це тільки суто нашу думку, у вас, звичайно ж, буде своє, на користь нього ви зможете привести масу аргументів, так і різні стрижки на різних дівчат виглядають абсолютно по-різному. Так що визначайтеся з вибором і робіть стрижку!

Стильні стрижки каре фото

Дівчата, для яких важливо мати стильний і актуальний образ, часто при виборі стрижки зупиняються на стрижку каре, у неї багато різних видів і варіантів виконання. За цим будь-якій дівчині припадуть до душі стильні стрижки каре.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Модницям варто звернути увагу на варіації стрижки каре, які з’явилися порівняно недавно, це асиметричне каре і каре з подовженням або каре з кутом.

Стильні дівчата, вибираючи модне каре прагнуть піднести себе в більш вигідному світлі, в той же час жінки більш старшого віку вибирають стильні стрижки каре, за те що вони надають їх образу більш молодий і сміливий вигляд.

Стрижка каре, види стрижок, нові фото

У цих стильних стрижок є ряд переваг, по-перше, вони не вимагають занадто довгою укладання, по-друге, вони допомагають зрити недоліки обличчя і, в третіх, приховують вікові зміни шкіри.

Стильні стрижки каре підходять як для дівчат з густою шевелюрою, так і дівчатам з тонкими або рідкісними волоссям, так як вони допомагають надати обсяг вашій зачісці.

Стильні стрижки каре можуть дозволити собі як дівчата з круглим обличчям, так і з витягнутим або особою квадратної форми. Завдяки індивідуальному виконанню ці стрижки допомагають коригувати форму вашого обличчя.

При виборі стрижки каре вам завжди буде з чого вибрати і ви обов’язково знайдете варіант, який вам підійде, так що не залишайте без уваги завжди модну стрижку каре.

Короткий опис статті: стрижки каре фото Популярна стрижка каре має багато різних варіантів виконання і кожна дівчина може вибрати для себе той чи інший вид цієї стильної стрижки. стрижка каре, Стрижка каре волосся, Стрижка каре волосся з подовженням фото, Стрижка каре ззаду коротше фото, Стрижка каре на тонкі волосся фото, Стрижка каре з косою чубчиком фото, Стрижка каре градуированное з чубчиком фото, Модні стрижки подовжене каре фото, Стрижка каре на ніжці з чубчиком фото, Стрижка каре на ніжці на короткі волосся фото, Стрижка кругле каре фото, Стрижка каре для круглого обличчя фото, Красиві стрижки каре фото, Стильні стрижки каре фото

Джерело: Стрижка каре, види стрижок, нові фото

Також ви можете прочитати