Стильні стрижки нового сезону

09.10.2015

Стильні стрижки нового сезону

Кожен з нас прагне бути неповторним. У цьому нам допомагають підкреслення індивідуальності в одязі, стійкий характер, манери поведінки, ну і, звичайно, стильні стрижки.

Людина повинна стежити за своїм волоссям, особливо якщо з ними є проблеми. В основному це відноситься до слабкої статі, так як стильні стрижки просто необхідні дівчатам для створення іміджу. Наприклад, причиною для хвилювання можуть стати посічені кінчики. Вирішити цю задачу зможе будь-який перукар. Достатньо лише постригтися на 1-2 см коротше, або кардинально змінити себе і періодично робити стильні стрижки. Також необхідно користуватися спеціальними шампунями і масками, які може підказати майстер.

На думку модниць, стильні стрижки для дівчат найчастіше робляться на дуже довге волосся, кінчики яких за кольором сильно відрізняються від інших. Також однією з найпопулярніших вважається стрижка каскад, яка вже не перший рік тримається на піку тенденцій.
Вона додає об’єм — ось за що її так полюбили. А в кольорі немає ніяких обмежень.

Стильні стрижки на середні волосся вважаються найпопулярнішими серед красунь різного віку. Така довжина підходить для багатьох типів особи, а також дозволяє періодично міняти укладання. Але головним плюсом цієї зачіски є те, що вона дозволяє надати людині різний імідж — як спортивний, так і діловий.

У 2013 році у весняному сезоні з’являються стильні короткі стрижки. Наприклад, пряме каре, боб і гранж. Вони набирають обороти за швидкоплинного наближення літа, адже всі ми знаємо, що в літній сезон дуже важко доглядати за довгим волоссям і укладати їх. Також у новому році популярними стали і прямі чубчики, але і з ними влітку незручно.

Чоловіки теж повинні підбирати собі зачіски під свій образ, але головне, щоб їм було комфортно, і роботодавці схвалили. Стрижка повинна гармонійно виглядати і поєднуватися з одягом.

Фарбувати волосся вирішується не кожен, тому що можуть виникнути проблеми з їх структурою. Або ж просто не сподобається новий колір. Люди перефарбовуються з різних причин. Наприклад, когось не влаштовує природний вигляд, а хтось просто хоче змінити імідж. Дійсно, ніщо не змінює людину більше, ніж новий колір волосся. Особливо якщо він сильно відрізняється від попереднього. Або ж якщо він дуже екстравагантний і яскравий — скажімо, рожевий або синій. Але з новим стилем може виникнути величезна кількість проблем. Наприклад, колір може зістарити вас. Адже дуже важко підібрати саме той, який вам підійде. А після постійно доведеться підфарбовувати коріння — а це ще більше погіршення структури. На всіх по-різному впливають фарби для волосся. Тому перед фарбуванням краще проконсультуйтеся зі своїм перевіреним перукарем, і тоді ви зможете уникнути багатьох проблем.

Не бійтеся змінюватися! Тільки так ви зможете спробувати в житті багато та знайти те, що вам по душі. Досвідчені стилісти допоможуть підібрати кожному підходящий образ. Експериментуйте, у вас обов’язково все вийде!

Короткий опис статті: стильні стрижки Кожен з нас прагне бути неповторним. У цьому нам допомагають підкреслення індивідуальності в одязі, стійкий характер, манери поведінки, ну і, звичайно, стильні стрижки. стильні стрижки стильні стрижки для дівчат стильні стрижки на середні волосся

Джерело: Стильні стрижки нового сезону — FB.uk

Також ви можете прочитати