Strasti.ru ЗАЧІСКА І СТРИЖКА: ПІДБІР ПО ВАШОМУ ТИПУ

02.09.2015

ЗАЧІСКА І СТРИЖКА: ПІДБІР ПО ВАШОМУ ТИПУ


ПОРАДА ДНЯ: КРАСА. Створюючи новий імідж, або просто намагаючись освіжити свій стиль, Ми не завжди можемо зробити підбір підходящої зачіски. А адже вона багато в чому буде впливати на сприйняття Вас як особистості оточуючими людьми. Але при цьому не будь-яку зачіску Ви зможете собі дозволити через типу і будови волосся. Стрижка, зрештою, може просто не підходити до форми Вашого обличчя. Підбір зачіски можна зробити шляхом безлічі експериментів, проб і помилок. Але краще бути обізнаним з цього питання і послухатися порад фахівців.

Тип особи


В залежності від типу особи можна зробити підбір зачіски найбільш підходить саме Вам. Особливо це важливо, якщо необхідно візуально змінити форму обличчя, наприклад, витягнуте зробити більш круглим або навпаки. Також можливо підкреслити (або приховати певні риси особи, скажімо, великі вуха можна завуалювати довгим волоссям за рахунок правильного підбору зачіски.

Для людей з овальною формою обличчя підбір можна здійснити без праці, підходить більшість зачісок. Єдине зауваження: занадто довге волосся можуть занадто сильно подовжити і без того витягнуті обриси. А загалом, для перукарського мистецтва овал в обрисах обличчя береться за ідеал. Тому людям з іншим типом особи ведеться підбір такої зачіски, щоб візуально воно виглядало овальним.

Підбір зачіски для круглолицих людей намагаються зробити так, щоб вона мала форму, поступово розширюється до верху. Таким чином намагаються надати обличчю більш витягнуту форму. Якщо Ви хочете носити чубок, то краще буде вибрати несиметричний варіант (те ж саме стосується і проділів). Зачесывание волосся назад не підходить для людей з круглим обличчям. Занадто коротка стрижка неприйнятна взагалі, а при довгому волоссі вуха бажано закрити повністю. Зачіска «каре» ідеально поєднується з круглим типом особи.

Для людей з квадратним типом обличчя принцип підбору зачіска точно такий же, як і для круглолицих, тобто намагатися візуально подовжити обличчя. Все ті ж несиметричні чубчика і проділи допоможуть змінити форму обличчя. Найкращий варіант – об’ємні зачіски, повністю або частково прикривають вуха, з довжиною волосся до підборіддя.

Для людей з трикутним типом особи радять робити підбір зачіски прямо протилежною за формою. Тобто широкий лоб не слід підкреслювати, а створювати додатковий обсяг тільки в області підборіддя. Рекомендується зробити чубок не надто густий, а знизу волосся так підкрутити, щоб вони розходилися в сторони. Короткі стрижки і зачесывание волосся назад, на жаль, буде не до речі.

До прямокутного типу обличчя найбільше підходить чубчик, що закриває весь лоб. Це робить людину менш довгим. Довгих спадаючих волосся варто уникати, достатньо буде тільки зробити візуально округляющую особа зачіску. Таким чином підбір зачіски робиться з таким розрахунком, щоб надати особі округлу форму.

Що ж стосується рис обличчя, то їх теж можна вигідно піднести за допомогою підбору підходящої зачіски. Наприклад, відвести увагу від великого носа можна за рахунок об’ємної зачіски з густою чілкою, а якщо ніс маленький, то від чубчика краще відмовитися. Довгу шию великі вуха можна заховати за довгим волоссям. Зверніть увагу на те, що для людей маленького росту не дозволено робити занадто об’ємні зачіски. Високим людям можна робити об’ємні стрижки, але при цьому не занадто довгі, щоб не здаватися ще вище.

При підборі зачіски необхідно враховувати і напрямок росту волосся, тому як зачісці в такому разі буде легше зберігати свою форму. Але, якщо це можливо для Вас, відростіть собі довге волосся, щоб збільшити зачіску, тим самим, зробивши волосся більш слухняними.

Жіночі зачіски
Жіночі зачіски дуже багаті різноманітністю пропонованих моделей. Стрижка може бути як довгою, так і короткою. Головне здійснити підбір так, щоб стиль зачіски підходив до Вашого одягу. Деякі жінки вибирають для себе короткі стрижки, інші навпаки воліють носити класичні зачіски.

Короткі стрижки хороші тим, що не вимагають особливого догляду. По-перше, немає необхідності просиджувати довгий час перед дзеркалом, а по-друге, в зимовий період не виникне великих проблем при носіння головних уборів. Підбір зачіски для жінок з коротким волоссям не обмежуються стрижкою «під хлопчика». Різноманітні косі чубчика, злегка спадало на очі, здатні підкреслити Ваш жіночний погляд. Останнім часом все більш популярними стають зачіски з чубчиком, що йдуть від самої верхівки. Іноді короткі стрижки можна порадити жінкам у віці, це дозволить відчути себе трохи молодше.

Довгі зачіски підходять жінкам, які віддають перевагу класичний стиль. Догляд за довгим волоссям вимагає часу, але власницям таких зачісок навіть приносить задоволення доглядати за своїм волоссям. Такі зачіски не тільки створюють або доповнюють образ жінки, але і приховують деякі недоліки. Стрижка з довжиною волосся до плечей характерна для романтичних жінок, при цьому можна трохи прикрити шию, якщо вона занадто довга.

Для жінок, які бажають змінити зачіску не обов’язково радикально щось змінювати. Скажімо, перехід з довгого волосся на коротку стрижку не завжди виправданий. А якщо раптом нова зачіска не сподобається, то потім доведеться чекати, поки волосся знову відросте до потрібної довжини. Можливо, кращим варіантом буде просто змінити колір волосся (за колишньої стрижці це освіжить Ваш образ).

Сучасні методи укладання дозволяють надати волоссю практично будь-яку форму, змоделювати незвичайну зачіску. Але на кожен день зробити підбір зачіски, при якій волосся будуть лежати природно в напрямку зростання.

Чоловічі зачіски
Для більшості чоловіків характерні зачіски з короткими волоссям. У такому вигляді стрижка більш зручна: позбавляє від постійного причісування, не вимагає використання засобів для укладання волосся. При облисінні оптимальним варіантом може послужити стрижка наголо.

Але чоловіча зачіска може бути і довгою. Це не тільки данина моді, але і прагнення виглядати краще. Адже, як вже говорилося, що зачіска може приховати довгий ніс, надати потрібну форму особі і т. д. Крім цього володарі стильної зачіски почувають себе впевненіше. Головне, при носінні зачіски з довгим волоссям приділяти їм достатньо уваги і підтримувати їх в чистоті. Підбір зачіски з зачесыванием волосся назад можливо, тільки якщо це дозволяє тип особи. Раніше була популярна саме така зачіска, але з невеликим нахилом волосся в сторону. Деякі чоловіки підбирають собі зачіску, яка також, як і коротка не вимагає догляду. Невеликий хаос на голові просто-напросто видається за модну зачіску.

Якщо Ви любите експериментувати, то зробіть підбір зачіски з модного журналу. Або як варіант зробіть зачіску з мелірування. Але для більшості чоловіків все одно залишається найбільш прийнятним стиль з природним кольором волосся.

Весільні зачіски


Особливе місце в житті жінки займають весільні зачіски. У цей день важливо бути не тільки красивою, але і зробити його незабутнім, в тому числі і завдяки розкішній зачісці.

Весільна зачіска може бути як завгодно складною, головне, щоб вона поєднувалася з одягом, макіяжем, і звичайно, подобалася самій нареченій. Завжди красиво і жіночно будуть виглядати хвилясте волосся, зачіски з пишними локонами. Для короткої стрижки нареченій радять зібрати волосся наверх. А тим дівчатам, у яких довге волосся, рекомендується зробити весільну зачіску, обрамлює особа, або залишити опускаються на плечі волосся. Традиційно можна доповнити зачіску різними прикрасами, наприклад, квітами або діадемою.

Правильний підбір зачіски завжди допоможе зробити професійний перукар. Він не тільки зможе порадити форму зачіски, відповідну до Вашого лиця, росту, а також типу волосся. Перукар порадить і засоби по укладанню і догляду за волоссям для підтримання їх здоровими і красивими. Головне, щоб зачіска підходила до Вашого стилю одягу, поєднувалася з аксесуарами — очками, наприклад). Також Ви можете спробувати зробити підбір зачіски на комп’ютері, щоб побачити підходить конкретна модель стрижки.

Запорука успіху будь-якої зачіски – чисті, доглянуті волосся, які крім усього іншого виглядають природно. Це єдиний спосіб виглядати привабливо!

Короткий опис статті: підбір стрижки

Джерело: Strasti.ru ЗАЧІСКА І СТРИЖКА: ПІДБІР ПО ВАШОМУ ТИПУ

Також ви можете прочитати