Стрижка боб каре, технологія стрижки боб каре

20.02.2017

Стрижка боб каре

Стрижка боб каре, технологія стрижки боб каре

Не кожна дівчина зважитися зробити коротку стрижку, але та, яка зважилася повинна вибрати таку стрижку, яка буде підкреслювати всі її переваги і підійде їй дійсно, так, стрижка повинна бути оригінальною і модною. Однією з такою є стрижка боб каре.

З допомогою стрижки боб каре ви легко досягнете того, щоб ваш овал обличчя був підкреслений, а вади будови обличчя були приховані. Саме стрижка боб каре м’яко обрамляє обличчя. До того ж вона ідеально підходить в якості зачіски для повсякденного використання: легка в укладанні, приємна і красива .

Стрижка боб-каре

Стрижка боб-каре

Ця стрижка є однією з найпопулярніших на сьогоднішній день серед зірок Голлівуду. Ось вже протягом кількох років вона залишається на вершині, навіть, незважаючи на те, що протягом моди та й сама мода змінюється дуже швидко.

У цілому стрижка боб каре повністю аналогічна звичайної стрижки боб, тільки завдяки специфічної техніки стрижки боб-каре вона виглядає трохи довше, до того ж вона розбавляється каскадом, що робить її ще більш виразною. Іноді зустрічається варіант стрижки боб каре з чубчиком, що в традиційному бобі взагалі протипоказано. Чубчик може бути виконана як в звичайному прямому стилі, так і в «скошеному».

Для того щоб стрижка боб-каре виглядала більш елегантно локони, які розташовані на потилиці піднімають на два-три сантиметри. В результаті ми отримуємо чітко окреслені вилиці. Багато дівчат з такою стрижкою зачесують волосся трохи назад, в підсумку виходить дуга, яка окреслює вухо – результат акуратно обрамлене особа. Такий типаж стрижки ідеально підійде під діловий макіяж бізнес-леді і під гламурний макіяж тусовщиця або кінозірки.

Довгий варіант стрижки боб каре

Довгий варіант стрижки боб-каре

Я б з натяжкою назвала довгий варіант стрижки боб каре саме довгим – тим не менше, в порівнянні із звичайним стандартним варіантом боба – це справді довга стрижка. В цілому довгий боб – це звичайне каре до плечей, яка в класичному варіанті не вітає ніяких каскадів або різноманіття довжини, причому робиться стрижка на ідеально прямих волоссі. І все ж жіночий варіант стрижки боб каре завжди знаходить нові відгуки та ідеї – багато кінозірок трохи видозмінять довгий варіант боба і додають кучері або каскад.

Середній боб

Середній боб

Якщо подивитися на стрижку боб каре ззаду середнього типажу ви виявите ледве видну шию, а так само ідеально пряме волосся. Середній боб є більш зручним варіантом, ніж минулий. Саме за допомогою цієї зачіски ви створите діловий стиль легко і швидко, правда вечірня зачіска знову ж залишиться такою ж…. Саме поетом такий типаж стрижки рекомендується для дівчат, які не особливо люблять міняти свій образ.

Що стосується проділу, то тут підійде, як прямий, так і косою – виглядати буде все дуже навіть привабливо.

Короткий опис статті: стрижка каре технологія виконання Хочете коротку стрижку, але модну і об’ємну? Тоді стрижка боб-каре, як раз для вас. Різновиди та переваги даної стрижки схема стрижки технологія стрижка боб каре

Джерело: Стрижка боб каре, технологія стрижки боб каре

Також ви можете прочитати