Стрижка чоловіча модельна технологія виконання, останні модні тенденції

11.09.2015

Записна книжка перукаря: модельні чоловічі стрижки

Вибір зачіски для них дуже важливий. Адже з її допомогою можна не тільки подати у вигідному світлі зовнішні особливості, але і підкреслити соціальний статус. Сьогодні дуже популярна в середовищі нинішніх суперменів чоловіча модельна стрижка.

Кожен новий сезон вносить якусь родзинку в усталені до цього форми. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що мода на чоловічі стрижки змінюється, хоча і не так стрімко, як на жіночі зачіски. Проте стрижка чоловіча модельна залишається фаворитом ось вже впродовж декількох років.

Дивовижна сила акцентів

Треба сказати, що чоловічі зачіски багато в чому залежать від нюансів, штрихів, деталей. У них немає таких різноманітних прийомів укладання, як у жінок. Але одна і та ж стрижка може виглядати абсолютно по-різному. Все, що для цього потрібно зробити, — це розставити акценти по-іншому. Модельні чоловічі стрижки багато в чому залежать від чубчика.

    Якщо ви вирішили укласти її на бік, будьте готові до образу «пай-хлопчика». Саме таке враження буде складатися про вас. Зачесана наверх чубчик говорить про вашу відкритість і врівноваженості. Подовжена — підкреслить ваші стиль і строгість. А коротка додасть образу сміливість і завзяття.

Технологія виконання чоловічої модельної стрижки
Основні стилі модельних стрижок

Стрижки, мають одну загальну назву, — модельні, насправді бувають різних стилів.

    Спортивний стиль. Якщо вас приваблює саме модельне коротка стрижка чоловіча, то вона як раз відноситься до цієї категорії. «Напівбокс», «їжачок» чи «майданчик» — все це спортивний стиль. Такі зачіски вибирають лідери — цілеспрямовані, ділові, користуються популярністю у дівчат. Романтичний стиль. Вибір тих, хто звик до стрижок середньої довжини. З допомогою укладання зовнішній вигляд зачіски можна змінювати до невпізнання: пасма-голки, акуратно зачесане волосся або злегка розпатлане. Класичний стиль. Заперечувати сталість і елегантність класики нікому не прийде в голову. Вона буде завжди. Точно також завжди будуть класичні стрижки — акуратні, природні, стримані. Креативний стиль. До цього напрямку відноситься модельна стрижка чоловіча подовжена. Дуже часто вона буває виконана з рваними пасмами або елементами асиметрії.

Техніка чоловічих стрижок

Технологія чоловічий модельної стрижки не менш важка, ніж техніка жіночих зачісок, завивок, укладок. Вона вимагає високого професіоналізму. Тут потрібно враховувати все: будова черепа, форму обличчя і, звичайно, уподобання кожної окремо взятої особистості.

Безліч елементів включає в себе модельна стрижка чоловіча: як стригти, ніж стригти, як правильно доглядати за волоссям, щоб зачіска зберігала презентабельний вигляд. Всі ці особливості багато в чому впливають і на якість стрижки, на її форму. У своїй роботі майстер використовує два основні інструменти — ножиці і машинку. Волосся на потилиці і з боків зрізують машинкою. Верхня частина голови і чубчик оформляються ножицями.

Стрижка машинкою: що потрібно знати?

Стрижки, виконані за допомогою цього перукарського інструменту, сьогодні дуже актуальні. Але при такій роботі слід враховувати різні моменти. Модельна стрижка чоловіча машинкою буде стильною і акуратною, якщо враховані основні правила. Поговоримо про деякі з них:

    При бажанні зрізати більше волосся і не пошкодити їх, ручки машинки стискати і розтискати треба до відмови. Просувати інструмент потрібно проти росту волосся, так як він працює тільки в тому випадку, коли зустрічає опір. Не рекомендується рухати машинку вперед дуже швидко. В такому випадку вона буде не встигати перерізати всі пасма. Досягнувши верхівки, не можна різко віднімати прилад від голови, інакше можна пошкодити волосся. Дотримуючись цих нехитрих правил, можна отримати чудовий результат, в захват від якого прийде будь-який чоловік.

Як бачимо, різноманітність модельних стрижок допомагає вибрати зачіску у відповідності зі своїми індивідуальними особливостями. Створити власний унікальний стиль, правильно розставивши акценти.

Вам буде цікаво дізнатися:

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Технологія виконання чоловічої модельної стрижки, які стилі зачісок для сильної статі актуальні в новому сезоні. стрижка чоловіча модельна технологія

Джерело: Стрижка чоловіча модельна технологія виконання, останні модні тенденції

Також ви можете прочитати