Стильні жіночі короткі стрижки .

01.06.2015

Стильні жіночі короткі стрижки

Опубліковано. 16-07-2013, 01:12 | Категорія: Краса


Короткі стрижки завжди були модними, що пояснюється дуже просто. Вся справа у відчутті комфорту і впевненості в собі, які досягаються з їхньою допомогою. Та й постійної укладання вони не вимагають.

На сьогоднішній день є маса типів стильних коротких стрижок для жінок. Але вибирати зачіску потрібно з урахуванням форм вашого обличчя.

До числа найбільш популярних і затребуваних стрижок на короткі волосся відноситься зачіска «боб», з допомогою якої можна витягнути, або звузити форму особи. Даний вид зачіски чудово поєднується з «рваною» чубчиком, а також з прямою класичної чубчиком. Стрижка боб підходить волосся різного типу, як для прямих, так і для витких типів волосся. А щоб можна було наочно побачити цю прекрасну модну стрижку, пропонуємо вам ознайомитися з наступними статтями:» Види стрижки боб «, » Стрижка боб на короткі волосся: фото «, а також » Стильні і модні зачіски 2013 «.

так примітні стильні жіночі короткі стрижки, запитаєте ви і чому вони не виходять з моди? Та тому що з короткою стрижкою жінка завжди буде виглядати стильно. В якості прикладу можна навести стрижку «карі», яка дозволяє з легкістю додати волоссю обсяг. До речі, каре в цьому сезоні є дуже модною стрижкою.

Для коротких стрижок цього сезону характерні асиметричні деталі. Наприклад, це можуть бути випадають пасма. До числа таких стрижок відноситься стрижка каскад. є ідеальним варіантом рішення для власниць великого квадратного особи. Дана стрижка дозволяє візуально витягнути форму особи. Каскад взагалі є універсальною стрижкою, яка підходить навіть людям, у яких тонкі й ослаблені волосся. Але разом з тим ця стрижка досить складна. Тому кожна пасмо волосся повинна довірятися професіоналу.


Якщо вам подобається робити якісь екстремальні вчинки, то вам як не можна, до речі, доведеться стрижка «під хлопчика». Дана стрижка передбачає довжину волосся, що не перевищує 4 див. Дивним тут є те, що, незважаючи на те, що ця зачіска в принципі є хлоп’ячої, чоловіки її вважають однією з найбільш привабливих. У новому сезоні дана стрижка дещо видозмінилася. Тепер волосся на потилиці потрібно залишати довше, ніж це робилося раніше. Лінія шиї повинна відкриватися зовсім небагато, а на вуха волосся падати зовсім не повинні. У деяких випадках можна використовувати обідки для короткого волосся.

Якщо вам здається, що стильні короткі стрижки дуже прості — ви помиляєтеся, бо вони потребують правильного догляду. При цьому особливу увагу має приділятися використанню спеціальних засобів. Це бальзами, шампуні, маски.

При виборі короткої стрижки не можна покладатися тільки на власний смак. Остаточне рішення має бути прийняте на основі консультації стиліста. Ось тоді у вас вийде дійсно стильна стрижка, яка буде радувати позитивними емоціями. Ви можете також ознайомитися з модними короткими жіночими стрижками, фото яких, напевно, вас зацікавлять і ви зможете вибрати найбільш підходящий для вас варіант стрижки.

Популярність коротких стрижок дуже висока. Про це свідчать стрижки голлівудських ікон стилю, серед яких можна відзначити Ешлі Сімпсон, Холлі Беррі, а також Емму Уотсон.

Яка з жіночих коротких стрижок вам подобається найбільше і чому?

Короткий опис статті: стильні стрижки Короткі стрижки завжди були модними, що пояснюється дуже просто. Вся справа у відчутті комфорту і впевненості в собі, які досягаються з їхньою допомогою. Та й постійної укладання вони не вимагаю стрижок, чубчиком, допомогою, короткі, волосся, відноситься, зачіска, затребуваних, популярних, вашого, числа, найбільш, класичної, якої, можна, чудово поєднується, рваною, прямий, зачіски

Джерело: Стильні жіночі короткі стрижки »

Також ви можете прочитати