Стрижка каре: подвійне каре, градуированное каре. 65 фото. Alamella.ru

02.06.2015


Стрижка каре

Опубліковано 2 Липень 2012 Зачіски

Стрижка каре не вимагає якогось певного догляду. За лічені хвилини без особливої праці можна трансформувати її з буденного варіанти у вечірній. Достатньо надати їй додатковий обсяг і трохи завити кінці.

Історія виникнення та еволюція стрижки каре

Батьківщиною стрижки каре є Стародавній Єгипет. Саме цариця Клеопатра першою зробила собі таку стрижку. Багато істориків пов’язують магічне чарівність цариці саме з зачіскою.

Минав час і на початку 20 століття відбувається своєрідний переворот у свідомості дівчат, і вони починають проявляти особливий інтерес до стрижок на короткі і середні волосся. Оцінивши їх зручність і практичність, жінки почали масово обрізати собі волосся.

Різновиди каре

Класичне каре

Класичне каре досить стильна і проста зачіска. В даний час існує безліч різноманітних варіантів стрижки, тобто вона є основою для моделювання нової зачіски.

Каре можна з упевненістю назвати досконалою моделлю, так як вона є універсальною: підходить для всіх типів особи, також вона здатна надати додатковий об’єм тонкому і ламкому волоссю.

Найбільш поширеними видами покарання є: градуированное каре, каре з видовженими передніми пасмами, каре на ніжці, боб – каре, каре з чубчиком.

Градуированное каре

Градуированное каре користується величезною популярністю серед молодих дівчат. Дана зачіска стрижеться за технологією «драбинки». Градуированное каре – це відмінний варіант для круглолицих красунь, так як сприяє тому, що лінії обличчя стають більш м’якими, і його овал візуально подовжується. Слід зазначити, що ця стрижка здатна навіть дуже тонким волоссю додати об’ємність і пишність.

Як правило, в градуированном каре волосся стрижуть до середини потилиці, а з боків їх необхідно плавно, выстригая шар за шаром, піднімати вгору. Самі довгі пасма знаходяться по контуру особи, їх максимально допустима довжина – до лінії підборіддя.

Дана стрижка найбільш ефектно виглядає на рівних волоссі. На кучерявих або хвилястих волоссі градуированное каре втрачається.

Каре з видовженими передніми пасмами

Подовжене каре виглядає дуже цікаво і екстравагантно. У такій зачісці передні пасма значно довше тих, що знаходяться ззаду. Перехід – плавний. Даний вид каре є найбільш популярним в нинішньому сезоні. При цій стрижці потилицю слід выстригать досить коротко, в той час як передні пасма необхідно залишити максимально довгими.

Каре з видовженими передніми пасмами відмінно виглядає з чубчиком, без чубчика і з косою подовженою чубчиком. Якщо ви віддали перевагу варіанту каре без чубчика, тоді доцільніше зробити косий проділ, тоді зачіска придбає асиметричну форму.

Подібна стрижка як не можна краще підходить дівчатам, особливістю яких є гостре підборіддя, так як вона відмінно приховує широкі вилиці і гостре підборіддя.

Каре на ніжці

Дана стрижка зовні дуже схоже на грибок, саме тому вона і отримала назву «каре на ніжці». Це каре є універсальним і підходить практично до будь-якого типу обличчя. Однак необхідно розуміти, що в цій стрижці оголюється шия і тому, дівчатам, у яких коротка повненька шия слід уникати подібних зачісок.

Стрижка каре на ніжці сприяє тому, що вуглуваті риси обличчя стають більш м’якими. Стрижка гармонійно виглядає з чубчиком. Її можна зробити як класичної рівною, так і придумати щось нове і цікаве, наприклад: трикутної, косою, асиметричною або рівної дуже короткою, яка, до речі, є самою модною на сьогодні.

Стрижка боб – каре користується популярністю серед зірок як нашої держави, так і зарубіжжя. Не дивлячись на те, що модні тенденції блискавично змінюють один одного – дана стрижка актуально вже кілька десятиліть.

Основна відмінність стрижки боб-каре від класичного каре – це відсутність в першому варіанті чубчика, в той час як для простого, всім звичного каре, чубчик є невід’ємним елементом.

Дана стрижка має безліч переваг:

  • дуже практична: легко піддається укладання, яка не займе багато часу;
  • підходить для будь-якого типу особи;
  • не вимагає частого оновлення.

Каре з чубчиком

Каре з чубчиком користується не меншою популярністю, ніж який-небудь інший вид каре. Для того, щоб вона виглядала більш ефектно, необхідно, в першу чергу, брати до уваги структуру волосся. Лінія стрижки може бути як прямий, так і увігнутою.

Доцільніше починати зачіску з потилиці. Чубчик стрижеться в останню чергу. Як правило, вона виділяється формою трикутника від самої верхівки. Густота чубчика, в принципі, стандартна, а от лінію стрижки чубка і її довжину обираєте самостійно. Дуже стильно й ефектно виглядає густа, рівна чолка нижче брів.

Плюсом даної стрижки є те, що вона має величезну кількість варіантів укладання. Волосся можна зачісувати в бік потилиці, або на одну сторону. Здавалося б, це незначна відмінність, проте ваш образ зміниться кардинально.

Яким типам особи підходить стрижка каре ?

Стрижка каре є настільки універсальною, що підходить до будь-якого типу особи і може бути виконана різними техніками.

Молоді жінки з вузьким обличчям можуть сміливо дозволити собі коротке каре з голою шиєю — воно додасть голові більш круглу форму. У тому випадку, якщо форма обличчя сильно витягнута, а лоб високий, тоді оптимальним варіантом стане каре довжиною до лінії підборіддя або трохи нижче з рівною густою чілкою. Для круглолицих представниць жіночої статі з великими рисами обличчя доцільніше віддати перевагу градуированному каре. Для широкого особи оптимальним варіантом буде каре з видовженими передніми пасмами.

Стрижка каре: варіанти укладання

Для того, щоб зробити укладання стрижки каре не потрібно багато часу, зусиль та й витрати мінімальні. Вам знадобиться наступне:

  • пінка або мус для укладання (бажано з сильною фіксацією);
  • фен;
  • кругла гребінець;
  • бігуді або плойка;
  • праску.

Каре, зачесане назад

Наносимо на вологе волосся пінку або мус для укладання і рівномірно розподіляємо його по волоссю. Потім кожну пасмо волосся за допомогою круглої щітки і фена зачесываем тому, не забуваємо при цьому їх сушити. Коли всі пасма покладені в потрібному напрямку – фіксуємо зачіску лаком для волосся.

Завивати кучері

На вологе волосся наносимо мус для волосся, далі по черзі накручуємо волосся на бігуді або завиваємо за допомогою плойки. Не варто використовувати бігуді маленького діаметру, краще віддати перевагу великим.

Коли всі локони готові, розчісуємо їх пальцями (ні в якому разі не гребінцем – це зіпсує всю зачіску, надавши їй форму кулі) і фіксуємо її лаком для волосся.

Укладка, що надає додатковий об’єм волоссю

Дана укладання – відмінне рішення для дівчат, у яких дуже тонкі волосся. Після того, як ви розчесали мокре волосся і завдали рівномірно по всій довжині трохи пінки, приступайте безпосередньо до сушінні феном. Зачешіть все волосся на одну сторону і добре просушіть. Найголовніше – добре просушити коріння. Потім перекидаємо все волосся на протилежну сторону і продовжуємо сушити.

Крім цього, дівчатам, які мають хвилясте волосся, можна просто витягнути їх з допомогою праски або фена і круглої гребінця. Виглядати це буде стильно і елегантно. Дані способи сушіння волосся забезпечать вам пишну об’ємну зачіску на весь день!

Короткий опис статті: стрижка каре Стрижка каре – класична універсальна стрижка, яка знаходиться на піку популярності вже кілька десятиліть. Їй віддають перевагу як юні школярки або студентки, так і дорослі жінки. Основна причина: каре можна розглядати як варіант стильною офісної зачіски, зачіски для особливого випадку стрижка каре, стрижка каре фото

Джерело: Стрижка каре: подвійне каре, градуированное каре. 65 фото | Alamella.uk

Також ви можете прочитати