Стрижка каре і все про неї

08.05.2015

Популярне каре — вибираємо варіант до душі

Існує стільки видів стрижок каре, що кожна жінка зможе підібрати підходящий для себе варіант, незалежно від овалу особи або її віку. Для молодих дівчат з тонкими рисами обличчя ідеальним варіантом стане короткий об’ємне каре. Власницям високого чола і особи довгастої форми підійде каре, трохи опускається нижче підборіддя з густою чілкою.

Градуированное каре підкреслить красу круглого особи, а для особи ромбовидної форми підійде стрижка типу «куля». У цьому випадку зачіска буде обрамляти особа, кінчики будуть підвернені всередину і спускаються трохи нижче підборіддя. Зрілим жінкам краще зупинитися на градуированном каре. Також існують такі види: боб каре, довге каре, асиметричне, каре з прямою, косою чубчиком або без неї, каре з видовженими передніми пасмами, каре на ніжці.

Відео від професіоналів про стрижку каре
Стрижка каре, боб

На сьогоднішній день відмінностей між бобом і каре практично немає. Волосся не повинні повністю прикривати шию. Також стрижки боб відсутня чітко виражена чубчик. Боб каре стрижка має багато різних варіацій: від асиметричної до каре з видовженими пасмами. Можна зробити стрижку з різними варіантами чубчика або взагалі без неї. Будь-якій дівчині підійде ця зачіска. Для певної форми обличчя можна вибрати свою форму і довжину стрижки. Також таку зачіску легко укладати. Боб каре чудово виглядає з гладким блискучим волоссям, однак і чарівні кучері будуть виглядати дуже завзято.

Стрижка каре на подовження

Ця зачіска підійде дівчатам з круглою формою обличчя, вона візуально подовжує його. Дівчатам же з овальною формою обличчя ця стрижка не рекомендується. Укладати таке каре краще з допомогою прасування, закручуючи подовжені пасма всередину, до шиї. Зачіска так виглядає більш гармонійно. Стрижка Каре на подовження виглядає екстравагантно, ніж просто довге каре. Потилицю коротко стрижеться, а передні пасма залишаються максимально довгими. Ця вигляд каре буде більш оригінальний і цікавий з косим, прямим або зигзагоподібним проділом, а також з зачесанной набік чубом. Ця стрижка підійде дівчатам з будь густотою волосся.

Стрижка каре градуированное

Це новий вид каре. Волосся стрижуться драбинкою, що дозволяє зробити тонкі волосся більш об’ємними. Ця зачіска потребує укладанні, інакше волосся буде стирчати в різні боки. Градуювання може починатися мало не від коренів або тільки ближче до кінців волосся. Якщо є чубчик, вона теж може бути градуйованою. Довжина і форма цієї стрижки буває різноманітною. Цю зачіску дуже легко укладати можна просто надати волоссю потрібну форму і напрям за допомогою фена.

Відео від професіоналів про стрижку градуйованого каре
Асиметричне каре

Дуже вишукано і стильно виглядає асиметричне каре, також має багато різновидів. Для ідеально прямого волосся рекомендується асиметричний варіант з точними зрізами і чіткими контурами, а на хвилястих або тонких волоссі краще буде виглядати така стрижка з легкої градуюванням. При цій стрижці волосся на скронях стрижуться коротше, ніж на потилиці. А довжина пасм на лівому і правому скронях може бути однаковою або істотно відрізнятися.

Стрижка довге каре

Волосся стрижуться рівною лінією по плечі. Це дає великий простір фантазії. Волосся можна укладати як завгодно, створюючи різноманітні образи. Довге каре може бути з чубком і без неї. Про каре з чубчиком можете подивитися відео і фото.

Стрижка каре з чубчиком — мистецтво шарму

Короткий опис статті: стрижка каре Вибираючи стрижку каре, жінки стикаються з його різноманітністю-видів дуже багато. Розібратися допоможе наша стаття. стрижка каре види подовження боб довге

Джерело: Стрижка каре і все про неї — видовжене, каре з чубчиком, боб-каре, градуювання. Відео, фото та інструкції зі стрижки каре

Також ви можете прочитати