Стрижка «Гаврош» 6

01.06.2018

Стрижка «Гаврош»

Стрижка «Гаврош» 6

Принцип «нове — добре забуте старе» особливо актуальний в світі моди. Сьогодні ми поговоримо про зачіску «Гаврош», яка була на піку популярності в 70-і роки минулого століття. Сьогодні вона знову в моді.

Назва цієї стрижки, асоціюють з вуличним шибеником по імені Гаврош — героєм роману Віктора Гюго «Знедолені». Вона підходить і молодим хлопцям, і хлопчикам, і жінкам. Чоловіча стрижка «Гаврош» — це традиційна коротка стрижка з «чубчиком», при якій на потилиці пасма не обрізаються.

Жіноча стрижка «Гаврош» — це коротке волосся на маківці (найчастіше, що стирчать), загострені трикутні пасма на скронях і довгі пасма на потилиці.

переваги стрижки

 1. Жіноча зачіска «Гаврош» добре виглядає на волоссі будь-якої довжини і густоти.
 2. Таку зачіску можуть собі дозволити пані з будь-якою формою обличчя.
 3. «Гаврош» вимагає мінімальної укладки — можна просто наїжачити волосся, і образ упевненої в собі, молодий і пустотливий особи готовий. При бажанні і надлишку часу м можна укласти як-завгодно.
 4. Стрижка «Гаврош» відкриває широкий простір для фантазії — на основі традиційної схеми майстер може створити безліч варіантів зачіски. Крім того, на «Гаврош» вигідно виглядає мелірування і будь-які сміливі експерименти з кольором.

Як зробити стрижку «Гаврош»?

Ми розповімо в загальних рисах, як робиться ця стрижка, але краще довіртеся перукаря, а не стрижіть себе / родичів / друзів / ляльок (немає, ляльок можна) самі. Для виконання стрижки знадобиться:

 • гребінь;
 • філіровочной ніж;
 • ножиці з прямими лезчіямі.
 1. Волосся перед початком стрижки потрібно злегка змочити.
 2. Нижню частину волосся на потилиці відокремлюють від решти вищерозташованих пасом горизонтальним проділом. Верхні пасма підбирають і скріплюють затискачем. Нижні пасма розчісують і підстригають за технологією російської стрижки (тупий зріз, рівна горизонтальна окантовка). Якщо волосся густе, доречним буде філірування.
 3. Верхню і среднезатилочную зони ділять на квадранти, а потім виконують філірування за технологією французької стрижки (кожна наступна пасмо коротшає на 1 см).
 4. У скроневої зоні волосся поділяють Т-образним проділом і виконують філірування (техніка французька), відтягуючи пасма на обличчя. Висота філірування повинна відповідати довжині волосся в верхнезатилочной зоні.
 5. В лобно-тім’яної зоні волосся ділять на горизонтальні проділи, і виконують філірування, відтягуючи пасма на обличчя і орієнтуючись на довжину пасом в верхнезатилочной частини.
 6. Виконуючи стрижку «Гаврош», слід рухатися від маківки до обличчя. Завдяки цьому залишається чубчик, яку при бажанні можна зачесати назад.
 7. В процесі стрижки довжина волосся перевіряється способом «на пальцях» — пасмо утримують вказівним і середнім пальцем лівої руки, а леза ножиць направляють паралельно пальцям.
 8. Використання филировочного ножа забезпечує ефект рваного краю. Стрижка «Гаврош» 6

Жіноча коротка стрижка «Гаврош»

«Гаврош» на короткому волоссі в останні роки особливо популярний і серед молодих жінок, і серед підлітків.

Зачіску можна доповнити косою чубчиком, крім того, правильно виконаний «Гаврош» дозволяє робити проділ в будь-якому місці. Для власниць густих і кучерявих волосся, які вкрай складно укласти, «Гаврош» підійде як не можна краще.

Стрижка «Гаврош» 6

Стрижка «Гаврош» 6

Стрижка «Гаврош» 6

Стрижка «Гаврош» на середні волосся

Володарку волосся середньої довжини прикрасить «Гаврош» з подовженими пасмами в верхнетеменной зоні. Волосся на потилиці можна залишити не однієї суцільної пасмом, а декількома, розділеними коротко підстриженим ділянкою. Такий хід доречний, якщо волосся в’ється.

Екстравагантно виглядає рвана чубчик, що подовжується до скронь або ж навпаки — коротка біля скронь і довга (трикутником) в області середини лоба.

Стрижка «Гаврош» 6

Стрижка «Гаврош» 6

Стрижка «Гаврош» 6

Стрижка «Гаврош» на довге волосся

Хоча «Гаврош» — традиційно коротка стрижка, на довгому волоссі вона теж виглядає ефектно. При цьому верхні пасма залишаються довшими, ніж при стрижці на коротких або середніх волоссі. Отримана стрижка дещо нагадує «шапочку» або навіть «каскад». Мінусом такої зачіски за умови, що локони неслухняні, може стати необхідність більш ретельної укладання. Нижні пасма можна підкручувати. Якщо ж у вас кучеряве волосся від природи, довгий «Гаврош» буде виглядати ефектно.

Короткий опис статті: Стрижка гаврош технологія Виконання, стрижка гаврош технологія Виконання

Джерело: Стрижка «Гаврош»

Також ви можете прочитати