Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві …

31.05.2018

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві ...

Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві ...

Історики стверджують, що такий інструмент як гарячі ножиці застосовувала ще сама цариця Клеопатра. Її раби розжарювали ножиці на відкритому вогні і потім передавали їх перукаря в гарячому вигляді. Цей історичний факт зацікавив одного підприємця зі Швейцарії, і він вирішив з’ясувати її переваги, щоб застосувати в сучасному перукарському мистецтві. Основна складність, з якою він зіткнувся в даному випадку, полягала в наступному: щоб нагріти ножиці, необхідно підключити їх до електрики, при цьому під час проведення процедури вони обов’язково повинні стикатися з водою. Однак досвідченим шляхом дана проблема була вирішена, і сьогодні модниці можуть абсолютно не боятися послуги стрижки гарячими ножицями, оскільки вона абсолютно безпечна.

Стрижка гарячими ножицями відгуки про яку клієнти мають можливість прочитати на сайті нашого салону краси «Фортанте», сьогодні і справді користується великою популярністю. Технологія такої стрижки полягає в тому, що зріз кожного волоса як би оплавляється. Таким чином, перевага такої стрижки очевидно! Волосся перестають сіктися, оскільки кінчики стають набагато більш щільними, запаяними. Крім того, волосся, оброблені гарячими ножицями, які не сохнуть, мають природний блиск, робляться більш еластичними і слухняними, а також набагато менше піддаються негативному впливу екології.

Відгуки про стрижку гарячими ножицями, звичайно, можуть бути різними. Багато хто боїться даної процедури. Однак фахівці-перукарі запевняють — вона абсолютно безпечна, і більш того, дуже корисна волоссю. Температурний режим ножиць визначається за допомогою комп’ютера, який враховує такі показники як рівень сухості волосся відвідувача, ступінь жирності волосся і т.д. Комп’ютер контролює роботу ножиць протягом усього процесу стрижки. Треба сказати, що дана процедура також абсолютно безпечна для самого майстра, оскільки ножиці мають спеціальний захист. Нагрівається тільки лезо.

Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві ... Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві ... Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві ...

Перш, ніж вибрати таку перукарню послугу як стрижка гарячими ножицями ціна на яку, до речі, значно вище звичайної стрижки, варто ознайомитися з рекомендаціями професіоналів. Так, майстри не радять дану процедуру тим, хто носить короткі стрижки, оскільки волосся в даному випадку рідко січеться, а значить, не мають потреби в захисті і лікуванні. А ось власницям довгого волосся така процедура стане досить актуальною, оскільки волосся будуть виглядати здоровими і красивими, придбають природний блиск.

Короткий опис статті: Стрижка гарячими ножицями москва, стрижка гарячими ножицями москва, стрижка гарячий ножиці волосся салон краса москва недорого ціна

Джерело: Стрижка гарячими ножицями в салоні краси Fortante Beauty Rooms в Москві недорого

Також ви можете прочитати