Стрижка градуйовані каре 5 варіантів (30 фото) 4

31.05.2018
Стрижка градуйовані каре 5 варіантів (30 фото) 4

Градуйовані каре на короткі, середні і довгі волосся

Звичне для всіх каре хоч і виглядає красиво, але порядком набридло? Зважитеся на експеримент і попросіть зробити стрижку з кінцями різної довжини!

особливості зачіски

Цієї красивої зачіски вдалося об’єднати дві найпопулярніших стрижки — це каскад і каре. Для початку формують класичне каре, а потім кожне пасмо обробляють по методу «сходи». В результаті отримуємо дуже легку текстуру. Градуйовані каре може бути плавним і контрастним в залежності від того, як обробляють пасма.

Якщо хочете поліпшити стан свого волосся, особливу увагу варто приділити шампунів і бальзамам, які ви використовуєте. Жахлива цифра — в 96% шампунів популярних марок знаходяться компоненти, отруйні наш організм. Основні речовини, через які всі біди, на етикетках позначаються як sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, coco sulfate, PEG. Ці хімічні компоненти руйнують структуру локонів, волосся стає ламким, втрачають пружність і силу, колір тьмяніє. Але найстрашніше те, що ця гидота потрапляє в печінку, серце, легені, накопичується в органах і може викликати онкологічні захворювання. Ми радимо відмовитися від використання коштів, в яких знаходиться дана хімія.

Нещодавно експерти нашої редакції провели аналіз безсульфатних шампунів, де перше місце зайняли кошти від компанії Mulsan Сosmetic. Єдиний виробник повністю натуральної косметики. Вся продукція виробляються під суворим контролем якості і систем сертифікації. Рекомендуємо відвідати офіційний інтернет-магазин mulsan.ru Якщо сумніваєтеся в натуральності вашої косметики, перевірте термін придатності, він не повинен перевищувати одного року зберігання.

Кому підходить градуйовані каре?

Класична форма стрижки та її стильний зовнішній вигляд дозволяють будь дамі зробити таку зачіску. Це ідеальний спосіб виглядати завжди чудово і не витрачати пів ранку на створення укладання.

Градуйовані каре поєднується з будь-яким типом зовнішності і з будь-якими волоссям — довгими і короткими, густими і рідкими, прямими і кучерявими. Колір волосся також неважливий, але на мелірованого пасма каре виглядає ідеально. Але і це ще не все! Градуйовані каре доречно для будь-якого віку — воно прикрасить молоду дівчину і скоректує нюанси в зовнішності зрілої дами.

різні варіанти

Вибираючи собі стрижку градуйовані каре, придивіться до варіанту, який вам підійде.

Для середньої довжини волосся

Градуйовані каре на середні волосся має плавні форми і ідеально підходить до овальної форми обличчя. Виглядає стрижка дуже ніжно і жіночно. До того ж створює обсяг, що напевно оцінять дівчата з тонкою шевелюрою.

Короткий опис статті: Стрижка градуйовані каре на коротке волосся, стрижка градуйовані каре на коротке волосся

Джерело: Стрижка градуйовані каре: 5 варіантів (30 фото)

Стрижка градуйовані каре 5 варіантів (30 фото) 4

Також ви можете прочитати