Стрижка каре модна класика (фото) блог Womenshealth

13.06.2016

Стрижка каре: модна класика (фото) |блог Womenshealth

Стрижка каре: модна класика (фото)

Стрижка каре модна класика (фото) блог Womenshealth
Стрижка каре
в нашому світі існує ще з часів древнього Єгипту. Вважається, що в моду її ввела сама цариця Клеопатра. Тоді в Єгипті стрижку каре носили всі: і бідняки і фараони, і чоловіки і жінки, виключення були рідкісні. У середньовіччі стрижка прийшла в Європу. Довгий час стрижку каре носили виключно чоловіки, дама тієї епохи були притаманні довгі густі локони. Але після Першої світової війни модна зачіска увірвалася і жіночий світ, і донині користується величезним успіхом серед сучасних модниць. Стрижка каре може прикрасити будь-яку дівчину, головне підібрати оформлення, яке підійде саме вам.

Варіанти стрижки каре

Модні стрижки каре завжди залишаються в тренді і на піку популярності. За довгий період існування, оригінальний варіант стрижки було внесено багато змін і нюансів. Таким чином, стрижка каре стала самою різноманітною і універсальної зачіскою у світі. На сьогоднішній день існують кілька десятків варіантів стрижки. У нашій статті ми розглянемо класичні варіанти і нестандартні короткі стрижки каре .

Стрижка каре модна класика (фото) блог Womenshealth

Короткі стрижки каре (фото)

При класичному варіанті стрижки каре волосся підстригаються під одну довжину. Починається робота з потилиці, там необхідно вистригти контрольна пасмо, за якою підганяються решта волосся. Кожна пасмо довший за попередній на 15 мм. Волосся на потилиці короткі, але він все одно закритий. Класичний вид каре носять з чубчиком, а також і без неї.

Стрижка боб. Ще наприкінці XX століття стрижка боб і каре були самостійними і незалежними один від одного зачісками. Зараз же межі між цими короткими стрижками каре зовсім стерлися. Довжина волосся в каре, боб не доходить до кінця шиї. Виконується така стрижка і без чітко вираженої чубчика. Ідеально підходить така стрижка каре на короткі волосся. У 2016 також для дівчат з короткими волоссям актуальна буде стрижка пікс .

Стрижка каре модна класика (фото) блог Womenshealth

Короткі стрижки каре: боб-каре (фото)

Ультракоротким варіантом каре-боба є каре на ніжці. Для такої стрижки характерний великий обсяг пасма волосся на маківці і неймовірно короткий потилицю, в деяких варіантах його і зовсім виголюють, довгі пасма біля обличчя. Принесла популярність зачісці екс-вокалістка Spice Girls Вікторія Бекхем. Її карі ставало все коротше і коротше поки не стало ідеальним. Стрижка повністю відкриває шию, тому власницям короткій шиї не варто ризикувати. Ідеально стрижка буде виглядати на густих і прямих волоссі. Однаково добре виглядає стрижка каре на ніжці з чілкою або без. Істотним недоліком зачіски буде необхідність частого відвідування перукаря.

Одним з найбільш популярних варіантів стрижки каре на середні волосся є градуированное каре. Стрижка каре з рваними кінцями простий в укладанні і невибаглива у догляді, тим не менш, укладання обов’язкове. Але головною перевагою стрижки вважається можливість скорегувати форму обличчя. Стрижка виконується східчасто. Найкоротшу довжину волосся на потилиці. Поступово довжина збільшується до низу. Така шаруватість і на перший погляд неохайність стрижки надає образу сміливості і чарівності. Стрижка каре градуированное на середні волосся буде відмінно виглядати на володаркою овальної, прямокутної або подовженої форми особи.

Стрижки каре на середні волосся (фото)

Стрижка каре-каскад ідеально підходить для круглого, овального, прямокутного і витягнутого типу особи. Свою назву стрижка отримала завдяки хвилястому або ступінчастому оформлення волосся, які отримують додатковий об’єм і стають послушней і легше. Для укладання стрижки потрібно мінімальний набір засобів. Але можна обійтися і зовсім без укладання, т. к. зачіска відмінно виглядатиме і без неї. Такий варіант каре буде ідеальним вибором для сучасної жінки, яка живе в шаленому ритмі мегаполісу.

Каскадні стрижки (фото)

Ще один варіант як довге каре або стрижка каре з подовженням підходить будь-якого типу обличчя, але найбільш виграшно виглядатиме на полноватом круглому обличчі. Завдяки видовженим спереду пасмам стрижка візуально витягує обличчя і приховати його повноту. Зазвичай в цій стрижці довжина волосся спереду досягає підборіддя або заходить трохи нижче, а ззаду довжина робиться дуже короткою. Таку зачіску найчастіше вибирають молоді дівчата, що дозволяє їм виділитися з натовпу і привернути увагу.

Короткий опис статті: стрижки каре фото Стрижка каре дуже популярна. адже її можна зробити на середні, довгі або короткі волосся. Варіантів дуже багато. Дивіться фото стрижок каре і боб каре: з чулкой, без чубка. з рваними кінцями та ін. стрижка каре,стрижка каре фото,боб каре з чубчиком,без чубчика,з подовженням,на короткі волосся,короткі стрижки каре,на середні волосся,довге каре,каре градуированное на середні волосся,каре на ніжці,з рваними кінцями,модні стрижки каре,стрижка каре каскад,новинки,види стрижок каре,стрижки на основі каре,боб-каре,каре,короткі стрижки,зачіски без чубчика,стрижки на середні волосся,стрижки з чубчиком,Зачіски

Джерело: Стрижка каре: модна класика (фото) |блог Womenshealth

Також ви можете прочитати