Стрижка гарячими ножицями вогнем бритвою що краще?

24.05.2018
Стрижка гарячими ножицями вогнем бритвою що краще?

Стрижка гарячими ножицями, вогнем, бритвою: що краще?

Гарячі ножиці, стрижка вогнем — напевно, ти чула про ці процедури, але не наважувалася перевірити на собі. А все тому, що ці «гарячі» технології досі оповиті туманом, і незрозуміло — а чи варто піддавати своє волосся термостріжкам? Ми вирішили з’ясувати всі і розповісти тобі, щоб ти змогла прийняти вірне рішення!

Стрижка гарячими ножицями

1. Історія. Прототипом гарячих ножиць користувалася ще Клеопатра. Її раби розжарювали найгостріші ножі на вогні, а потім перукар обробляв ними волосся красуні. Один заповзятливий чоловік зі Швейцарії, почувши цю історію, вирішив досконально вивчити це питання. Методом проб і помилок він придумав сучасну модифікацію гарячих ножиць, якій і скористалася німецька фірма «Ягуар», що виявила світла термостріжку в 2003 році. Цікаво, що ножиці насправді холодні, підігріваються лише леза в точці зрізу. Температура ж суто індивідуальна і залежить від стану твого волосся.

2. Техніка виконання. При стрижці гарячими ножицями професіонали ретельно дотримуються кілька важливих етапів:

· Діагностика стану волосся з метою підібрати потрібну температуру.

· Скручивание локонів в джгутики і зрізання січених волосків.

· Стрижка та укладка за бажанням клієнта.

3. Переваги. Гарячі ножиці немов запаюють кінчики, не даючи їм розшаровуватися. Це дозволяє поживним речовинам «затриматися» у волосяному стрижні. При цьому сама шевелюра після стрижки виглядає більш доглянутою і здоровою.

4. Мінуси. Для досягнення ефекту знадобиться кілька процедур, які коштують набагато дорожче звичайної стрижки. Час проведення коливається до двох годин, що може відштовхнути зайнятих дівчат. І останнє, часто використання прасування або фена швидко «обнуляє» ефект «гарячої» стрижки.

5. Вартість процедури: Від 900 до 2900 рублів (в залежності від густоти волосся і форми стрижки).

Стрижка волосся вогнем

1. Історія. Технологію, яку всюди підносять як нову, теж «підгледіли» в давнину. Тільки тоді вогнем користувалися для надання форми шевелюрі, а зараз — для яскраво вираженого лікувального ефекту. Вогняна процедура в наших широтах з’явилася завдяки стиліста Ольгу Курбанової. У салонах ця технологія «ховається» під різними назвами: пірофорез, лікування волосся вогнем, стрижка вогнем або «fire cut», але знай, що все це одне й те саме.

2. Техніка виконання. Щоб наповнити локони різними корисними речовинами і не пошкодити їх, майстер повинен дотримуватися кількох пунктів:

· Миття голови спеціальним шампунем. Зверни увагу, що ця процедура не вимагає поспіху — пасма, обділені увагою, після процедури помітно вибиваються із загальної картини.

· Розподіл по волоссю ампул з індивідуальним складом.

· Нанесення спрею з білком, екстрактом пшениці, вітамінами і маслами.

· Нанесення спеціального складу, що гарантує захист твоєму волоссю від загоряння.

· Очищення волосся від запечених «зайвих» лусочок за допомогою спеціального складу.

3. Переваги. Після процедури волосся насичуються корисними речовинами, отримують своєрідний захист від несприятливих зовнішніх чинників. Волосся набуває блиску, еластичність і навіть ростуть швидше. Ефект від пірофореза помітний протягом 4 місяців.

4. Мінуси. Результат від «вогненної» стрижки прямо залежить від майстерності фахівця. Однією процедурою не обійтися, потрібно кілька сеансів для досягнення потрібного ефекту.

5. Вартість: 3000-4000 рублів за один секанс.

Стрижка бритвою

1. Історія. Останнім часом салони вирішили здивувати клієнтів новою процедурою «стрижка бритвою». Але ні використання бритви, ні наявність «вогника» не робить цю технологію нової. Бритвою користувалися століттями, а ідея використовувати тепло для запечатування кінчиків запозичена у вищезгаданої фірми «Ягуар». До речі, нова тенденція зміцнилася в зв’язку появою сучасних стрижок, які простіше і швидше зробити бритвою, ніж звичним інструментом.

· Стрижка або підрівнювання волосся. Примітно, що майстер може користуватися звичайними ножицями, а не гарячими.

· Обробка волосся гарячою бритвою, запаювання кінчиків.

3. Переваги. Незважаючи на схожість процедури з гарячими ножицями, використання бритви відрізняється більшою ефективністю: майстру немає необхідності переглядати кожен локон, він може позбавити тебе від посічених кінчиків за одну обробку. Після стрижки бритвою кінчики волосся запаюються, сам волосяний стрижень ущільнюється, з’являється здоровий блиск і зволоженість.

4. Мінуси. Їх майже немає! Єдине, важливо знайти кваліфікованого фахівця, так як непрофесіонал швидше нашкодить твоєму волоссю, ніж зробить їх красивіше.

5. Вартість: від 1500 до 2500 в залежності від довжини волосся.

Короткий опис статті: Стрижка бритвою мінуси, стрижка бритвою мінуси

Джерело: Стрижка гарячими ножицями, вогнем, бритвою: що краще?

Стрижка гарячими ножицями вогнем бритвою що краще?

Також ви можете прочитати