Стрижка боб и боб каре с фото 2014

07.07.2015

Стрижка боб і боб каре з фото 2014

Багато дослідники всерйоз стверджують, що жіноча стрижка боб і стрижка боб каре з’явилися задовго до нашої ери. Мовляв, навіть єгиптянки носили схожі на стрижки боб. Інші ж кажуть, що багато видів стрижки боб з’явилися лише сотню, а то і кілька десятиліть тому.

У будь-якому випадку, здавалося б, з моменту появи жіночого боба пройшло достатню кількість часу, щоб стрижка увійшла в маси. Однак, навіть в 2014 стрижки боб і боб каре продовжують набирати популярність і завойовувати серця сотень тисяч дівчат. У чому ж причина успіху?

  • Універсальність . Боб і боб-каре чудово виглядають незалежно від волоса та віку жінки. Судячи з величезної кількості фото стрижка боб створює і доповнює безліч образів з прямими і кучерявим, короткими або середньої довжини волоссям. Безліч варіацій і універсальність стрижок боб, в купе з творчим підходом, дозволять створити самі різні образи — романтичні, світські і навіть ділові.
  • Практичність. Стрижка боб не вимагає глобального відходу, тривалій щоденній укладання і всього того, чим грішать менш популярні, але вкрай складні жіночі зачіски. У 2014 стрижка боб на короткі або середні волосся давно перестала бути проблемою — при мінімальному особистому догляді форма зачіски зберігається декілька тижнів.
  • Природність . Зовнішній вигляд відіграє важливу роль у нашому житті. І, хто б що ні говорив, природна охайність в більшості випадків виглядає краще, ніж зайва «накрученность». Мала кількість деталей в зачісці не буде змушувати постійно думати про волоссі та інших нюансах, але допоможе почувати себе впевненіше в розмові і роботі. Саме тому природність стрижок боб і каре є важливою перевагою.

Сучасні стрижки боб настільки різноманітні, що їх можна класифікувати годинами. В більшості випадків їх різновид залежить від тенденцій у моді та гардеробі, довжини волосся, форми і укладання.

Стрижка боб на короткі волосся з фото

Класична жіноча стрижка боб на короткі волосся. як на фото 2014 року, цілком може мати чіткі контури. Характерними рисами такого короткого боба є густий зріз і явна лінія в районі вух. Особливо красиво зачіска виглядає на здорових прямих волоссі і може «закінчуватися» як вище, так і нижче вух.

Стрижка боб на коротких волоссі дозволяє в залежності від планів легко змінювати образ. Не найскладніша укладання або легке фарбування, макіяж, гардероб моментально перетворять вас в стильну фатальну красуню або елегантну бізнес леді.

Короткий боб і боб-каре з м’якими контурами

М’які контури стрижки боб і каре для короткого волосся надають образу жіночність і універсальність. Текстурована, місцями не рівна і вільна форма зачіски дозволяє ще менше приділяти увагу укладанні, але все одно виглядати стильно і красиво навіть рано вранці.

На розташованих нижче фото стрижок боб і каре для короткого волосся можна помітити, що дана зачіска дійсно різноманітна. І якщо класичний боб нерідко називають стрижкою «під хлопчика», то сучасна жіноча стрижка боб-каре 2014 року повністю протилежна згаданого терміну. Вона може мати нерівності і скоси, чубок різної довжини і взагалі виглядати злегка «неохайно», що тільки поліпшить зовнішній вигляд.

Стрижка боб на середні волосся

Часто стрижка боб на середні волосся іменується «боб-каре», що не є помилкою. Головні відмінності між стрижками — чубчик і довжина волосся. Так звана жіноча стрижка боб каре в більшості випадків має фактично пряму чубок і приховують вуха волосся, чого не можна сказати про класичному бобі.

Як видно з фото 2014 стрижок боб-каре для середніх волосся існує безліч — укладання може бути прямою або зі скосами, мати ідеально рівну або недбалий «ефект», виглядати гламурно або повсякденно.

Стрижка боб з чубчиком

Текстурована стрижка боб з чубчиком — косою, короткою чи довгою, по праву є трендом сезону 2014-2015. Сучасна яскрава жіноча зачіска користується величезною популярністю серед власниць коротких і середніх волосся.

Боб-каре з чубчиком і належної укладанням виглядає романтично і розкішно. А трохи агресивні креативні нотки, за підтримки текстурирующих засобів легко створюють неповторний жіночний образ.

Крім того, одним з модних трендів сезону є боб і боб-каре в стилі гранж. Головними особливостями даної зачіски є винятковий креатив і «недбалість» в укладанні, легкий «бардак на голові».

З її допомогою ви завжди зможете бути в центрі уваги. Але, як видно з нижніх фото стрижок боб-гранж, доведеться стежити за волоссям і регулярно оновлювати укладання. Тому, для повсякденного використання вона навряд чи підійде.

Асиметричні стрижки боб і боб-каре

Скарбничку сучасних креативних стрижок поповнюють стрижки боб і боб-каре, які відрізняються своєю асиметричною формою.

Зачіски з асиметрією і правильними графічними контурами, які чітко виділяються за рахунок ретельного виконання, повинні робитися справжніми професіоналами. Треба враховувати, що волосся при такій стрижці зможу бути доглянутими, блискучими і ідеально гладкими.

Дуже грайливою і невимушеній можна зробити зачіску, якщо просто зробити контури асиметричними, «рваними» або об’ємним.

Асиметрія для зачіски можна зробити за допомогою аналогічної чубчика.

Коли будете вибирати для себе схожу стрижку, пам’ятайте, що для вас має бути чимало вільного часу. Адже вам потрібно витягнути волосся, і постійно поправляти асиметричну чубок, щоб вона виглядала стильно.

Короткий опис статті: стрижка боб Стрижка боб і боб каре на короткі або середні волосся — десятки фото 2014 року. Чим відрізняється жіноча стрижка боб від каре стрижка боб,стрижка боб каре,стрижка боб на короткі волосся,стрижка боб на середні волосся,стрижка боб фото,Жіночі стрижки,Стиль,і,боб,

Джерело: Стрижка боб і боб каре з фото 2014

Також ви можете прочитати