Стрижка каре фото. Види зачіски каре

11.08.2015

Стрижка каре фото. Види зачіски каре

Мода постійно змінюється і розвивається, повторюючи якісь елементи і, неодмінно, привносячи щось нове і цікаве. Це стосується і моди на зачіски.

Про одну з яких хотілося б поговорити — це стрижка каре.

Говорячи про каре, ви, швидше за все, згадайте зачіску цариці Клеопатри і фараонів. Адже ця зачіска надавала образу велич, могутність, строгість і таємничість.

В Європі першими почали носити стрижку каре просунуті французькі модниці і актриси.

Потім, каре стало візитною карткою емансипованої жінки, і отримало свою більш широке поширення у всіх країнах.

Спочатку стрижка каре була дуже короткою, але плавно, з плином епох, видовжувалась і набувала всілякі види і форми.

Каре — це зачіска, яка підходить (у своїх різноманітних варіантах виконання) для будь-якого типу особи й структури волось. А це, погодьтеся, істотний плюс при виборі зачіски.

Вона поєднує в собі всі достоїнства довгих волосся і коротких стрижок. Саме тому зачіска каре і придбала таке широке поширення і загальну любов. Адже її власниці вирішують за допомогою неї питання тонких волосся і надмірної густоти, відсутнього обсягу і важливі питання корекції особи.

Класичне каре характеризується довжиною волосся до підборіддя і состриганием волосся на одному рівні.

Техніка виконання стрижки класичного каре

Щоб симетрично виконати стрижку, необхідно розділити голову вертикальним проділом на дві частини — праву і ліву.

Сама ж стрижка виконується горизонтальними проборами, починаючи з нижньої потиличної зони, де задається довжина зачіски з допомогою состригания контрольної пасма. І поступово просуваючись до верхньої потиличної і тім’яної зон.

Щоб каре загорталося всередину, і зачіска не вимагала великих зусиль в укладанні, кожна наступна пасмо стрижеться на один сантиметр довше, ніж попередня. Для досягнення подібного ефекту є й інший спосіб — починаючи з нижньої потиличної зони всі пасма, стрижуться з відтяжкою 45° з вертикальним проділах.

Попереду волосся отчесываются до лиця, і задається бажана і симетрична довжина майбутнього каре. Потім, залишається лише з’єднати і скорегувати всі елементи зачіски.

1. Класичне каре. Дуже проста, але точна стрижка, може бути з чубчиком або без неї.

фото каре класика

2. Градуированное каре. Це популярний вид зачіски каре на сьогоднішній день. З його допомогою можна скоректувати форму обличчя, додати обсяг в зоні верхівки. Для цього, волосся стрижуться драбинкою, градуируя довжину волосся по мірі просування до верхніх пасом, що і забезпечує небувалий об’єм в зачісці. Відмінно виглядає як на рівних, так і на хвилястих, кучерявих волоссі.

3. Асиметричне каре. Останнім часом набирає все більшу популярність. Тут одна сторона коротше, ніж інша, що виглядає більш авангардно, ніж в класичному каре. У цьому вигляді зачіски каре немає чітких стандартів і правил у техніці виконання. Вона складніша і довірити її краще професіоналу.

4. Каре на ніжці. Потилицю стрижеться як класичної чоловічої стрижки, досить коротко (в залежності від побажання клієнта), далі техніка ідентична виконання класичного каре. Стрижка невибаглива і проста в укладанні. Але вимагає більш частого корекції.

каре на ніжці вид збоку

стрижка каре на ніжці з фарбованим волоссям

6. Каре з видовженими передніми пасмами. Це просто знахідка для власниць трикутної або квадратної форми обличчя, коли необхідно скоригувати лінії. Така зачіска зробить риси м’якше, а форму правильніше.

фото каре з подовженням і чубчиком

каре з подовженням без чубчика

варіанти виконання каре з видовженими пасмами


Укладання зачіски каре

Всі ці стрижки досить прості в укладанні. Головне, знати тип свого волосся і особливості особи, щоб красиво і правильно укласти каре.

Для повсякденної зачіски вам досить висушити волосся за допомогою фена і круглої щітки (брашінга), підкреслити окремі пасма воском, збризнути лаком і зачіска готова.

Для вечірньої укладання можна скористатися накруткою на бігуді, плойку або з допомогою керамічного праски зробити буклі, розпушити їх небагато, підкреслити текстуру воском, кремом для волосся та іншими укладальними засобами. Таку укладку краще виконувати, завдавши на вологе волосся мус,- так довше протримається ваша зачіска в бажаному вигляді. В кінці зафіксуйте зачіску лаком.

При всьому різноманітті видів цієї універсальної стрижки, вам залишається все ж головне завдання — вибрати найбільш вподобаний і відповідний варіант, і приєднатися до щасливим власницям такої, що не втрачає з часом своєї актуальності, стрижки, як каре.

І повірте, вам буде, чим пишатися!

Короткий опис статті: стрижка каре Мода постійно змінюється і розвивається, повторюючи якісь елементи і, неодмінно, привносячи щось нове і цікаве. Це стосується і моди на зачіски. Про одну з яких хотілося б пог волосся, зачіска, зачіски, стрижки, чубчиком, каре

Джерело: Стрижка каре фото. Види зачіски каре

Також ви можете прочитати