Стригти волосся . Світ без Шкоди

20.02.2017

Стригти волосся

Погоджуватися на стрижку волосся?

Багато жінок перед походом до перукаря замислюються про те, чому б їм кардинально не змінити свій імідж. Періодично навіть власниць розкішних густих локонів (дізнайтеся, як оригінально накрутити волосся ) відвідує думка, а не підстригти їм коротко волосся. Але не завжди результат таких змін радує. Деяким жінкам короткі стрижки зовсім не йдуть. Але краще про це дізнатися, перш ніж перукар візьметься за свої ножиці. Як? Про це вам розповість Світ без Шкоди.

Метод Фріда

Метод Фріда в дії

Метод Фріда називають ще правилом 5,7 сантиметрів. Сам Джон Фрід – відомий стиліст, через особливості своєї фахової діяльності, вивчав різні варіанти зачісок і займався розробкою стрижок для володарів різних типів особи. У результаті своєї роботи він створив формулу і визначив, що дізнатися, чи піде жінці коротка стрижка допоможе кут, під яким розташовується нижня щелепа щодо вуха.

Перевага цього методу полягає в тому, що він абсолютно точний (в усякому разі, його ніхто ще не оскаржив), він підходить для будь-яких овалів особи, і це найпростіший спосіб визначитися – зістригати локони чи ні.

Як дізнатися, чи піде вам коротка стрижка

Озбройтеся лінійкою і звичайним олівцем. Останній потрібно прикласти до підборіддя, розміщуючи його строго по горизонтальній лінії, а ось лінійку потрібно докласти відміткою нуль до центральної частини вуха, де є невеликий виступ, і тримати її максимально вертикально. Попросіть когось із близьких допомогти вам поглянути на яку цифру на лінійці вказує вістрі олівця, або зробіть це самі — проводячи ці дії перед великим дзеркалом.

Якщо результат 5,7 сантиметрів або менше – коротка стрижка не зіпсує ваш образ, але додасть вам привабливості.

Якщо результат більше 5,7 сантиметрів – стригтися не варто, ви будете виглядати привабливіше з волоссям до плечей і нижче. Так що, відмовтеся від візиту до перукаря, але займетеся процедурами, що сприяють росту волосся. Дізнайтеся, як швидко відростити волосся .

Відео про те, як зробити коротку стрижку самостійно в домашніх умовах

Сьогодні ми з вами дізналися про те, як просто і швидко, без ризику для волосся дізнатися, чи підійде вам коротка стрижка чи ні. Можливо, комусь із наших читачів відомі інші способи – діліться ними з нами в коментарях до статті і в обговореннях нашої групи Вконтакте.

Шевцова Ольга, Світ без Шкоди

Короткий опис статті: як навчитися стригти чоловіків відео Спосіб Фріда, який допоможе вам дізнатися чи підходить вам коротка стрижка.

Джерело: Стригти волосся | Світ без Шкоди

Також ви можете прочитати