Стрижка боб і її види

02.10.2015

Така різна стрижка боб

Своїй появі вона зобов’язана відомої танцівниці, якій заважали виступати довге волосся. Ірен Кастл просто обрізала неслухняні локони, залишивши зовсім невелику довжину. Що відіграло головну роль у тому, що така зачіска виглядала красиво – приваблива зовнішність самої танцівниці чи все-таки форма стрижки – невідомо. Проте стрижка боб припала до душі спочатку Коко Шанель, а потім і жінок по всьому світу.

Ось уже сто років вона не втрачає своєї актуальності. Перукарі з плином часу вносять у техніку виконання стрижки боб все нові нюанси, які доповнюють її оригінальними акцентами. Вона була обрана відомим перукарем Відалом Сассуном в якості експерименту, в результаті якого і з’явився той боб, який ми знаємо сьогодні – жіночна, оригінальна стрижка, яка виглядає чудово при мінімумі зусиль.

У 80-ті роки з’явилися зачіски, виконані на прямих волоссі, без драбинки, а також, навпаки, скуйовджене, з вираженим каскадом. Вже потім увійшов у моду багатошаровий і асиметричний боб.

Наприклад, велику роль відіграє вибір довжини. Круглолицим дівчатам більше підійде довгий боб з волоссям від підборіддя до плечей. А якщо особа, навпаки, витягнуте, виправити цей недолік зможе боб з довжиною волосся від підборіддя і вище. Володарки овального особи можуть експериментувати практично з будь-яким типом цієї короткої стрижки – їм підійде будь-який.

Боб — каре

Ці дві стрижки дуже схожі один на одного, хоча техніки їх виконання розрізняються. Наприклад, у класичному каре не застосовується градуювання, тут же воно – обов’язковий елемент. Боб-каре стрижка зараз знаходиться на піку популярності, оскільки вона увібрала в себе все найкраще, що є в обох зачісках.

Існує кілька видів цієї модної стрижки.

Прямий боб

Досить сувора стрижка робиться на гладких прямих волоссі. Без сходинок і з чіткими краями. Перед тим, як робити таку зачіску, краще порадитися зі стилістом або перукарем – вона підійде не для всіх. Однак виглядає дуже елегантно.

Короткий опис статті: стрижка боб Завдяки такому різноманітністю технік виконання, на даний момент можна підібрати стрижку боб практично для будь-якого типу особи і будь складання. стрижка боб каре з чубчиком фото

Джерело: Стрижка боб та її види

Також ви можете прочитати