Стрижка каре Фото. Все про волосся

10.05.2015

Стрижка каре

Класичні зачіски мають успіх у будь-який час, так само як і класичний костюм. Класичної прийнято вважати таку стрижку, яка протягом тривалого часу залишається популярною, яка підходить більшості людей і має безліч варіантів, іншими словами, є основою для виконання інших стрижок.

стрижка каре

Класичну стрижку можна назвати досконалою моделлю, під впливом моди доповнюється новими елементами. Серед різноманіття такого роду стрижок в першу чергу можна виділити стрижку каре (фото нижче).

Існує багато різних варіантів даної зачіски, але всі вони так чи інакше грунтуються на техніці класичного каре. З часом стрижка перетерплювала різні зміни, але на популярність класичної форми це анітрохи не вплинуло. На блозі я вже не раз розповідала про різні види і типи даної стрижки, а сьогодні хочу об’єднати всі в одній статті, щоб читачки могли краще орієнтуватися і уявляли, що таке стрижка боб каре.

Коротке каре

Ця стрижка виконується тим же способом, що і звичайне каре, тільки волосся стрижуться коротше, так що потилицю відкривається. Ефектно виглядає дана модель, коли невелика кількість волосся з кожного боку і ззаду залишаються довгими. Створюється враження, що волосся мають велику довжину. На маківці волосся збиваються для того, щоб зачіска виглядала більш пишною.

стрижка каре фото

Каре на ніжці

Дана стрижка виконується на основі каре. Потилична частина обробляється точно також, як і класичне, а от бічні зони обробляються інакше. Фото даної стрижки представлені нижче. Більш детально про стрижку каре на ніжці читайте в статті за посиланням вище.

Каре з чубчиком

Виконуючи цю стрижку, необхідно враховувати природне спадання волосся, напрямок росту і структуру. Починати слід з потилиці. Чубчик ж зазвичай виділяється у формі трикутника від маківки голови. Лінія її стрижки (увігнута, опукла, пряма) вибирається за бажанням, довжина може досягати брів або нижче. Стригти чубок слід поступово, пасмами. Плюс даної стрижки в тому, що вона має кілька варіантів укладання. Волосся можуть зачесываться назад або на сторону, що дає можливість виглядати зовсім інакше. Більш детально про стрижку каре з чубчиком читайте за посиланням.

стрижка каре

Градуированное каре

Ця стрижка має кілька варіантів, основна відмінність яких у довжині волосся. Метод стрижки однаковий — градуювання (ця техніка також іноді називається каскад). Більш детально про градуированное каре я вже розповідала (посилання вище).

Каре з видовженими передніми пасмами

Така стрижка (фото нижче) прекрасно приховує широкі вилиці, які бувають у жінок з квадратним або трикутним обличчям і у вигідному світлі підкреслює контур обличчя. Подовження в передній частині обличчя виглядає дуже незвично і красиво. Більш детально про каре з подовженням читайте тут .

Раніше вважалося, що боб це стрижка каре, тільки без чубчика. Проте зараз кордону вже розмиті і відмінності між цими двома видами стрижки практично немає, в чому ви можете переконатися на фото стрижки каре. які представлені нижче. Інші варіанти ви можете знайти на сайті.

Короткий опис статті: стрижка каре Стрижка каре

Також ви можете прочитати