Стрижка «Італійський каскад. жіноча 2015

24.07.2015

Lady Network

Стрижка «Італійський каскад» жіноча 2015 — фото

07.11.2014 | Автор: Admin

Італійки – це одні з самих темпераментних та гарячих осіб. Все в їх культурі виглядає дуже привабливо і апетитно. Особливу увагу пристрасні італійки приділяють зачіскам. І справді, гарна зачіска, обрамлений як діамант, майстерно підкреслює красу обличчя жінки та образу в цілому. Дуже популярною зачіскою в Італії і не тільки є стрижка «Італійський каскад».

Зародилася жіноча стрижка «Італійський каскад» в 80-і роки і відразу ж отримала грандіозне поширення по всій Європі. Навіть у наші дні не втрачає колишньої популярності. На сьогоднішній день «Італійський каскад» трохи відрізняється від її прототипу, зараз вона більш елегантна і стильна.

Цю стрижку досить часто можна сплутати з просто каскадом, але різниця між зачісками колосальна. «Італійський каскад» лягає так, що створюється враження доглянутості і чарівності. Подивившись 60 фото такої стрижки можна скласти своє уявлення про цю зачіску.

Кому саме підходить жіноча стрижка «Італійський каскад»:

Така зачіска стане окрасою будь-якої дівчини, не залежно від форми обличчя. Якщо ви володарка вузького обличчя, то «Італійський каскад» візуально додасть рисами обличчя форму, близьку до ідеальної овальної. Пасма, які хаотично, але при цьому лаконічно, спадають з голови на обличчя, можуть відмінно закрити випирають вилиці. Або заховати квадратну форму голови. Для круглого особи слід залишити лоб без чубчика, а волосся підтримувати в об’ємному стані. Це візуально зробить особа овальним.

Дана стрижка є універсальною. Італійка підійде для будь-якого типу волосся. На хвилястих волоссі вона виглядає просто шикарно. Зачіска виконується за схемою подовження волосся, тому кожна кучерик має власне місце, менше заплутується і виглядає більш доглянуто. Якщо волосся прямі, то стрижка додасть відсутній обсяг.

«Італійський каскад» в залежності від довжини волосся:

Дівчата з короткими волоссям так само можуть стати володарками стрижки «Італійський каскад». На коротких волоссі зачіска виглядає більш нахабно і зухвало. Зачіска додасть додатковий об’єм і легкість волоссю. На середній довжині волосся стрижка виглядає дуже романтично і елегантно. Волосся ніжно струмує по плечах розкішним каскадом. Рекомендується робити стрижку на середній довжині волосся дівчатам з хвилястими локонами. «Італійка» здатна красиво укласти неслухняне волосся в завитки, що йдуть по довжині.

Стрижка «Італійка» жіноча на довге волосся користується великим попитом і виглядає справді розкішно. Довге волосся страждають важкою і втратою об’єму. З легкістю виправити ситуацію зможе ця модна стрижка. Класичним варіантом зачіски є пряма, густа чубчик.

Способи укладання:

Класичним варіантом укладання є використання фена і гребінці, роблячи при цьому кругові рухи. Гребінцем необхідно підняти волосся біля коренів. Використовуючи ретро-укладання потрібно начесать волосся на маківці і скористатися лаком або пінкою. Відмінний доповненням образу буде служити обідок в тому ж стилі.

Приголомшливо виглядає укладка хвилями. Для її створення необхідно лише накрутити волосся на бігуді, а результат зафіксувати лаком. Використовуючи праску для волосся можна створити неймовірну пряму укладання. Вона підходить для робочих буднів і вечірнього заходу при використанні додаткових аксесуарів. Готуючись до вечірнього прийому, можна зібрати волосся в пучок, залишивши кілька пасом з кожної сторони голови. Якщо на укладання відведено мало часу, то можна просто висушити волосся феном, при це нахиляючи голову із сторін в сторону. Таким чином, створюється природна укладання.

Уявити, яка зачіска підійде саме вам, можна переглянувши 60 фото нижче:

Короткий опис статті: стрижка каскад Зародилася жіноча стрижка «Італійський каскад» у 80-ті роки і відразу ж отримала грандіозне поширення по всій Європі. У наші дні не втрачає популярності. Стрижка, Італійський каскад, Італійка, Каскад, 2015, Фото,Догляд за волоссям

Джерело: Стрижка «Італійський каскад» жіноча 2015 — 60 фото | Lady Network

Також ви можете прочитати