Стильні стрижки для тонкого волосся

05.10.2015

Стильні стрижки для тонкого волосся

На кожен день гарним варіантом вважаються класичні стрижки каре з чубчиком і каскад. Короткі стрижки для тонкого волосся «сессон» і «боб» прості у виконанні і не вимагають особливої укладання. А різні стрижки з чубчиком або без чубка на довге волосся можна зробити і в домашніх умовах. Модні стрижки на волоссі середньої довжини і короткі волосся в цьому році дуже популярні.

Стильні стрижки для тонкого волосся

Тонке волосся для багатьох дівчат, вважаються проблемою, хоча це просто особливість зовнішності, яку слід враховувати при виборі стильної стрижки і при виборі засобів за тонкими волоссям.

Як підібрати стрижку для тонкого волосся

У відношенні довжини тут зрозуміло, це стрижка на середні волосся або коротка стрижка. Довжина стрижки повинна бути до мочок вух або до лінії підборіддя. Після чого стрижка буде виглядати більш об’ємною і щільною. В плані догляду дуже проблематично доглядати за тонкими волоссям. Рекомендуються об’ємні стрижки, їх складно робити на довгому волоссі. Легким способом буде намочити волосся і піднімати їх біля коріння круглою щіткою для волосся або рукою, підсушуючи одночасно феном. При цьому використовуючи піну або легкий мус для укладання волосся.

Протипоказано робити з тонкого волосся дуже короткі стрижки. Вони не дадуть обсягу і тільки в разі ідеальної форми голови виглядають добре. Філіровку на тонкі волосся бажано не робити, волосся і так негусто, і це буде не кращою ідеєю.

Бажано робити стрижку у професійних перукарів або стилістів. Відмінно себе зарекомендувала стрижка «гарячими ножицями», ця стрижка «скругляет» кінці волосся, що надає зачісці якийсь об’єм, робить її більш гарною і живий.

Популярними стрижками для тонкого волосся в цьому році є стрижка боб, каре, драбинка. Непогано виглядає каре з пасмами волосся нижче підборіддя або об’ємне коротке каре з рівними зрізами. Хорошими варіантами будуть «сходинки», їх потрібно робити по всій голові і драбинка з прядками середньої довжини.

На кругле обличчя краща стрижка – стрижка боб. Вона нагадує каре, але має чіткі і різкі лінії. Розмиті контури стрижки, коса або асиметрична чубчик «боба» прикриє в області вилиць широку частину обличчя і відкриє красиво окреслене підборіддя.

Багатошарова стрижка

Хорошим варіантом буде багатошарова стрижка. Вона виглядає рухомий і об’ємною, але при цьому вона жіночна. Ця стрижка потребує спеціальної укладанні фіксуючими засобами – лаком, мусами і пінками для волосся. Не рекомендується використовувати для укладання віск або гелі, вони можуть погіршити волосся, при цьому втрачається обсяг.

Користується великою популярністю стрижка середньої довжини для тонкого волосся з незвичайною назвою пікс. Щоб надати зачісці потрібний обсяг, вона потребує додаткової укладанні. А пишна довга чолка як би додасть ефект густих волосся. Ззаду волосся закріплюють обідком або шпильками або збирають у хвіст.

З тонкого волосся можна зробити красиві і стильні стрижки. Професійний перукар може підказати, яку модну стрижку краще зробити з тонкого волосся.

Короткий опис статті: стильні стрижки Як вибрати гарну стильну стрижку для тонкого волосся Стильні стрижки для тонкого волосся читати на сайті allWomens

Джерело: Стильні стрижки для тонкого волосся — allWomens

Також ви можете прочитати