Стрижка для тонкого волосся: найкращі варіанти

05.09.2015

Стрижка для тонкого волосся: три фактори успіху

Тонке волосся — справжня проблема для жінок, які хочуть виглядати привабливо завжди і в будь-якій ситуації. Основна складність полягає в тому, що при такому типі волосся локони виглядають «прилизаним», здаються рідкими і часто плутаються


Крім цього, шкірний жир, що виділяється сальними залозами, робить волосся більш важкими, а від того вони здаються ще більш тонкими і «рідкими», ніж є насправді. Головне завдання власниць тонкого волосся полягає в усуненні за допомогою грамотно підібраних стрижки двох суттєвих недоліків: відсутність форми зачіски і практично миттєва втрата об’єму.

Досягти такого ефекту стає можливим завдяки виконанню трьох чинників, складових запорука успішності вашої зачіски:

• підібрати найкращий тип стрижки;

• знайти потрібну довжину;

• визначитися з кольором волосся, який допоможе надати зачісці необхідний зоровий об’єм.

Що стосується оптимальної довжини для тонких волосся, то такою є довжина стрижки до підборіддя, максимум до плечей. Супер-коротких стрижок вам варто уникати, так само як і дуже довгих. Короткі стрижки допоможуть вам надати волоссю необхідний обсяг.

Підходящий колір для тонкого волосся — всі відтінки блонда. Колорування та мелірування вітається. Настійно рекомендуємо власницям тонкого волосся уникати хімічної завивки, «монолітного», тобто однотонного темного кольору волосся і филировки локонів.

не Можна не відзначити той факт, що тонкі волосся і рідке волосся — це принципово різний тип пасм. У першому випадку локони мають малий діаметр, товщину, а в другому спостерігається недолік чисельності наявних на голові волосся. Але так як підхід до вирішення проблеми однаковий в обох випадках ми не будемо розрізняти ці поняття.

Стрижки для тонких і рідкісних волосся: найкращі варіанти

Розглянемо варіанти модних стрижок для довгих, коротких і волосся середньої довжини.

Модні короткі стрижки для тонкого волосся:

• Боб. завдяки такій стрижці досягається ефект здорових густих і щільних волосся. На думку перукарів-стилістів універсальним типом для жінок з тонкими і рідкісними локонами є подовжений Боб.

• Каре. вважається найбільш популярною зачіскою серед дам з тонкими волоссям. З чілкою або без, короткий або видовжене, з косим, прямим або зигзагоподібним проділом — вибирайте на свій смак.

• Пікс. завдяки такій стрижці волосся візуально здаються густими. Чудово виглядає «Пікс» з модною подовженою пишним чубчиком.

• Шаруваті стрижки: особливо такі стрижки підходять власницям кучерявого волосся, завдяки цьому зачіска виглядає більш «живий». Стрижка надає локонам обсяг, але вимагає відповідної укладання.

Модні стрижки для тонкого волосся середньої довжини:

• Градієнтні або ступінчасті стрижки: найбільш популярним прикладом даних стрижок є «Драбинка». надає образу «динамічності», а вашим волоссю такий потрібний їм обсяг.

• Каскадні стрижки. відмітна особливість таких стрижок — пасма різної довжини, наприклад, у скронь короткі, а нижче — більш довгі. Переходи між пасмами навмисно виділяються.

Модні стрижки для тонких довгих волосся:

Пам’ятаєте, про що ми говорили вище? Велика довжина протипоказана власницям тонких і рідкого волосся. Тому під довгим волоссям у даному конкретному випадку ми розуміємо стрижки трохи нижче плечей. Для тонкого волосся такої довжини рекомендуються стрижки шарами, що дозволяють додати локонам обсяг і надовго зберегти форму зачіски.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся Стрижка для тонкого волосся буде добре виглядати, якщо правильно підібрати довжину, тип зачіски і колір. Варіанти модних стрижок для тонких і рідкісних волосся стрижка для тонких волосся, стрижки для тонких і рідкісних волосся

Джерело: Стрижка для тонкого волосся: найкращі варіанти

Також ви можете прочитати