Стрижка чоловіча Бокс

14.10.2015

Таким же прийомом обробіть спочатку лівий висок, потім правий.

В потиличній області волосся потрібно звести на «ні». Перехід від коротких волосся нижньої частини потилиці до більш довгим у верхній частині повинен бути акуратним і чітким. Зводите пасма на «немає» за допомогою тонкої гребінці, яку слід вводити в прядки проти їх росту і під кутом 30-45 градусів. Зрізайте надлишки довжини кінчиками прямих ножиць і тільки з кінчиків гребінця. Роботу потрібно просувати знизу вгору і вправо, потім знизу вгору і вліво. Наближаючись до довгого волосся, поступово збільшуйте нахил гребінця по відношенню до голови. Зріз треба виконувати середньою частиною ножиць з середини зубців гребінця. Крок 6.

Кілька разів розчешіть волосся. Крок 7.


Стрижка бокс рекомендується для короткого волосся будь-якого типу.

Стрижка небажана у випадках, коли шкіра голови має дефекти.

Інструменти. електрична машинка, прямі ножиці, гребінець, безпечна бритва.

Техніки стрижки. спосіб «на пальцях», стрижка машинкою, окантовка.

Волосся тім’яної, верхнезатылочной зон стрижуть способом «на пальцях». Волосся перехідної смуги від стрижки машинкою до стрижки ножицями вкорочують машинкою з висотою ножа 3 мм, рухаючись навколо голови з виведенням машинки вгору.

Плавний перехід від стрижки ножем 1/10 до рівня довжини волосся перехідної смуги здійснюють ножем 1 мм, від перехідної смуги до довжини волосся стрижки «на пальцях» — тушеванием. Пушкове волосся зрізують машинкою або безпечною бритвою.

Короткий опис статті: стрижка чоловіча стрижка Бокс — Стрижка чоловіча,опис,фото зачіски і стрижки: модні тенденції

Джерело: Стрижка чоловіча Бокс

Також ви можете прочитати