СТРИЖКА БОБ і БОБ-КАРЕ 2015, фото

20.06.2015

Стрижка БОБ

ТРЕНД СЕЗОНУ! ЗАЧІСКИ В СТИЛІ «ГРАНЖ»

Чому стрижка боб так популярна?

Кажуть, що стрижка боб винайдена давним-давно, задовго до настання нашої ери. Ще стародавні єгиптяни носили стрижки, дуже нагадують сучасний боб. Інші джерела не так категоричні, вони стверджують, що вона з’явилася лише сто з гаком років тому.

Так чи інакше, але стрижка боб і в 2015 році не втратила своєї популярності.

Чому ж багато жінок віддають перевагу саме боб і боб-каре?

  • По-перше, вона універсальна. Стрижка прекрасно виглядає на прямих і на кучерявих волоссі. підходить жінкам різних типів: і романтичним дівчатам, і діловим жінкам, і світським левицям. Універсальність стрижки пояснюється тим, що боб і боб-каре має безліч варіантів, часто зовсім не схожих один на одного.
  • По-друге, вона практична. На відміну від багатьох інших стрижок, традиційний боб вимагає трохи зусиль по укладанню і догляду і зберігає форму протягом тривалого часу.
  • по-третє, стрижка боб — природна. Ми рідко усвідомлюємо, що успіх нашого спілкування з іншими людьми безпосередньо залежить від враження, яке ми виробляємо. Чим менше деталей в нашому образі викликають роздратування в нашому співрозмовникові, тим ефективніше і успішніше буде спілкування. Природність стрижки боб забезпечує найсприятливіший сприйняття її власниці більшістю людей!

Сучасна стрижка боб і боб-каре має безліч різновидів, які багато в чому залежать від поточних модних тенденцій і можуть відрізнятися довжиною, формою, видом укладання і бути зовсім не схожими один на одного.

Короткий класичний боб з чіткими контурами

Класична стрижка боб зазвичай має чіткі контури і може бути, як зовсім короткою — до лінії вух, так і подовженою. Цей варіант стрижки з характерним точним густим зрізом найбільш розкішно виглядає на прямих волоссі.

Особливий «глянцевий» шик такій зачісці надають гладко «витягнуті» і блискучі волосся.

Подібна стрижка дозволить Вам без праці перевтілюватися з елегантною бізнес-леді в стильну фатальну красуню, лише змінюючи стиль одягу і макіяж.

Текстурований боб і боб-каре з м’якими контурами

Якщо контури стрижки боб або боб-каре текстуровані. а форма стрижки більш вільна, то образ буде більш м’яким і універсальним.

Погляньте на різноманіття оригінальних сучасних варіантів стрижки боб на фото нижче, щоб розширити свої пізнання щодо цієї модної і жіночною зачісці.

Креативні варіації стрижки боб і боб-каре

Якщо Ви вирішили розпрощатися зі звичним консервативним чином, зверніть увагу на різноманітні креативні варіації на тему стрижки боб .

ТРЕНД СЕЗОНУ! Боб-каре з видовженими бічними пасмами

Боб-каре з видовженими бічними пасмами. безумовно, є одним з найбільш цікавих і стильних сучасних варіантів стрижки. Укладання подібної стрижки може бути різною, в залежності від Вашого настрою і ситуації. Наприклад, можна легко витягнути волосся, а можна укласти волосся з ефектом легкої недбалості, щоб надати зачісці ультра-модний акцент.

Короткий текстурований боб з довгою косою чубчиком

Тему продовжує екстравагантнийтекстурування боб з довгою косою чубчиком — ще один сучасний і модний варіант даної стрижки.

Зачіска виглядає дуже ефектно і романтично за рахунок шикарною шаруватої чубчика, що спадає на обличчя.

Ця креативна стрижка боб виглядає найбільш розкішно, якщо вона підкреслюється модельної укладанням з використанням спеціальних текстурирующих коштів.

ТРЕНД СЕЗОНУ! – текстурований боб і боб-каре в стилі ГРАНЖ

Якщо Вам подобається виглядати модно і актуально і завжди бути в центрі уваги, рекомендуємо Вам звернути увагу на сучасні креативні тенденції в укладанні волосся.

Легкий художній безлад і ефект «навмисної недбалості» в стилі ГРАНЖ додадуть Вашій стрижку боб стильний і модний акцент, як на цих фото:

Асиметричні стрижки боб і боб-каре

Тему сучасних креативних стрижок продовжать стильні асиметричні стрижки боб або боб-каре .

Шикарні асиметричні стрижки з графічно чіткими контурами вимагають граничної точності виконання і повинні виконуватися справжніми професіоналами. Необхідно врахувати, що волосся при такій стрижці повинні виглядати ідеально гладкими, доглянутими і блискучими.

Якщоконтури асиметричні стрижки боб текстуровані або «рвані». то образ буде більш невимушеним і грайливим.

Асиметрія зачіски може підтримуватися тільки асиметричної чубчиком .

Вибираючи для себе подібну зачіску, не забудьте, що у Вас має бути досить вільного часу для того, щоб ретельно витягати волосся, щоб асиметрична чубчик виглядала стильно.

ШАНОВНІ ПАНІ та ПАНОВЕ!

Стилісти салонів краси «Бьянка-Люкс» запрошують Вас на безкоштовні консультації по підбору нового образу.

Запис за телефонами:

(495) 234-3667 ; 234-3675 (м. Аеропорт); (495) 607-0588 ; 607-0185 (м. Сухаревская)

Короткий опис статті: стрижка боб Кажуть, що стрижка боб винайдена давним-давно, задовго до настання нашої ери. Ще стародавні єгиптяни носили стрижки, дуже нагадують сучасний боб. Інші джерела не так категоричні, вони стверджують, що вона з’явилася лише сто з гаком років тому. Так, чи інакше, але стрижка боб і донині не втратила своєї популярності. Чому ж багато жінок, вибираючи стрижку, віддають перевагу саме боб? стрижка боб, стрижка боб фото

Джерело: СТРИЖКА БОБ і БОБ-КАРЕ 2015, фото — Салони краси БЬЯНКА ЛЮКС у Москві

Також ви можете прочитати