Стрижка боб: все геніальне просто

31.05.2015

Стрижка боб: все геніальне просто

Легенда свідчить, що стрижку боб придумала Коко Шанель. Вийшло у неї випадково: вогонь від газового пальника обпалив її довге волосся. Не бажаючи з-за такої дрібниці пропустити спектакль, на який збиралася цим увечері, знаменита Шанель одним рухом обстригла димлячі пасма. Нова стрижка законодавиці мод була сприйнята як тренд в перукарському мистецтві, і незабаром подражательницы Коко з’явилися на вулицях міста, стрижені так само коротко.

Інша, більш давня легенда, що приписує авторство стрижки Жанні д’арк.

Так чи інакше, але в даний момент стрижка боб улюблениця багатьох жінок на всій планеті. За час її існування виникло безліч варіантів, ця зачіска дозволяє перукарям підвищувати свою майстерність і проявляти фантазію.

Список голлівудських знаменитостей, гордо носили боб, досить великий. До нього увійшли Кіра Найтлі, Ума Турман, Лів Тайлер, Ніколь Річчі, Джессіка Сімпсон, Єва Лангория, Дженніфер Еністон, Гвінет Пелтроу і навіть Мадонна. Слід зазначити, що вона була дуже ефектна в цій стрижці. Але вразила Вікторія Бекхем. Змінивши образ і обрізавши свої довге волосся, яким вірна була багато років, вона обрала боб, який дивно їй йде.

Якщо ви зупинили свій вибір саме на цій стрижці, то для початку не піддавайтеся экспериментаторскому пориву і зробіть класичний боб. Нехай він буде середньої довжини, без асиметрії та інших креативностей. Для укладання застосовуйте мус, укладайте волосся за допомогою фена, починаючи з коренів. Кінці краще підкрутити всередину. Через кілька днів ви зрозумієте – йде вам ця стрижка і, можливо, продовжити експеримент.

Техніка зачіски боб

Спочатку волосся потрібно намочити, щоб вони були злегка вологими. Починати стрижку треба з нижньої потиличної зони. Зніміть нижню пасмо і скоротити її до 1 см. Всі наступні пасма потрібно прирівняти до попередньої і таким чином дістатися до верхівки. При цьому перукар повинен трохи відтягувати волосся на себе. Потім чергу скроневої зони. Необхідно взяти пасмо з правого боку, розчесати її відрізати, прирівнявши до нижньої пасма на потилиці. Всі наступні пасма зістригають аналогічно, злегка відтягуючи на себе. Точно також надходять з скроневої зоною зліва.

Наступний крок – формування чубчика. Визначаючись з довжиною чубчика, слід пам’ятати, що, висохши, волосся стануть коротшими. Чубчик – основний елемент стрижки боб. Вона той завершальний штрих, який надає закінченість образу. Чубчик – це модний штрих в класичній зачісці. Стрижка боб не диктує абсолютні правила, що стосуються чубчика. Вибір її довжини залишається за жінкою. Але саме чубчик зробить ваше обличчя виразним, підкреслить очі, приховає недоліки форми голови. Але пам’ятайте, що чубчик вимагає постійного догляду. Кожні два тижні її потрібно буде підстригати і приводити в порядок. Зауважимо, що боб допускає і відсутність чубчика.

Кому йде стрижка боб?

Насамперед жінкам зайнятим і активним, тому що стрижка боб не вимагає великих витрат часу на укладку. Але при цьому вона стильна і модна. Залежно від типу обличчя, структури і стану волосся ваш майстер підбере оптимальний варіант цієї стрижки. А існує їх декілька: гладкий, з різкими і чіткими лініями, ступінчастий. Довжину волосся можна залишити до плечей, а можна вкоротити до середини особи. Боб підійде жінці, якій потрібна модна і сучасна стрижка, але яка не бажає скорочувати волосся. Більшої виразності або навіть епатажу можна досягти, пофарбувавши волосся в креативний колір або відразу в два. Завдяки укладанні одну й ту ж стрижку можна варіювати від бездоганно гладкою до легковажно-пишною.

Але не можна не відзначити, що боб як варіант стрижки для круглого обличчя не саме вдале рішення, оскільки може зробити його візуально широким. Вузьке обличчя потрібно обов’язково візуально розширити, додавши стрижці обсяг. Грубе обличчя стане м’якше, якщо зробити боб з плавними лініями. Володарки «важкого» особи повинні віддати перевагу подовжений боб. Якщо жінка струнка, володіє довгою шиєю і вузьким обличчям, то необхідно підібрати точні пропорції стрижки, щоб не отримати дисбаланс. Зробити правильний вибір допоможе тільки досвідчений майстер, який врахує всі особливості особи.

Стрижка боб для короткого волосся

Короткий опис статті: стрижка боб

Джерело: Стрижка боб: все геніальне просто — Секрети краси — Краса і здоров’я — Статті — Дрібниці життя

Також ви можете прочитати