Стрижка градуйований боб

05.06.2018

Стрижка градуйований боб &# 8212; універсальна і дуже різноманітна зачіска

Боб — це одна з найбільш універсальних і популярних стрижок. Вона приваблює тим, що може бути дуже різноманітною. Боб виконується на різну довжину волосся, стрижка може бути зроблена асиметричною, доповнена чубчиком і ін.

Стрижка градуйований боб

Однією з різновидів зачіски є стрижка градуйований боб. Відрізняється цей варіант зачіски багатослівність.

Багато хто плутає стрижки каре і боб. Насправді дані зачіски мають різний силует. Каре в класичному виконанні за формою ближче до квадрату, при виконанні стрижки боб основний обсяг створюється на маківці.

Кому підійде?

Боб з градуюванням відмінно підходить для густих, важких і прямого волосся. В цьому випадку, шляхом градуювання забирається зайвий обсяг, стрижка виглядає дуже акуратною і стильною.

Стрижка градуйований боб

На тонких волоссі така стрижка буде виглядати тільки, якщо її зробити короткою, а на маківці підрізати прядки драбинкою. В цьому випадку, вийде об’ємна симпатична зачіска.

Градуювання може бути зроблена зовсім легким, особливо якщо боб роблять на напівдовгого або довгих локонах. На кучерявого волосся градуювання практично не видно, тому цей варіант стрижки на сильно кучерявих волоссі не виглядає.

Як виконувати?

Розглянемо, як виконується класичний короткий боб з градуюванням. необхідно:

  • відокремити верхні пасма, заколовши їх на маківці;
  • через нижню частину потилиці провести горизонтальний проділ, добре розчесати їх і зрізати строго по горизонталі. У цій стрижці вид ззаду повинен бути ідеально прямим;
  • далі потрібно продовжувати стрижку за методикою «пасмо на пасмо», поки не буде оброблена вся потилична зона;
  • наступний крок — робота з бічними зонами. Волосся біля скронь отчесиваем прядками, вирівнюємо і подстригаем без виконання відтягнення;
  • тепер знову повертаємося до роботи з потиличної областю, починаємо виконувати градуювання. Знову виділяємо проділом широку пасмо по горизонталі, беремо частину волосся з середини і, відтягуючи під кутом 45 градусів, подстригаем Продовжуємо працювати, просуваючись у напрямку до тімені;
  • звільнивши волосся в тім’яній області, зачісуємо його назад, і виконуємо градуювання за тим же принципом, як і на потилиці.

Фото різноманітних варіантів даної стрижки дозволяють зробити висновок, що виглядати вона може різноманітно.

Стрижка градуйований боб

На короткому волоссі боб з градуюванням дуже популярний, така зачіска дуже молодить, тому її рекомендують для дам бальзаківського віку. Але і на молодих дівчат така зачіска виглядає дуже мило, особливо, якщо зробити її асиметричною.

Стрижка градуйований боб

Універсальним варіантом є боб з градуюванням, виконаний на напівдовге волосся, доходять до середини шей. Це може бути стрижка градуйований боб з чубчиком або без, необхідність наявності і форма цієї деталі зачіски визначається формою обличчя.

Довгий варіант стрижки надзвичайно жіночний. В цьому випадку стрижку можна укладати по-різному, робити на її основі найрізноманітніші зачіски.

Стрижка градуйований боб

Дівчатам з ослабленими волоссям рекомендують робити градуйований каскадний варіант стрижки, так як ця зачіска буде виглядати більш об’ємною. Крім того, стрижка сходинками дозволити позбутися посічених кінчиків.

Щоб підкреслити багатошаровість стрижки, варто скористатися технікою колорування. Волосся фарбують, використовуючи три-чотири близьких відтінку, створюючи красиві переливи. Можна виконати і мелірування, виділивши прядки у верхній частині зачіски.

Стрижка градуйований боб

Добре виконана стрижка не потребують тривалої укладання. Досить буде нанести на волосся мус і підсушити їх феном, піднімаючи пасма за допомогою скелетної щітки.

Стрижка градуйований боб

На напівдовгого і довгому волоссі можна робити укладання з локонами або з начосом. Цікаво виглядає варіант укладання зі спеціальним гелем, який дозволяє отримати ефект вологих волосся. Додатково можна використовувати різноманітні аксесуари.

висновок

Стрижка градуйований боб

Отже, боб з градуюванням — це один з популярних варіантів відомої стрижки. Якщо вона виконана з дотриманням вимог технології, то укладати волосся буде легко і в домашніх умовах. Тому робити стрижку варто тільки у хорошого майстра, який має досвід роботи і достатні знання.

Короткий опис статті: Стрижка градуйований боб фото, стрижка градуйований боб фото

Джерело: Стрижка градуйований боб

Також ви можете прочитати