Стрижка для повного особи: варіанти, які підходять найкраще

31.07.2015

Зачіски для повних жінок


Ні для кого не секрет, що за допомогою волосся можна кардинально змінити свою зовнішність. Особливо велике значення зачіска грає для жінки. Ідеальним вважається овальне обличчя .

Для пишних дівчат можна підібрати модні стрижки для повного особи. Вони візуально подовжують обличчя і приховають повноту.

Кращі варіанти стрижки для круглого обличчя

Для таких дівчат найбільш підходящими будуть стрижки з довжиною волосся не вище вилиць. Оптимальний варіант – до підборіддя. Короткі зачіски не рекомендуються, оскільки це візуально зробить обличчя ще повніше. Стилісти ж заявляють, що найкраща стрижка – з довжиною волосся до плечей.

Ідеальні зачіски для круглого особи – «каскад» або «драбинка». Вони мають кілька шарів і ступенів, за рахунок яких шевелюра виглядає більш об’ємно і гармонійно. Якщо при «каскаді» пасма волосся закривають щоки і шию, це дозволяє приховати другий підборіддя (при його наявності). Пасмочки, що знаходяться навколо особи, повинні бути довгими. При «драбинці» форма обличчя візуально подовжується, за рахунок чого воно виглядає більш худим.

Секрети

Щоб зачіски для круглого обличчя добре виглядали, волосся повинні мати об’єм, особливо верхівка. Можна зробити філіровку біля коренів, тоді він стане ще більше. Велике значення має проділ. Повним жінкам не рекомендується робити його прямим по центру, оскільки це відкриє недоліки. Ідеальним варіантом є косий проділ, який створює асиметрію, за рахунок цього обличчя виглядає більш витягнутим. Добре підійде і боковий проділ (в районі скроневих зон). З його допомогою голова поділяється на різні за величиною зони, що допомагає приховати природне округлість обличчя.

Повним дівчатам краще не носити коротку пряму чубок, яка тільки додасть особі повноти. Краще вибрати варіант з косою і асиметричною чубчиком.

Стрижки для круглого обличчя з довгим волоссям


Якщо ж повної дівчині або жінці більше до душі довгі волосся, необхідно вибирати таку стрижку, яка буде мати багато рівнів. Особливо це стосується тих представниць прекрасної статі, у яких волосся не в’ється від природи. Крім того необхідно пам’ятати, що довжина самої короткої пасма (довжину чубчика враховувати не потрібно) не повинна опускатися нижче лінії підборіддя.

Якщо ж багаторівневий варіант не підходить з тих чи інших причин, а волосся від природи прямі, їх краще завивати в локони, які додадуть зачісці об’єм. Локони – вдалий варіант обрамлення особи, за допомогою якого легко приховати повноту і надати всьому зовнішньому вигляду додаткову привабливість.

найголовніше для власниці круглого обличчя і довге волосся – не носити «прилизанную» зачіску. Кращий варіант – це об’єм і пишність, особливо коли прядки обрамляють обличчя з усіх боків, приховуючи його повноту. Ідеальний варіант стрижки для повного або зачіски для круглого особи – це відсутність будь-яких горизонтальних ліній, розташованих прямо, будь то проділ, чубчик або що-небудь ще. Саме підходяще – гармонійна асиметрія, в якій присутні тільки косі лінії.

Стрижки, «стройнящие» кругле обличчя

Зараз все більше жінок прагнуть підібрати для себе такий варіант, при якому повне обличчя візуально буде виглядати більш худим. Зачіска в цьому випадку має одне з вирішальних значень. Для повного особи просто протипоказана занадто коротка довжина, при якій будуть видні вилиці, адже це лише візуально збільшить обличчя.

Вибираючи багатошарову або ступінчату зачіску, необхідно дотримуватися деяких правил, щоб зачіска виглядала гармонійно і з її допомогою можна було досягти потрібного ефекту. Саме правильно підібрана зачіска допоможе повній жінці зробити свій образ більш привабливим і дозволить підкреслити всі основні достоїнства особи і фігури.

Можна вибрати серед найбільш модних і популярних стрижок. Напевно знайдеться така, з якої особа буде виглядати худіша, а сама дівчина відчує себе впевнено та комфортно. Варто пам’ятати, що до повного особі не підійде занадто пишна фактура, прямі і надмірно гладке волосся. а також надто кучеряві локони. Такі варіанти більше підходять для дівчат з витягнутим або занадто худим обличчям.

Довгий боб для повних жінок

Однією з найбільш популярних стрижок, придатних до повного особі, є боб. Тільки вона повинна бути правильно виконана.

Пишним дамам боб не підійде, якщо його довжина до підборіддя. Краще всього виглядає довгий, асиметричний чи перевернутий боб. Саме таким чином можна домогтися візуального зменшення розмірів.

Для повних жінок, які віддають перевагу носити чубчика, теж є деякі обмеження, будь-яка зачіска підійде до даного типу особи. Найбільш невдалими є варіанти з прямими, надто густим і об’ємними чубчиками. Вона повинна бути акуратною і покладеної косо. Для дам з пишними формами такий варіант може стати відмінною альтернативою традиційної прямої чубку, до якої всі звикли.

Величезну популярність набувають довгі шари волосся, за допомогою яких можна візуально зробити худим повне обличчя. Якщо волосся хвилясте або кучеряве, це дозволить подовжити обличчя. З простими прямими волоссям потрібного ефекту не досягти. Тільки з допомогою нерівних шарів реально створити зоровий ефект щодо зменшення розмірів особи.

Короткі стрижки й зачіски на довге волосся

Ще одним хорошим варіантом «зробити» повне обличчя більш худим є довгі скуйовджені волосся. Якщо в них будуть додатково додані довгі шари, зачіска може вийти ідеально об’ємною, а пасма будуть обрамляти особа. Коротка стрижка «пікс», яка є стильною і модною, не завжди допоможе впоратися з проблемою зайвої повноти особи. Її слід робити довше, ніж зазвичай, і додавати більше обсягу нагорі. Крім того не варто гладко зачісувати волосся назад, особливо в поєднанні з густою об’ємної чубчиком. Таким чином не добитися потрібного ефекту.


Підбір стрижки для повного особи є завданням не з легких. Особливо складно це зробити, коли короткі стрижки. оскільки таким чином зазвичай намагаються підкреслити риси обличчя, а не приховати недоліки. Але в той же час, якщо коротка стрижка підібрана правильно, з її допомогою можна створити власний неповторний стиль. Вона відмінно підійде зрілим жінкам. Добре виглядає стрижка середньої довжини на жінках з невеликим підборіддям і невисоким чолом. Візуально більш худим можна зробити обличчя з зачіскою, довжина якої приблизно до плечей.

При виборі довгих зачісок необхідно також враховувати деякі нюанси. Наприклад, якщо волосся укладене легкими хвилями, це добре відволікає від круглого обличчя. Крім того можна завити волосся і прикрити таким чином вилиці. Якщо належить святковий захід, волосся краще розпустити, щоб вони обрамляли обличчя. Можна зробити і високу зачіску, але в цьому випадку необхідно випустити кілька локонів. Робити гладку зачіску з використанням гелю неприпустимо.

Правила, яких повинні дотримуватися жінки з повним обличчям

При дотриманні кількох простих порад у підборі зачіски можна зробити обличчя візуально більш худим.

  1. Стрижка повинна бути виконана таким чином, щоб її найширша частина не збігалася з аналогічною частиною особи.
  2. Найкращі варіанти зачіски для повної жінки – каскадность з косою чубчиком і піднятою головою.
  3. Найбільш відповідною довжиною є середня, але вона не повинна збігатися з лінією підборіддя або плечей.
  4. Якщо стрижка дуже коротка, створюється візуальний ефект занадто маленької голови.
  5. Під заборонами знаходяться пряма чубчик і проділ.
  6. Не слід гнатися за модою, потрібно підбирати зачіску для себе.
  7. Підібрати стрижку можна за допомогою вашого фото та спеціальної комп’ютерної програми.

Саме правильно підібрана зачіска дозволить підкреслити достоїнства, створить неповторний стиль і допоможе приховати всі зовнішні недоліки.

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Повним жінкам не так-то просто правильно підібрати зачіску. Стрижка для повного особи має свої секрети. стрижка повне обличчя зачіска фото

Джерело: Стрижка для повного особи: варіанти, які підходять найкраще

Також ви можете прочитати