Стильні зачіски для хлопців і чоловіків

20.02.2017

Стильні зачіски для хлопців

З допомогою правильно підібраною зачіски можна підкреслити мужність і солідність чоловіки. Якщо раніше в моді були подовжені стрижки і скуйовджене волосся, то в нинішньому сезоні 2016 року стильні зачіски для хлопців повинні бути акуратного і старанного виду. Незважаючи на те, що вибір чоловічих стрижок не такий величезний, як для наших жінок, стилісти можуть підібрати правильну зачіску, відповідну окремої особистості.

Модні стрижки сезону

  1. Чоловічий пучок. Стереотип про те, що це виключно жіночий привілей, канув в лету. Сучасна стрижка «чоловічий пучок» передбачає прядки, зібрані назад і пов’язані тугим вузлом.
  2. Андеркат (Undercut) – ультракороткая довжина збоку і потилиці в противагу довгим волоссям в області тімені. Таку стрижку відносять до простих, і вона здатна мати різні модифікації. Ця стильна зачіска для хлопців підходить для будь-якої текстури волосся.
  3. Top knot – цей стиль поєднує в собі два попередніх. Якщо перекласти назву на російську, воно буде звучати як «пучок нагорі».
  4. Класичний бічний проділ – найбільш поширена стильна зачіска для хлопців. Мабуть, носили її всі, тому як вона виглядає досить консервативно. Створюючи зачіску на голові, проводять акуратну укладання пасма до пасма.

Стильні зачіски для хлопців і чоловіків

  1. Теніс – класичний тип стрижки, перекочував в моду зі спорту. Подібна стрижка підійде абсолютно всім представникам сильної статі. Її не потрібно укладати, а тому підходить хлопцям, які дотримуються активного життєвого стилю.
  2. Помпадур – стрижка в подібній стилістиці передбачає укорочені волосся внизу, а зверху довгі. При цьому шкіра на відміну від стильної зачіски для хлопців «fade», не повинна бути видна. Ключовою фішкою зачіски вважаються зачесане волосся назад. Стилісти називають її візитною карткою сміливих і солідних чоловіків.
  3. Гаврош – оригінальний тип стрижки, припускає ультракороткі волосся в області скронь. У свою чергу на маківці, потилиці і попереду шевелюра залишається довгою. Доповнити образ і зробити його завершеним зможе модна коса подовжена чубчик.
  4. Чоловіче каре – стрижка, підходить любителям волосся середньої довжини. Рвані кінчики і коса чілка стануть чудовим виразом мужніх рис обличчя і привернуть увагу протилежної статі. Для створення такої зачіски досить нанести на пальці трохи гелю і злегка наїжачити волосся.

щоразу приміряючи новий образ, чоловікам не варто забувати про деталі та нюанси. Завдання жінки – допомогти молодій людині визначитися з правильним вибором.

Короткий опис статті: назви стрижок для чоловіків З допомогою правильно підібраною зачіски можна підкреслити мужність і солідність чоловіки. Якщо раніше в моді були подовжені стрижки і скуйовджене волосся, то в нинішньому сезоні 2016 року стильні зачіски для хлопців повинні бути акуратного і старанного виду. Незважаючи на те, що вибір чоловічих стрижок не такий величезний, як для наших жінок, стилісти можуть підібрати правильну зачіску, відповідну окремої особистості. Дізнайтеся все про те, як пробачити зраду хлопцеві. Стильні зачіски для хлопців Краса

Джерело: Стильні зачіски для хлопців і чоловіків

Також ви можете прочитати