Стильные женские короткие стрижки. Vagan V.O.G.

15.09.2015

Жіночі стрижки

Наша зачіска повинна відповідати загальному образу, а також модним тенденціям. Ваган Вог точно знає, яка модна тенденція актуальна в новому сезоні.

Жіночі короткі стрижки – це одне з віянь сучасності. Адже побутує думка, що вагома частка жіночої краси, падає на волосся. Чим вони пишніше і довше, тим красивіше виглядає панночка. Але не можна залишити в тіні факт – краси жіночої шиї і лінії плеча. У спекотну літню пору, така зачіска не тільки прикрашає, але полегшує життя дівчини.

Історія жіночої короткої стрижки почалася з Твіггі. Вона шокувала громадськість, коли обстригла свої локони. Але заперечувати її неземну красу з коротким волоссям було складно. Стрижка підкреслила ідеальну лінію чола і величезні, красиві очі дівчини. Для багатьох знаменитостей рішення обстригти шикарні волосся стали методом епатажу. Короткою стрижкою вони привертали увагу, відповідно, їх кар’єра стрімко йшла вгору.

Сьогодні жінки з короткими стрижками зустрічаються досить часто. Причому деякі особистості настільки люблять експериментувати, наважуючись навіть на лисину. Знаменитостей також продовжує залучати стиль коротковолосой дами, в їх число увійшли: Ріанна, Вікторія Бекхем, Шарон Стоун, Келлі Осборн, Кірстен Данст, Наталі Портман.

Якщо ви теж мрієте змінити кучері на короткий волосся, зверніться до Ваган Вогу. Він підбере правильну форму короткої зачіски і створить ваш сучасний образ.

У цьому сезоні дизайнери радять і нам приєднатися до зоряної плеяди і наважитися на коротку стрижку. Це не тільки модно, але і дуже корисно для волосся, адже, за словами майстрів, згодом волосся відросте густіше й сильніше. Тенденції сезону В моді короткі стрижки. На модних показах визначилася цікава тенденція: моделі зістригають свої дорогоцінні локони заради чітких графічних стрижок. І що б не говорили про косу-красу, в жаркий період року відкрити шию – мила справа. Найпершою шокувала модну громадськість хлоп’ячої стрижкою, звичайно ж, Твіггі. В ті часи її акуратний лоб був чимось неймовірним, а укупі з оленячими очима і зовсім інопланетним. Але це, швидше, акт епатажу, в пізніший період – в «золоту» десятирічку модельного бізнесу, у дев’яності-Лінда Євангеліста теж зістригла коси, знялася для Демаршельє і відразу ж злетіла на п’єдестал fashion-олімпу. В наш час стрижками вже навряд чи когось здивуєш. Ми бачили і ірокези, і вікторіанські перуки, і начоси, і голені, як коліна, голови, але одна дуже смілива дівчина змогла сколихнути нудьгуючу публіку. Це Агнесс Дейн. Своїм запалом і хлоп’ячої стрижкою «паж» Агнесс підкорила і дизайнерів, і спостерігачів. Зірки теж не ігнорують ножиці перукаря. Ріанна, Вікторія Бекхем, Шарон Стоун, Келлі Осборн, Кірстен Данст, Наталі Портман – всі ці красуні обрали своїм іміджем саме короткі стрижки. У цьому сезоні дизайнери радять і нам приєднатися до зоряної плеяди і наважитися на коротку стрижку. Це не тільки модно, але і дуже корисно для волосся, адже, за словами майстрів, згодом волосся відросте густіше й сильніше.

Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки Індивідуальний образ кожної жінки зі студією стрижок Вог. Вчинені жіночі короткі стрижки. жіночі короткі стрижки, жіночі зачіски москва, стрижка в москві, жіноча зачіска

Джерело: Стильні жіночі короткі стрижки | Vagan V. O. G.

Також ви можете прочитати