стрижка «Боб., стрижка боб каре, стрижка боб варіанти, стрижка довгий боб, стрижка середній боб

02.05.2015

Стрижка «Боб»

Класична жіноча стрижка «Боб» лише трохи поступається знаменитому «Каре» за своєю популярністю. Деякі навіть плутають ці дві стрижки(іноді стрижку «Боб» називають однією з різновидів «Каре»). «Боб» дійсно дуже нагадує «Каре», плюс до цього, обидві ці стрижки своєму розпорядженні величезною кількістю варіацій.

Головна відмінність між двома стрижками полягає в тому, що в стрижки «Боб» відсутня чубчик, в той час як в «Каре» чубчик є обов’язковим атрибутом. «Боб», як і «Каре» може виконуватися на волоссі різної довжини, з різним оформленням кінчиків (рівні кінці або сходинки). Плюс до цього, «Боб» можна по-різному укладати відмінно буде виглядати як гладкий, так і об’ємний варіант зачіски. Завдяки такій різноманітності стрижок в стилі «Боб» кожна представниця прекрасної статі зможе підібрати для себе найбільш ефектний варіант в залежності від текстури і густини волосся, а також від форми обличчя.

Почнемо, мабуть, з підбору стрижки в залежності від форми обличчя. Для власниць овального обличчя ідеально підійде об’ємний «Боб», в той час як для круглолицих панянок логічно підбирати гладкий «Боб» без заокруглених контурів. З іншого боку, подібні закруглені контури зможуть пом’якшити гострі риси обличчя. Що стосується довжини волосся, то подовжена стрижка підходить для осіб з масивними рисами, а для овального або подовженого обличчя з довгою шиєю краще вибирати боб середньої довжини, щоб візуально вкоротити шию і округлити обличчя.

Що стосується текстури волосся, то «Боб» буде відмінно виглядати як на прямих, так і на кучерявих волоссі. Проте варто відзначити, що «Боб», виконаний на прямих волоссі, укладати значно легше, ніж на кучерявих. Для власниць тонкого, рідкісних волосся можна порадити «Боб» з спеціальної филировкой, «Боб», виконаний каскадом. У цьому випадку, зачісці дуже легко додати об’єм, використовуючи мінімум часу і засобів.

Тепер розглянемо основні варіації стрижки «Боб».

  1. Боб середньої довжини без асиметричних елементів. Це найпростіший варіант для тих, хто вперше зважився на цю стрижку. Укладається подібний боб дуже легко за допомогою фена і круглої щітки (кінчики завиваються усередину).
  2. Подовжений «Боб». При формуванні цієї зачіски волосся рівно підстригаються трохи нижче підборіддя (або ж на лінії плечей). Таку зачіску можна носити на прямий або косий проділ. Укладання подібної стрижки здійснюється з допомогою пінки і фена з каркасною насадкою.
  3. «Боб» з филировкой волосся на скронях. Филируя волосся скронь, можна створити ефект разлетания волосся. Подібна стрижка добре підійде для тонких волосся. Таку зачіску можна носити з зубчастим проділом, в результаті чого можна отримати пасма різної довжини.

Також можна експериментувати з різними акцентами в стрижці. По-перше, стрижка може бути асиметричної (проте, підійде така зачіска лише струнким дівчатам з овальним обличчям і правильними рисами). Також можна виділити окрему пасмо відтіночним лаком. Що стосується фарбування волосся в цілому, то «Боб» відмінно виглядає і з однотонним тонуванням, і з м’яким меліруванням.

Автор статті: Галетич Юлія

Дата публікації: 09.08.2011

Передрук матеріалів статті без посилання на сайт заборонене!

Короткий опис статті: стрижка боб Гарні здорові волосся — мрія кожної сучасної жінки! Все про здоров’я волосся, про правильному догляді, сучасних засобах і досягнення медицини Ви зможете дізнатися на нашому сайті. Так само зможете ознайомитися з народними рецептами збереження краси вашого волосся, секретами вибору зачіски, фарб і інших косметичних засобів, дізнатися маленькі хитрощі про засоби укладання та стайлінгу волосся, нарощування волосся, фарбування волосся, стрижка волосся, випадання волосся, довге волосся, маски волосся, кольору волосся, ріст волосся, волосся догляд, кошти волосся, лікування волосся, зачіски, видалення волосся, фото волосся, стрижка довге волосся, косметика волосся, випрямлення волосся, волосся рецепти, короткі волосся, волосся народні засоби, завивка волосся, волосся натуральні, купити волосся, зміцнення волосся, випрямляч волосся, пересадка волосся, календар стрижки волосся, випадає волосся, масла волосся, відновлення волосся, професійна косметика для волосся, зміцнення росту волосся, випадання волосся, здорові волосся, як правильно доглядати за волоссям

Джерело: стрижка «Боб», стрижка боб каре, стрижка боб варіанти, стрижка довгий боб, стрижка середній боб

Також ви можете прочитати