Стрижка боб на довге волосся: фото, ідеї, укладання

26.07.2015

Спочатку вона являла собою просто короткі кучері; в 50-х роках стрижка оновилася чубчиком і ступінчастим виглядом. У 60-ті роки перукарі дали бобу пишність і начісування; 70-е роки віддали данину простоті — випрямлене волосся з накрученими кінчиками. У 80-х роках боб розділився на 2 види — скуйовджений і гладкий; 90-і роки внесли останні штрихи в варіації боба — стрижка стала багатошаровою. Починаючи з 21 століття, стрижка боб стала поєднувати всі минулі епохи і всі можливі варіанти форм.

Класичний боб — це симетрична коротка стрижка. Однак, з часом зачіска стала підходити і для середніх волосся, а пізніше і для довгих. Боб на довгому волоссі — одна з популярних зачісок на сьогоднішній день. Вона підходить для всіх дівчат, які хочуть виглядати сучасно, але не готові до радикальних змін.

Стрижка боб на довге волосся – кому підійде?

Довгі волосся дають можливість для різних варіантів боба. Особливу увагу варто приділити чубку; вона — один з визначальних факторів при стрижці, а її форма, довжина та густина залежить від форми особи і товщини волосся. Боб, в тому числі і з чубом, ідеально підходить для дівчат з прямим волоссям. А ось з хвилястим волоссям краще не експериментувати зі стрижкою чубчика, так як, укладання буде практично неможливою.

Пам’ятайте, що стрижка боб на довге волосся візуально подовжує овал обличчя, тому підходить для дівчат з квадратним, круглим або овальним обличчям, а також з короткою шиєю. Витягнуте обличчя фактично вимагає об’ємної зачіски, тому дуже органічно виглядатиме градуйований каскадний боб. Особливо така стрижка шарами підходить для власниць тонкого волосся. Детальніше про кращі стрижки для тонкого волосся ви можете прочитати в іншій статті на Ladystory.ru.

Великі риса особи добре згладить довгий боб, а от з невеликими рисами краще буде виглядати короткий, і, в крайньому разі, середній боб — він візуально подовжить шию і додасть потрібний обсяг.

Фото стрижки боб на довгому волоссі

Варіанти фарбування для стрижки боб на довге волосся

Боб — експериментальна стрижка, тому варто звернути увагу і на фарбування волосся. Різні поєднання кольорів (особливо природних відтінків) дозволяють підкреслити риси обличчя, подовжити або вкоротити. А яскраві кольори поставлять у підсумку потрібний характер. Також добре буде виглядати з «бобом» брондірованіе темного волосся. Вийшла «шапочка» буде виглядати просто бездоганно!

Правильна укладка — застава гарного зовнішнього вигляду, тому до укладання зі стрижкою боб потрібно поставитися дуже акуратно. В мінімумі укладання для повсякденності потребують прямі волосся — трохи мусу, гребінець і фен розгладять їх і додасть потрібний вид. А ось з кучерявим та неслухняним доведеться постаратися. На волосся наноситься мус для укладання, сушка проводиться з підведення коренів, а круглою щіткою трохи подкручиваются кінці — це природний вигляд боба підійде для будь-якої ситуації.

Рівні кучері добре виглядають на довгому волоссі, тому завивка щипцями або бігуді (за винятком термобігудів) допоможе створити зачіску «на вечір». Стильність і сучасність боба можна підкреслити укладанням з ефектом «мокрих волосся», для цього знадобляться спеціальні засоби або втручання майстра або, хоча б, подруги. Стрижка в стилі боб для додання їй вечірнього гламуру вимагає професійної укладки, так як будь-яка нерівність може зіпсувати фінальний образ, надати неохайності.

Короткий опис статті: стрижка боб Варіацій стрижки боб настільки багато, що навіть перукарі здатні в них заплутатися. Ще б, короткий стиль, стрижка боб на довге волосся, «рваний» край або стрижка боб на довге волосся,волосся

Джерело: Стрижка боб на довге волосся: фото, ідеї, укладання

Також ви можете прочитати