Стрижка гарячими ножицями — фото відео відгуки 2

05.06.2018

Все про стрижку гарячими ножицями

У сучасній індустрії краси винаходяться все нові і нові технології, які дозволяють жінці залишатися квітучою і молодий дуже довго. Так само як і стрижка гарячими ножицями.

Ця послуга надається в багатьох перукарень, а значить, вона досить популярна у жінок. Що дає стрижка гарячими ножицями?

Стрижка гарячими ножицями - фото відео відгуки 2

Справа в тому, що структура волосся спочатку є закритою, а тому не піддається впливу шкідливих факторів ззовні. Таке волосся виглядають сяючими і здоровими. Однак звичайна стрижка призводить до порушення цілісності: через пори, що відкрилися в результаті зрізу, в волосся проникають шкідливі речовини.

Стрижка гарячими ножицями необхідна не тільки для усунення таких косметичних дефектів, як ламкість і перетин волосся, але і для їх попередження.

Ця профілактична і одночасно відновна процедура потрібна також тим дівчатам, які захоплюються фарбуванням та хімічної завивкою.

Переваги та недоліки термостріжкі

Якщо судити з відгуків стилістів, стрижка гарячими ножицями оздоровлює волосся, робить їх міцними і блискучими.

У дівчат, які пройшли цю процедуру, зникають проблеми з укладанням і обсягом зачіски. При цьому ефект помітний після двох-трьох сеансів.

Спочатку перестають сіктися кінчики, потім і саме волосся стають слухняними і сильними. Однак стрижка гарячими ножицями має плюси і мінуси.

Стрижка гарячими ножицями - фото відео відгуки 2

Серед переваг гарячої стрижки можна назвати:

  • надійний захист від розтину (при стрижці волосся як би запаюється, в результаті його розшарування стає неможливим);
  • користь для здоров’я волосся (відновлена ​​структура волосся не дозволяє поживним речовинам йти з нього);
  • посилення росту волосся (це обумовлено зазначеним вище збереженням корисних речовин);
  • захист від такого зовнішнього чинника, як забруднене повітря, з якого в пошкоджене волосся проникають шкідливі речовини.

Стрижка гарячими ножицями — фото до і після:

Стрижка гарячими ножицями - фото відео відгуки 2

До недоліків стрижки гарячими ножицями можна віднести:

  • досить високу вартість;
  • тривалість (стрижка волосся гарячими ножицями зазвичай триває кілька годин);
  • відкладений ефект (не варто чекати, що ваші волосся стане здоровими відразу після процедури, доведеться набратися терпіння і відвідати майстра ще три-чотири рази).

Очевидно, що плюси стрижки гарячими ножицями мають об’єктивний характер, а мінуси — швидше суб’єктивний. Якщо ви готові витратити на себе гроші і почекати результату, то варто пройти цю процедуру заради збереження своєї краси.

опис процедури

Унікальність такої процедури, як стрижка гарячими ножицями, полягає в Запевняю зрізу волосини. В результаті пасма стають гладкими, а кінчики перестають сіктися.

У більшості салонів гарячу стрижку не починають без попередньої комп’ютерної діагностики. Визначаються структура, товщина і інші характеристики волосся клієнта. Це необхідно для того, щоб задати оптимальну температуру термоножніц (максимальний нагрів становить 180 ° C). При цьому леза нагріваються тільки в точці зрізу. Крім того, у ножиць є пластиковий захист, яка, по-перше, виключає опіки, а по-друге, дозволяє виконувати стрижки будь-якого рівня складності.

Стрижка гарячими ножицями - фото відео відгуки 2

Сама процедура робиться в такий спосіб. Майстер скручує пасма у вигляді джгутиків (саме тому гарячу стрижку також називають жгутиковой), а потім акуратно підрізає термоножніцамі відповідно до обраної моделлю. При необхідності перукар користується також гарячої бритвою. Якщо ви хочете побачити, як виконується термостріжка, подивіться відео, наведене в кінці статті.

Тривалість процедури становить мінімум 1 годину і максимум 4. Якщо гаряча стрижка була зроблена менше, ніж за годину, швидше за все її виконали непрофесійно, а значить, користь від неї прагне до нуля.

Вартість гарячої стрижки

Лікувальна стрижка гарячими ножицями стає все більш популярною у жінок. Особливо часто на неї вирішуються довговолосі дівчата, так як довге волосся особливо часто піддаються ламкості (природного мастила, що виділяється сальними залозами, вистачає тільки на невелику довжину).

Стрижка гарячими ножицями - фото відео відгуки 2

Звичайно, вартість цієї послуги вище, ніж вартість звичайної стрижки. При цьому можна назвати тільки середнє значення, оскільки остаточна ціна залежить від політики салону, довжини і стану волосся, складності обраної клієнткою моделі. Так, підрізання кінчиків гарячими ножицями в московських перукарень стоїть в середньому 1000 руб. Модельна стрижка джгутиками обійдеться мінімум в 1500 руб.

Стрижку гарячими ножицями можна рекомендувати всім жінкам, які хочуть поліпшити стан свого волосся, оскільки ця процедура не має протипоказань.

Я, чесно кажучи, зовсім недавно дізналася про цю чудо-стрижці. Оскільки моє волосся завжди залишали бажати кращого в плані ламкості, я все-таки зважилася на три такі процедури. Це, звичайно, було утомливо і дорого, але зате мене все знайомі тепер запитують, що я таке зробила з волоссям. Як пояснила мені дівчина-перукар, все чарівництво цієї технології полягає в поліровці волоса за допомогою спеціальних ножиць. Але я навіть не захотіла вдаватися в подробиці: мені достатньо прекрасного результату!

Мені здалося, що ефект від цієї процедури схожий на ефект від ламінування. Волосся в результаті виглядають, звичайно, непогано, але такого виду можна домогтися і за допомогою якісного щоденного догляду. Так що стрижки гарячими ножицями — це скоріше маркетинг для ледачих. Хоча, зазначу, від декількох дівчат я чула захоплені відгуки про гарячу стрижці, і дівчата ці дуже добре за собою стежать.

Я не знаю іншої такої процедури, яка здатна ТАК перетворити волосся! Це щось незвичайне! І краса, і користь одночасно. Я стала рекламувати гарячу стрижку усім своїм подругам, а одній навіть подарувала сертифікат в салон, де мені таку стрижку робили. Сподіваюся, все більше жінок стануть звертати увагу на те, що у них твориться на голові. Це ж так красиво, коли волосся гладкі, блискучі, іскряться на сонце! Навіть настрій піднімається))) В загальному, всім терміново в салон на стрижку гарячими ножицями! ))

Я спочатку думала, що гаряча стрижка — це така стрижка, перед якою звичайні ножиці нагрівають. І навіть хотіла на себе цей метод спробувати в домашніх умовах … А потім виявилося, що це спеціальний апарат так називається. Слава богу, що вчасно дізналася, а то своїм нещасним трьом волосини така шкода б нанесла, який їм ще не снився. Вже записалася в перукарню, чекаю, коли у мене будуть гладкі зупинено волосся) А розхвалила мені цю процедуру моя тітка. Вона дама в роках, але фору дасть будь-двадцятирічної дівчини, виглядає для свого віку чудово і стежить за собою постійно (манікюр, педикюр, стрижка, капелюшки-шпильки). У справі жіночої краси вона поганого мені жодного разу не радила)

Короткий опис статті: Модельна стрижка гарячими ножицями відео, модельна стрижка гарячими ножицями відео, стрижка гарячий ножиці жгутиковий відео фото

Джерело: Стрижка гарячими ножицями — фото, відео, відгуки

Також ви можете прочитати