Стрижка чоловіча бокс і напівбокс: фото, особливості стрижки напівбокс і

20.02.2017

Стрижка чоловіча бокс і напівбокс

Серед чоловічих зачісок на почесному місці знаходиться стрижка під назвою «бокс» або «напівбокс». Саме ця стрижка робить чоловіків ще більш мужніми та хоробрими. Хоча вона дуже проста і легко виконується, чоловіків вона робить дуже акуратними і стильними.

Стрижка напівбокс зовсім не старить свого власника, нею легко користуються всі чоловіки в будь-якому віці. І до того ж вона відноситься до традиційних форм зачісок, що не викликає ніякого шоку у оточуючих людей, як деякі авангардні зачіски.

Багато зірок Голлівуду вибирають її в якості своєї зачіски, адже волосся набуває доглянутий і діловий вигляд. У даній чоловічої стрижки є і свої особливості.

Стрижка чоловіча бокс і напівбокс: фото, особливості стрижки напівбокс і

Раніше стрижка бокс і напівбокс у всіх асоціювалася більше зі спортсменами або військовими, оскільки ті воліли її за простоту і прекрасний зовнішній вигляд. Зараз же в основному цю зачіску вибирають ті чоловіки, які хочуть виглядати доглянуто без сучасних нововведень, не експериментуючи.

Ця зачіска досягла свого піку популярності в дев’яності роки, але і зараз залишається однією з найбільш актуальних зачісок. А все із — за того, що вона вважається універсальною, так як підходить як під класичний стиль, так і під спортивний.

Відмінною особливістю стрижки полубокса вважається і те, що він підходить абсолютно всім, не залежно від того, яка форма особи у його володаря. Особливого догляду стрижка не вимагає. Але стрижки бокс і напівбокс насправді не вважаються одним і тим же варіантом зачіски, так як вони хоч і однакові, але відрізняються технологією виконання.

Особливості стрижки напівбокс

Виконуючи «напівбокс», робляться всього дві лінії, які потім будуть виступати в якості окантовок, завдяки яким здається, що потилицю і віскі коротко підстрижені. Але якщо лінію переходу зробити трохи вище вийде звичайна стрижка бокс.

Стрижка напівбокс дозволяє своєму власникові зробити свій вибір, а так само змінювати лінію, трохи видозмінюючи зачіску. Деякі прибирають чубчик і навіть експериментують з довжиною волосся на верхніх пасмах. Так і створюються абсолютно нові стилі і укладання зачісок.

Головна відмінність цього виду зачісок полягає в довжині волосся. Тому слід завжди підтримувати форму зачіски і частенько заглядати до свого майстра. А вибирати яка ж з них до лиця з урахуванням зовнішності її володаря.

Як зробити стрижку напівбокс самостійно

Зачіску «напівбокс» можна постаратися виконати самим. Для цієї процедури знадобиться всього лише спеціальна машинка для волосся, гребінець і ножиці.

Волосся до того, як почати робити зачіску повинні бути добре вимиті і висушені. Потім їх слід підстригти з допомогою особливої насадки для волосся, яка входить в набір машинки і потім зголити лінію в області від мочки вуха до потилиці.

В результаті вийде виголена дуга, середина якої буде трохи опущена. В районі вух слід підрівняти окантовку і постаратися зробити плавний перехід волосся.

Стрижка чоловіча бокс і напівбокс: фото, особливості стрижки напівбокс і

Спеціальною насадкою машинки підстригти район тім’ї голови, щоб у підсумку отримати волосся довжиною приблизно 8 див. Потім пройтися зверху філірувальними ножицями, щоб надати зачісці невимушену форму овалу.

Як зробити чоловічу стрижку бокс самостійно

Щоб зробити стрижку бокс в домашніх умовах, треба практично повторити попередню процедуру стрижки, єдине, що довжина повинна залишитися не 8, а 4 см, при цьому треба стригти, починаючи з виска.

Внизу підстригти і залишити волосся довжиною 1 см, волосся на тім’яній і потиличній частині треба буде постригти з допомогою ножиць.

Чубок можна залишити, а можна зістригти повністю і також попрацювати в кінці філірувальними ножицями.

Короткий опис статті: чоловічі зачіски Стрижка чоловіча напівбокс: особливості як правильно зробити стрижку напівбокс з фото. Чоловіча стрижка бокс робить чоловіків ще більш мужніми та хоробрими. Стрижка чоловіча бокс і напівбокс

Джерело: Стрижка чоловіча бокс і напівбокс: фото, особливості стрижки напівбокс і бокс

Також ви можете прочитати