Стрижка БОБ на довге волосся. Фото

28.09.2015

Стрижка БОБ на довге волосся | Фото


Стрижка боб дуже давно придбала свою популярність, це сталося ще на початку XX століття, модні тенденції змінювалися, але ця стрижка залишалася актуальною. Пізніше стали змінюватися техніки виконання цієї стрижки, з’явилася стрижка боб на довге волосся, але популярність її виявилася неминучою.

Стрижка боб на довге волосся: варіанти

На сьогоднішній день варіанти цієї стрижки різноманітні, є асиметричний боб, подовжений, короткий, боб кучеряве волосся, багатошаровий і т. д. Якщо ви ще не впевнені, чи піде вам ця стрижка, і тим більше не хочете сильно коротко обстригати свої довге волосся, вам є сенс зробити класичну стрижку середньої довжини. Не експериментуйте з асиметрією і багатошаровістю, якщо вам підійде класичний варіант тоді тільки можна спробувати нові техніки цієї стрижки.

Техніка укладання цієї стрижки досить проста: після миття волосся на пасма наноситься мус для укладання волосся сушаться феном по напрямку від коренів, а кінчики волосся трохи подкручиваются всередину. Стрижка боб на довге волосся, може бути довжиною до лінії плечей і навіть нижче, зі сходами або графичными рівними кінцями, вона може бути абсолютно гладкою, об’ємної або ж з завитками і кучерями. Стрижку слід вибирати, відштовхуючись від форми особи і структури волосся.

Стрижка боб для різних типів особи

Дуже велике значення в цій стрижці відводиться чубчику. Саме довжина, форма і густота чубчика визначає в підсумку загальний вид стрижки. Боб буває і без чубчика, але так як у цьому році чубчика особливо популярні, якщо вам все ж чубчик йде – слід віддати перевагу бобу з чубком. Чубчик дозволяє скоректувати форму обличчя, а також чубчик продовжує залишатися модним акцентом в будь-якій зачісці. Власницям густих прямих волосся ідеально підійде стрижка боб на довге волосся з рівною, густий чубчиком.


Об’ємний боб підійде жінкам з вузьким обличчям. Якщо у вас кругле обличчя є сенс зробити довгий боб з прямими пасмами. Об’ємна стрижка з м’якими контурами ідеально прикрасить різкі риси жінки, тому якщо у вас гострі риси обличчя – ця зачіска для вас. Також довгий боб підійде жінкам з великими рисами обличчя, а от жінкам з худим обличчям і довгою шиєю слід відмовитися від боба на довге волосся. У цьому випадку ідеальним вибором буде боб середньої довжини, така стрижка округлить обличчя і зробить шию візуально коротше.

Стрижка боб на довге волосся досить яскрава і стильна, але щоб надати їй ще більшу виразність справжні модниці можуть експериментувати з кольором і асиметрією. Спробуйте колорування, правда, уникайте контрастних кольорів, в цьому сезоні популярні теплі природні відтінки. Стрижка боб доречна в будь-якій життєвій ситуації, вона буде чудово виглядати і в повсякденному житті та на урочистому прийомі. Незважаючи на те, що за цією зачіскою легко доглядати, все ж щоденне укладання для цієї стрижки просто необхідна. Боб виглядає стильно і красиво тільки на доглянутих здорових волоссі.

© Автор: Ольга Тараскіна

© Фото: depositphotos.com

Короткий опис статті: стрижка боб Стрижка боб дуже давно придбала свою популярність, це сталося ще на початку XX століття, модні тенденції змінювалися, але ця стрижка залишалася актуальною.

Джерело: Стрижка БОБ на довге волосся | Фото

Також ви можете прочитати