Стрижка драбинкою для тонких волосся, думка професіонала

20.02.2017

Стрижка драбинкою для тонких волосся, думка професіонала

У вас тонке волосся, але ви бажаєте зробити стрижку драбинкою? Наш професіонал дає вам цінні поради. Отже, хороша це ідея чи погана?

Стрижка драбинкою не входить в список стрижок, рекомендованих для тонкого волосся. однак ви цілком можете її зробити. «Перш за все, слід мати довге волосся або волосся середньої довжини, якщо вам хочеться спробувати на собі таку стрижку. Далі все залежить від густоти пасм. Якщо волосся у вас велика кількість, то ви можете зробити стрижку драбинкою. Однак якщо тонких волосся у вас не дуже багато, краще підстригти драбинкою лише кілька пасом, а не всю шевелюру. Ця техніка стрижки зробить кінчики пасом тонше і, можливо, створить дисбаланс обсягу на вашій голові».

Деякі короткі зачіски дозволять надати додатковий обсяг вашим тонким волоссю. Такі зачіски — ваш ідеальний вибір! «Такі стрижки миттєво створять враження об’ємних волосся. Навіть без драбинки волосся здадуться вам набагато густіше. Дуже важливо вибрати таку стрижку, при якій ви збережете густоту на середній частині пасм і задньої частини голови. Потім перукар зробить легку філіровку на передній частині волосся і окремих пасмах, щоб надати зачісці динаміку».

Наш рада. Якщо ви вибираєте стрижку драбинкою, використовуйте засоби по догляду за волоссям в домашніх умовах з серії Volume Therapy. Вони ідеально підійдуть вашим тонким волоссю. Такі засоби дозволяють зробити товщі структуру волосся і створити максимальний об’єм на голові.

©PixelFormula, Defile Chloe, pret-a-porter Весна-Літо 2015 © Jean Louis David

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся 2016 У вас тонке волосся, але ви бажаєте зробити стрижку драбинкою? Наш професіонал дає вам цінні поради. Отже, хороша це ідея чи погана?Стрижка драбинкою не входить в…

Джерело: Стрижка драбинкою для тонких волосся, думка професіонала

Також ви можете прочитати