Стрижка драбинка на довгі, середні і короткі волосся: фото і відео

31.05.2015

Стрижка драбинка на довгі, середні і короткі волосся: фото і відео

Стрижка драбинка – справжня знахідка для дівчат. Вона відмінно підходить для тих, хто бажає оновити стрижку і не розлучатися з довжиною волосся. Проста укладка робить драбинку практичною і зручною стрижкою як на довге волосся, так і середні.

Склалася думка, що сходи і каскад – це одна і та ж стрижка. Насправді це дві різні стрижки. Тим не менш, виконати драбинку зможе навіть початківець перукар.

Стрижка драбинка або каскад — де ж відмінності?

Відмінності між стрижкою драбинка і каскад кардинальні. Все, що об’єднує їх – пасма, які можуть мати різну довжину. Зовні стрижка драбинка і каскад виглядають абсолютно по-різному. Техніка виконання стрижки драбинка також відрізняється від каскаду.

Стрижка каскад набагато складніше драбинки. Велике значення при стрижці каскаді слід приділяти пропорціям довжини. Також враховується форма обличчя і структура волосся. Стрижка каскад може як приховати недоліки, так і при неправильному виконанні – підкреслити. При стрижці каскад волосся коротшають по всій голові. Стрижка каскад може бути як з чубчиком, так і без. Оформлення чубчика при стрижці каскад приділяється величезне значення. Вона повинна підходити під риси обличчя, що можна побачити на фото моделей. Стрижку каскад можна зробити на відносно короткі волосся, і вона буде виглядати чудово.

Стрижка драбинка досить проста у виконанні. Її завдання – змінити волосся по контуру так, щоб вони обрамляли овал обличчя. При цьому не повинно бути чітких переходів. Досить швидко можна зробити драбинку на довге волосся. Перед тим, як зробити драбинку, обов’язково перегляньте фото і відео, які розкажуть вам про особливості цієї стрижки.

При стрижці каскад створюються пасма різної довжини, при цьому перехід може бути спеціально виділений, так як стрижка робиться по всій голові. Верхні пасма при каскаді мають невелику довжину, як нижні частіше бувають дуже довгі. Іноді верхівка може состригаться дуже коротко і мати форму шапочки. Особливо гарно це виглядає на довгому волоссі. Стрижка каскад може бути «рваною» і ідеально виглядати на коротких волоссі.

Укладання стрижки каскад може займати досить часу. Головне – правильно підкреслити красиве ниспадание локонів. Укладання драбинки також може займати час, але при гарній вправності може знадобитися не більше десяти хвилин. На середніх волоссі укладання здійснюється досить швидко і просто.

останнім часом можна зустріти багато відео уроків, які показують, як зробити стрижку драбинка на середні волосся в домашніх умовах. В даних уроках дівчата самі роблять собі драбинку і отримують чудовий результат. Якщо ви любите волосся і не бажаєте ходити з короткою стрижкою – обов’язково зверніться до майстра навіть з такою простою роботою. Зробити самому плавний і красивий перехід, як на красивому фото — неможливо. Зараз майстри використовують спеціальні бритви для стрижки, які роблять перехід максимально плавним і непомітним. Стрижку драбинка можна зробити і з допомогою перукарських ножиць.

Для яких волосся підійде драбинка?

Найбільш красиво виглядає стрижка драбинка на довге волосся. На коротких її просто неможливо зробити. При стрижці драбинка обов’язково повинна бути різниця у довжині волосся. Зробити драбинку можна на подовженому каре. При здорових довгих і шовковистих волосся стрижка драбинка має дуже гарний плавний перехід. Зробити стрижку драбинку можна на волоссі будь-якого типу. Грайливі кучері або пряме волосся будуть однаково красиво виглядати з даної стрижкою. Але якщо у вас відносно короткі волосся – не варто ризикувати.

У чому полягають переваги цієї моделі стрижки?

Стрижка драбинка, на відміну від стрижки каскад, підходить для будь-якого типу обличчя. З її допомогою можна приховати недоліки. Стрижка драбинка на довге волосся допомагає «витягнути» кругле обличчя і «пом’якшити» вилиці. Вона підходить тим дівчатам, які не хочуть розлучатися з довжиною волосся, але хочуть зробити стрижку. Волосся при цій стрижці залишаються такими довгими, виняток становлять тільки пасма обрамляють обличчя.

Укладання стрижки драбинка проводиться дуже швидко. З часом ви обов’язково знайдете той варіант, який буде підходити саме вам і навчитеся укладати волосся за пару хвилин. Варто зауважити, що укладання стрижки драбинка для кучерявих і прямих волосся має свої особливості. Така стрижка робить волосся більш об’ємними.

При стрижці драбинка на середні волосся підходить будь фарбування. Подивіться уроки складного фарбування — і ви обов’язково знайдете варіант, який підходить під стрижку драбинка. Особливо красиво на стрижці драбинка виглядає брондірованіе, мелірування і однотонне фарбування, але не виключено виділення пасом іншим кольором.

Укладання стрижки драбинка і її варіанти

Зробити укладання стрижки драбинка можна різними способами, використовуючи фіксуючі засоби. Найбільш просто робити укладання стрижки на довгому волоссі. Стрижка драбинка на короткі волосся вимагає певної вправності і може зайняти тривалий час.

Варіанти укладання стрижки драбинка

  1. Кінчики всередину

Виконати таку укладку стрижки на середні волосся досить просто. Все, що для цього потрібно – фен, кругла щітка і лак для волосся. Сушка пасм проводиться за допомогою подкручивающих рухів. Фен потрібно тримати так, щоб повітря потрапляв зверху на волосся. Обов’язково подивіться відео, як правильно сушити волосся феном. Більшість дівчат роблять це не правильно, травмуючи гарячим повітрям волосся. Зробити таку укладку можна тільки на довгі і середні волосся, які обов’язково повинні бути прямими. Краса цієї зачіски полягає в плавному переході довжини. Не варто робити таку укладку, якщо у вас драбинка з чубком.

  1. Кінчики зовні

На середні і короткі волосся бажано робити укладку з кінчиками назовні. Для цього потрібно використовувати також круглу щітку і лак. При сушінні коротких волосся накручуйте кінці на гребінець в напрямку від обличчя. Така зачіска підходить дівчатам з хвилястим волоссям, які досить просто випрямити за допомогою фена. Але ідеально виглядати така укладання буде тільки на овальному обличчі.

  1. Жорсткі прямі кінці

На коротке волосся можна зробити особливий вид укладання стрижки драбинка з прямими кінцями. Така зачіска підходить під образ «фатальної красуні» і ідеально підходить для клубу або вечірок. Якщо подивитися фото голлівудських красунь, обов’язково можна зустріти стрижку драбинка з прямими кінцями.

Для того, щоб зробити таку укладку стрижки драбинка на середні волосся, потрібні дуже стійкі засоби. До них можна віднести віск, гель і помадки. Наносити такі кошти потрібно на кінчики, надаючи їм виразність. Сушити волосся потрібно за допомогою фена, строго зверху вниз. Такий варіант укладання стрижки підходить тільки для довгого волосся.

  1. Кучеряве волосся

Укладати довгі і середні кучеряве волосся потрібно без використання фена. Фіксуючий засіб наноситься на волосся, після чого акуратно розподіляється. Така укладання стрижки красиво оформляє кучеряве волосся обрамляє обличчя.

Стрижка драбинка на середні волосся виглядає відмінно на будь-яких волоссі, але варто розуміти – на прямих вона буде набагато виграшніше. Вид ззаду і спереду такої стрижки не буде мати ніяких нарікань, так як виглядає чудово. На фото можна знайти багато прикладів стрижки драбинки на прямих волоссі і всі вони відмінно йдуть дівчатам. Але це не означає, що стрижка драбинка не підходить для дівчат з кучерями.

Головне – правильне укладання. При використанні фена на довгому кучерявому волоссі може з’явитися «пух» і неохайний вигляд. Але якщо ви скористаєтесь усіма рекомендаціями, то стрижка драбинка буде чудово виглядати на будь-яких волоссі.

При використанні засобів для укладання варто знати міру. Якщо ви використовуєте багато фіксуючого засобу, стрижка драбинка матиме неохайний і засмальцьований вигляд. Вибираючи гель або пінку для довгого волосся, віддайте перевагу другому варіанту. Пінка не так сильно обважнює довге волосся, а тільки підкреслює красу стрижки. Для середніх і довгих волосся можна придбати помадку.

На коротких волоссі, які мають вихори або кучері, ні в якому разі не варто робити стрижку драбинку. Ніякі засоби для укладки не допоможуть в цьому випадку. Стрижка драбинка – це плавний перехід від коротких волосся до довгих, чого не добитися на кучерях. Не варто робити на коротких волоссі з кучерями і каскад. Така стрижка тільки додасть додатковий об’єм і неохайний вигляд.

На довгому волоссі стрижка драбинка виглядає особливо красиво. Не має значення, стрижка драбинка виконана з чілкою або без – вона буде виглядати чудово. Плавні переходи довгого волосся прикрашають обличчя дівчини і приховують всі недоліки. В даному випадку існує багато варіантів укладання стрижки драбинки. З допомогою фена і гребінця можна створити як грайливий образ, так і бізнес-леді. Зі стрижкою драбинка можна піти на вечірку і бути в центрі уваги. Стрижка драбинка має чудовий вигляд ззаду і спереду. Роблячи стрижку драбинка, не доведеться замислюватися, з якою зачіскою піти на торжество. Не дивлячись на те, що стрижка драбинка робиться досить просто, вона є вже готовою зачіскою.

Стрижка драбинка – це один з найкращих варіантів для довгого волосся. Переглядаючи фото дівчат, завжди можна знайти найбільш підходящі варіанти драбинки під ваш тип особи. Якщо у вас коротке волосся, не варто засмучуватися – існує велика кількість красивих зачісок, які підійдуть під вашу довжину. Експериментуйте і пробуйте нові стрижки та зачіски – і ви обов’язково виберіть найкращий варіант.

Варіанти стрижки драбинка: наочне відео

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся З її допомогою можна приховати недоліки. Стрижка драбинка на довге волосся допомагає «витягнути» кругле обличчя і «пом’якшити» вилиці. Вона підходить тим дівчину Стрижка драбинка, на довге волосся, середні волосся, коротке волосся, варіанти, поради, відео

Джерело: Стрижка драбинка на довгі, середні і короткі волосся: фото і відео

Також ви можете прочитати