Стрижка аврора

09.05.2015

Стрижка аврора — для зухвалих і красивих!

Однією з зачісок, які займають лідируючі позиції за популярністю, можна назвати стрижку Аврора. Вона була на піку моди в 80-е роки минулого століття. Сьогодні мало хто знає її під цим ім’ям, але свої позиції вона не здала. Досить згадати сучасні варіанти цієї жіночої стрижки. Аврора подарувала нам зачіски Каскад та Італійка. Принцип тут той же: пасма різної довжини, драбинка, ефект рваних кінчиків. Аврору відрізняє одна особливість — на маківці волосся стрижуться досить коротко, а нижня частина, навпаки, залишається довгою.

Таку зачіску часто вибирають представники рокерів, панків та інших молодіжних субкультур. Із знаменитостей з цією зухвалою стрижкою можна назвати Ріанну, Юлію Маврину з серіалу «Дочки — Матері», деяких учасниць групи «Ранетки». У різний час таку зачіску носили Надія Грановська, Віра Брежнєва, Дженіфер Еністон і Дженіфер Лопес. Ці жінки відрізняються відмінним смаком, виглядають яскраво і стильно.

Кому підійде стрижка Аврора

Така стрижка волосся, як Аврора, при правильному підході до її виконання підійде жінці будь-якого віку. Молода дівчина може створити модний образ, що запам’ятовується. Особливо вдало будуть виглядати яскраво забарвлені окремі пасма. Жінкам старше додатковий обсяг на маківці і чіткі лінії в обличчя допоможуть виглядати молодше.

Ця зачіска не примхлива в укладанні. Власницям прямих і слухняних волосся вона може не знадобитися зовсім. Тонкі волосся при такій стрижці виглядають об’ємними і живими. На хвилястих волоссі бажано вибирати подовжений варіант Аврори. Коротка стрижка найбільш вигідно буде виглядати при ідеально прямих волоссі. Інакше кучерики будуть стирчати в різні боки, а маківка здаватися великим пухнастим кульбабою. Сучасні засоби укладання дозволяють досягти будь-якого бажаного ефекту, але іноді це буває дуже витратним за часом.

Стрижка Аврора на короткі волосся

На коротких волоссі Аврора виглядає ідеально. Стиль виходить молодіжний і зухвалий. Оригінально буде виглядати трохи бунтарська Аврора з видовженими рваними пасмами по всій голові. При короткій стрижці Аврори обережно потрібно бути тільки дівчатам з квадратною або круглою формою обличчя. За рахунок обсягу на голові вона може візуально збільшити обличчя, зробити його ширшим.

Стрижка Аврора на середні волосся

Аврора середньої довжини зустрічається досить часто. Волосся при такому варіанті опускаються до лінії плечей. Зухвалість доповнюється елементами романтики. Ця стрижка прекрасно підійде дівчатам з круглим типом особи. Вона здатна трохи його витягнути і приховати зайві округлості.

Стрижка Аврора на довге волосся

Довга Аврора також виглядає стильно і сміливо. Єдине, потрібно пам’ятати, що власницям густих і довгих волосся доведеться вистригти значну їх частину. Пасма будуть різними і рваними по всій довжині. У верхній частині голови волосся повинні будуть вистрижені досить коротко. Тільки стиліст високої якості здатний виконати таку стрижку і уникнути растрепанного виду.

Техніка стрижки Аврора

Основний принцип технології стрижки Аврори передбачає створення плавного овальної лінії у особи та струмує форми всієї зачіски. У класичній Аврорі віскі коротко выстригаются. Сучасні стилісти радять не вдаватися до такого прийому. Послідовність виконання Аврори завжди однакова:

    Стрижка починається з визначення довжини перших пасом біля обличчя. В тім’яній і скроневій зонах відокремлюються пасма по крайовій лінії росту волосся. Вони симетрично выстригаются. Тепер ці пасма контрольні. За ним стрижуться все решту волосся біля обличчя. Далі волосся поділяються на дві частини вертикальним проділом. Волосся на потилиці підтягуються до пасма тім’яної перпендикулярно голові. Бічні пасма стрижуться, орієнтуючись на скроневу пасмо. Таким чином досягається ефект драбинки і задається контур стрижки. Залишається тільки зробити овальну окантовку волосся. Кінчики потрібно буде обов’язково отфилировать.

Схема стрижки Аврора допоможе наочно уявити принцип її виконання на відео

Аврора — стрижка для любительок експериментів. В руках майстра вона додасть жінці зухвалості і елегантності, скрасить недоліки і підкреслить достоїнства. Якщо жінка хоче змін у житті, їй слід почати з яскравого образу і сміливої зачіски.

Вам буде цікаво дізнатися:

Короткий опис статті: стрижка Для власниць гострої родзинки і перчинки в характері, і для тих, хто бажає її проявити, ми пропонуємо стрижку аврора в цій статті. Поради та інструкції від майстра! стрижка аврора волосся середні коротка довгі жіноча схема техніка

Джерело: Стрижка аврора — вибір жінок з родзинкою. Для вас — інструкції по стрижці аврора на короткі, довгі волосся, фото і відео інструкція по техніці стрижки аврора.

Також ви можете прочитати