Стрижка боб: модні тенденції, історія, фото

05.09.2015

Стрижка боб: модні тенденції, історія, фото

Стрижка боб – сьогодні це одна з найпопулярніших зачісок. Багато в чому своєю славою вона зобов’язана модниці Вікторії Бекхем, яка останнім часом віддає перевагу саме цей варіант стрижки.

Фотомодель Alysha Nett, відома своїми сміливими експериментами з волоссям, чудово виглядає зі стрижкою боб

Стрижка боб: історія зачіски

Історія стрижки почалася з французької перукаря Антуана де Парі, який в 1909 році вперше створив зачіску боб. На її створення його надихнув образ Жанни д’Арк. Зачіска відразу здобула скандальну популярність. Це було пов’язано з тим, що в ті часи жінкам не годилося ходити з короткими стрижками .

Один час, жінок з зачіскою боб навіть соромили й ганьбили, і не всі перукарі наважувалися робити цю стрижку своїм клієнткам. Але, незважаючи на це, стрижка боб все більше набувала популярності. Можливо навіть, завдяки великій модниці Коко Шанель, здивованій новим, неординарним для початку 20 століття, чином танцівниці Ірен Кастл.

Короткий опис статті: стрижка боб Стрижка боб – сьогодні це одна з найпопулярніших зачісок. Багато в чому своєю славою вона зобов’язана модниці Вікторії Бекхем, яка останнім часом воліє стрижка боб

Джерело: Стрижка боб: модні тенденції, історія, фото

Також ви можете прочитати