Стрижка КАРЕ на короткі волосся

16.07.2015

Стрижка КАРЕ на короткі волосся


Стрижка каре залишається популярною багато років, незважаючи на те, що сьогодні перукарі можуть запропонувати жінці величезний вибір інших більш оригінальних і стильних стрижок. Стрижка каре підходить як на короткі волосся, так і на волосся середньої довжини.

Стрижка каре на короткі волосся: підійде вам?

Відразу хочеться сказати, що найбільш вдало каре виглядає на ідеально прямих густих волоссі з прямою чубчиком. Хоча каре без чубчика також є стильним варіантом цієї стрижки і якщо чубчика вам не йдуть можна сміливо пробувати цей варіант.Зачіски каре на короткі волосымогут виконуватися, як на кучерявому волоссі, так і на прямих. Сьогодні майстри можуть вам запропонувати каре з видовженими передніми пасмами і коротким потилицею, каре з загинаються вгору кінцями волосся, асиметричне каре, каре з овальним контуром і інші варіанти.

Якщо у вас не дуже довга шия та обличчя овальної форми вам підійде каре з відкритим потилицею. На рівні шиї волосся стрижуться дуже коротко і оформляються миском. Для цього виду каре потрібно мати прямі волосся, якщо волосся злегка хвилясті вам доведеться випрямляти їх праскою. Таке каре не виглядає на хвилястих волоссі. Для кучерявого волосся і вузького обличчя підійде стрижка каре у вигляді кулі. Зовнішні прядки в цій зачісці обробляються филированными ножицями, і зачіска виглядає динамічно і пишно.


Також досить популярноградуированное каре. Структура і обсяг такої стрижки з’являється за рахунок акуратних сходинок.Зачіски каре на короткі волосся в цьому стилі підійдуть для тонких волосся, які погано тримають форму.Навіть якщо ви виберете класичне каре, ви зможете собі дозволити кілька видів укладок. Кінчики волосся можна укладати за допомогою фена і круглої щітки всередину, назовні, можна зачісувати волосся назад, можна створювати хвилі, заколювати волосся скронь і т. д. Каре підходить більшості жінок саме тому воно вважається універсальною зачіскою.

Така стрижка підійде і ділової леді і спортивної дівчині і жінці віддає перевагу в одязі і макіяжі класику. Для тих, кому подобаються короткі волосся, але хто ще не наважився на стрижку під хлопчика ідеально підійде стрижка каре на ніжці. Така зачіска вигідно акцентує увагу на лінії шиї і плечей. Особливо вигідно виглядає така зачіска, якщо у жінки тонкі риси обличчя.

Види стрижки каре на короткі волосся

Якщо у вас тонкі риси обличчя вам підійде каре з відкритою шиєю або як його ще називають каре «на ніжці». У цьому випадку стрижка каре на короткі волосыпридает додатковий об’єм і акцентує увагу на особі. Каре на ніжці може виконуватися по-різному, волосся на потилиці можуть бути сострижены дуже коротко, практично збриті, а можуть бути сострижены драбинкою, висота ніжки теж буває різна, ніжка довше підійде жінкам постарше, а зовсім короткий потилицю ідеальний варіант для молодої дівчини.

Коротке каре, підстрижене у вигляді «кулі» підійде власницям широких скул і гострого підборіддя, така стрижка, обрамляючи обличчя, робить риси більш м’якими, як би згладжуючи «гострі кути». Зрілим жінкам підійде градуированное каре до лінії підборіддя або трохи вище.Особливо якщо волосся тонке, таке каре полегшить укладання і додасть волоссю додатковий візуальний об’єм. Чималу популярність отримала стрижка каре на короткі волосывыполненная асиметрично. Таке каре підходить для жінок з великими рисами і незграбною формою обличчя. Завдяки асиметрії стрижка здатна і скорегувати овал обличчя, і великі риси.


Така стрижка зробить жіночий образ більш м’яким і жіночним. У асиметричне каре волосся розподіляються з боків від проділу на нерівні частини, в результаті цього одна сторона виходить довше іншої.Стрижка каре на короткі волосся виглядає найбільш вдало на прямих волоссі, хоча асиметричне каре виглядає цікаво і на хвилястому. Ця стрижка може бути виконана як з чубчиком, так і без неї.

Як укладати каре на коротких волоссі

За стрижкою каре дуже легко доглядати. Для прямого волосся достатньо під час укладання нанести на волосся трохи мусу і з допомогою круглої щітки надати волоссю бажану форму. Якщо ви хочете зробити вечірню укладку спробуйте поекспериментувати з проділом – можна зробити косою або зигзагоподібний проділ, виділити його кольоровим або блискучим лаком.Якщо у вас карі без чубчика можна нанести на волосся гель і гладко зачесати їх назад, а можна нанести на волосся мус і ребром долоні сформувати на волоссі хвилі — у вас вийде зачіска в стилі ретро.

Якщо ви хочете надати волоссю більший обсяг, накрутіть пасма за допомогою електрощипців. Розподіліть кучері пальцями, так як вам хочеться, злегка зачесав волосся назад, якщо у вас довга коса чілка її можна укласти з одного боку, подколи невидимкою. Не варто відмовлятися від аксесуарів для волосся, особливо добре вони виглядають на прямих волоссі, підстрижених під каре.В якості аксесуарів для цієї стрижки підійдуть обручі, стрічки, невеликі шпильки.

© Автор: Оксана Чванова

© Фото: depositphotos.com

Короткий опис статті: стрижка каре Стрижка каре залишається популярною багато років, незважаючи на те, що сьогодні перукарі можуть запропонувати жінці величезний вибір інших більш оригінальних і стильних стрижок.

Джерело: Стрижка КАРЕ на короткі волосся

Також ви можете прочитати