Стрижка боб на середні волосся: яку вибрати

18.05.2015

Кому підходить стрижка боб

Стрижка боб пов’язана із звільненням і незалежністю жінки. Цю стрижку вибирають дами впевнені і з дуже сильним характером. Така стрижка безсумнівно буде підкреслювати вашу індивідуальність, якщо ви любите рух, і ваше життя постійно змінюється.

Якщо у вас є різкі риси обличчя і гостре підборіддя, боб візуально пом’якшить їх і «скоротить» надто худе обличчя. Тим не менш, якщо у вас квадратне обличчя, ідеальним рішенням може стати тривалий боб з довгою чубчиком. Боб в будь-якій формі ідеально підходить для овального і трикутного обличчя.Різновиди стрижки боб

Існують сотні різновидів стрижки боб. Ця зачіска може кардинально змінитися, навіть з мінімальними доповненнями.

Класичний боб. Стрижка трохи вище плечей. Волосся не мають чіткої і великий градуювання, можуть спадати трохи на обличчя, і подворачиваться під підборіддя.

Перевернутий боб. Стрижка більш сміливіше класичної версії. Волосся на потилиці мають градуювання і коротший, ніж волосся спереду.

Шаруватий боб. Стрижка має градуювання на кінцях по всій довжині волосся.

Подовжений боб. Відмінна версія для жінок, які бояться різких змін. Добре поєднуються з нею довгі, прямі чубчики.Боб з чубчиком або без?

Якщо у вас повні щоки і низький лоб, краще вибрати подовжений боб, округлу чубок, що буде візуально витягати особа. Уникайте класичний боб.

У випадку з квадратним обличчям, сильної щелепою і занадто широким лобом, вибирайте довгі чубчики, які додадуть легкість особі. Це може бути коса чілка або градуйована подовжена. Боб без чубчика, в цьому разі, найгірше рішення.

Для обличчя трикутної форми може бути обраний класичний боб. Ви можете вибрати варіант з чілкою або без. Якщо ви вирішили підстригти волосся, виберіть варіанти з подовженням особи.Якщо вам потрібна стильна стрижка і одночасно легка у догляді, то боб стане кращим варіантом. Використовуючи тільки фен і круглу гребінець щітку, можна укласти вологі волосся в об’ємну і модну зачіску.

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся

Джерело: Стрижка боб на середні волосся: яку вибрати

Також ви можете прочитати