Стрижка каре. Види стрижки каре

20.05.2015

Стрижка каре

Опубліковані Грудень 9, 2014 admin Зачіски //

Стрижка каре — варіанти на будь-який смак

Та суворість, що несе в собі стрижка довжиною до плечей, може бути розвіяна лише легким помахом ножиць стиліста: каре зараз настільки модифіковано, що не завжди можна відразу визначити, чи ця зачіска, яку все частіше вибирають не тільки зірки телеекранів, але і звичайні міські обывательницы.

Хоча, щоб перетворити своє каре, не завжди необхідно вдаватися до допомоги кардинальних засобів перукарського мистецтва. Трохи фантазії-і ось вже зачіска каре перетворюється до невпізнання.

7 варіантів стрижки каре

Як не дивно, нові, як здається деяким, варіанти каре насправді можна вже віднести до типових, часто выбираемым стрижок. Виділяють 7 основних версій стрижки каре:

Каре з подовженням

Найбільш часто зустрічається вид каре на сьогоднішній момент: спереду довжина волосся варіюється – вона може бути до підборіддя або набагато нижче, а задні локони підстрижені коротко, іноді навіть ззаду виголюють частину волосся, для того, щоб «підняти» зачіску і зробити різницю у довжині більш помітною.

Що особливо примітно – каре з подовженням підходить практично всім, незалежно від типу обличчя і волосся. Але особливо стильно вона виглядає на прямих волоссі. На кучерявих локонах каре не буде сильно помітно, тому якщо ваша шевелюра з народження кучерява, то дуже обережно поставтеся до цієї стрижки.

Стрижка каре на ніжці

Досить незвичайний спосіб виразити свою індивідуальність – постригти волосся каре на ніжці. Ця стрижка відрізняється великим об’ємом на маківці і екстремально короткими пасмами на потилиці. Передні пасма при цьому прямі (на відміну від каре з подовженням).

Дана стрижка підійде не всім: обов’язковими умовами стануть прямі волосся і витончена шия, оскільки вона повністю відкривається і її можливо непривабливий вигляд надасть вам ведмежу послугу. Кучеряве волосся тут також недоречні, бо укласти їх відповідним чином навряд чи вдасться. Каре на ніжці не дуже вдало буде виглядати на дівчатах злегка пышненьких, т.к. обсяг і коротка довжина лише підкреслять недоліки.

Каре з чубчиком

Чубчик – відмінний спосіб приховати деякі, можливо небажані особливості обличчя. Так, наприклад, згладити квадратну або прямокутну форму обличчя зможе пряма чубчик. Коса ж чубчик буде органічно виглядати на овальному та круглому обличчі.

Чубчик поєднується з усіма типами каре, тому, щоб іноді «освіжити» стрижку, можна просто змінити її.

Стрижка градуированное каре

Складна багатоступенева стрижка набирає все більшу популярність серед дівчат, які стежать за останніми тенденціями моди. Градуированное каре легко укласти. Можна його зовсім не чіпати і тоді невелика недбалість додасть романтичну нотку у ваш образ.

Вибір цього варіанту каре повинен впасти у дівчат з прямокутним і квадратним типом особи, т. к. «пір’я», пострижені перукарем, легко приховають деяку незграбність форми особи.

Подвійне каре

Принцип створення подвійного каре приблизно той же, що і у градуйованого, з одним лише застереженням – тут присутні всього два «шари» (двоступенева). З-за своєї екстравагантності ця стрижка не надто популярна, оскільки вимагає серйозного до себе ставлення: щоденне укладання з великою кількістю засобів та умілі руки.

Дівчата з тонкими волоссям можуть розраховувати в більшій мірі саме на цю стрижку каре, тому що обсяг, створений верхнім шаром, зазвичай так важко здійснимо на даному типі волосся за допомогою інших засобів. Густі ж волосся вимагають більш глибокого филировки, щоб укладання не додавала зайвих клопотів.

Стрижка асиметричне каре

Засновницею моди на асиметричне каре визнана світська левиця Вікторія Бекхем, відома ікона стилю. Каре, прославило її незвичайність стилю, відрізняється асиметричними краями, коли зліва – локони звичної для каре довжини, а праворуч – короткі («під хлопчика», як прийнято виражатися).

Ця стрижка створена виключно для прямого волосся, що виключають будь-яку «хвилястість», тому зважившись на цей крок – постригтися в асиметричне каре – завжди тримаєте напоготові випрямляч, ваш незамінний друг мінімум на найближчий час (поки ви не зважитеся на іншу зачіску).

Подовжене каре

Зачіска каре за замовчуванням – стрижка довжиною вище рівня плечей, але для деяких стилістів це не межа і вони створюють все нові варіанти цієї стильної зачіски – наприклад, подовжене каре. Ця стрижка передбачає довжину трохи нижче плечей. Розрахована вона також для прямого волосся і тонкої шиї.

Як укладати каре

Незважаючи на елегантність і стиль, каре іноді набридає: не будеш ходити в одному і тому ж образі завжди, іноді необхідно різноманітність, наприклад, з нагоди свята або вечірки. Існує кілька способів красиво укласти стрижку каре. Зокрема можна зробити:

Стрижка каре завжди було і залишається однією з найпопулярніших зачісок, адже рано чи пізно кожна дівчина приміряє її на собі і досить часто каре залишається на шевелюрі надовго, завдяки своїй двоїстій натурі – вона практична і в теж час дуже стильна.

Короткий опис статті: стрижка каре Стрижка каре завжди було і залишається однією з найпопулярніших зачісок, адже рано чи пізно кожна дівчина приміряє її на собі і досить часто каре залишається на стрижка каре,зачіска каре,види каре

Джерело: Стрижка каре. Види стрижки каре — варіанти на будь-який смак.

Також ви можете прочитати